Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość Kamikadze

Co ty gadasz pedro...

 

Co że lekka tapeta? Nie widziałeś mojej nauczycielki od polskiego. Babka około 65-70 lat a maluje się bardziej niż nie jedna *nastka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Emil: Pedro sam się ostatnio pochwalił, że ma regularne "szarpanie" w domu, więc może wybrzydzać ;)

Pozbawieni stałego "źródełka" śpiewają hit : brunetki, blondynki, ja wszystkie Was dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

A ja zapytam czy ta wylaszczona blondyna możę cokolwiek od siebie zaprezentować pod względem intelektualnym czy tylko może sprawić że jej cycki polatają w tę i w tę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam czy ta wylaszczona blondyna możę cokolwiek od siebie zaprezentować pod względem intelektualnym czy tylko może sprawić że jej cycki polatają w tę i w tę ?

 

Osobiście sądzę, że o filozofii egzystencjalnej z nią nie porozmawiasz... Z drugiej strony, chyba nikt by tego nie oczekiwał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wiesz domyślać się można różnych rzeczy o nich ;)

 

Osobiście wolę rude. Bo wiadomo jak dach zardzewiały to i w piwnicy musi być mokro :)

 

 

Może najlepiej bierzmy same paszczurki bo "pewnie są" mądrzejsze od blondynek z cyckami. Trochę chłopaki popadacie w paranoję hehe.

 

Tak samo jest z Dodą, której nie toleruję. Niby głupia blondynka a jednak do głupich nie należy (jedynie publicznie robi idiot show). Może średni przykład, ale zawsze się trafią i głupie i mądre ładne osoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znam sporo dziewczyn , które się ocenia na "dychy" i są normalne. Każda ukończyła studia i zajmuje wysokie stanowisko w korporacjach.

Wszystko zależy od tego w jakim towarzystwie się obracamy chyba.

 

PS: Nie lubię "tempych" sucz , które zobaczą fajny zegarek , samochód , polo lacoste etc. i od razu są zainteresowane gościem eh (nie to żebym nie miał tych rzeczy ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michał, znam ludzi co skończyli studia np. w Niemczech czy w Polsce, a są debilami, prawdziwymi. Więc Twój argument jest inwalidą ;)

 

Poza tym, uroda drugiego człowieka to już gust. A gust jest jak dupa. Każdy ma swój. Dla mnie taka np. Leatitia Casta to b. ładna kobieta, ale taka Angelina Jolie już nie. Gadać o tym nie ma co - jeden lubi plastik, drugi naturalność i dziwić się nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam czy ta wylaszczona blondyna możę cokolwiek od siebie zaprezentować pod względem intelektualnym czy tylko może sprawić że jej cycki polatają w tę i w tę ?

Paweł, skoro taka łatwizna, i to jest "tylko" wg Ciebie to pokaż czy tak umiesz, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

No na debila po studiach to masz wielką szansę się nadziać, zwłaszcza po uniwersytecie... Jak obserwuje u mnie towarzystwo to tylko utwierdzam się że tam tylko niewielki procent to ludzie normalni, reszta to czyści debile.

 

Osobiście wolę "przeciętną" dziewczynę, nie musi być demonem seksu, nie musi mieć dwóch pólkul rozmiar D - ważne jest to, co sobą będzie reprezentowała, żeby nie miała kurwiego charakteru i żeby pokochała mnie takiego j*bniętego jakim jestem. Nie kasa i cycki są w życiu najważniejsze. Liczy się to kim się jest i co się ma do przekazaia kolejnemu pokoleniu.

Edytowano przez Pawel_15 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Wiem że piszecie w żartach itp. Ale nie wiem czy każdemu się podoba porównywanie kobiet do przedmiotów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mat: Ty to chyba nie wiesz jakimi tekstami potrafią rzucać dziewczyny... Powyższa dyskusja to w porównaniu niewinny, grzeczny i nieszkodliwy żarcioch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

To jest Polska, tu się nic każdemu nie podoba ;)

 

By żyło się lepiej! :D // no nie mogłem się powstrzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Nie znacie może jakiegoś skryptu który pozwala na tworzenie statystyk sond? Podaję dane, wartości (ewentualnie obrazki) i tworzy sondę którą można podziwiać na stronie wklejając kod (albo zintegrowany z WP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znacie może jakiegoś skryptu który pozwala na tworzenie statystyk sond? Podaję dane, wartości (ewentualnie obrazki) i tworzy sondę którą można podziwiać na stronie wklejając kod (albo zintegrowany z WP).

 

Czekaj Mat, bo nie łapię, szukasz czegoś do tworzenia ankiet czy moja percepcja dziś jest już w ogóle zakłócona? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Do tworzenia ankiet już mam, szukam teraz funkcji jaką ma excel. Podaję wartości i tworzę statystyki z tych wartości, takie cos:

 

luty-1024x638.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

O właśnie... Wykresy. A ja durny szukałem jako statystyki i nic nie mogłem znaleźć. Dzięki Łukasz.

Emil, no przejrzałem to. Był nawet plugin do wordpressa ale już nie aktualizowany... Poszukam czego innego :)

 

Dzięki za nakierowanie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×