Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość

Znam przypadek, że mieszkanie było w bloku, parter, jakoś nisko generalnie blok, wśród wąwozu osiedlowego i Play miał ostre problemy, tylko na balkonie działał. T i Plus wcześniej - OK. Chyba coś jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Preferowaną siecią jest zawsze sieć macierzysta, więc jeśli masz nadajnik Play w zasięgu na choćby minimalnym zasięgu to bedzie starało się z nim łączyć. Rozwiązaniem jest ręczny wybór sieci, zazwyczaj rozwiązuje to problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadajnik mam w miejscowości więc problemu mieć nie będę.

W Łodzi ich na palcach nie policzysz a problemy z zasięgiem to codziennosc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu naprawdę ważnego: 7.4 cm ma już maleństwo. USG "genetyczne" zrobione. Przezierność karkowa w normie, wad żadnych nie ma. Wyposażenie raczej standardowe: główka, korpus, rączki i nóżki ;) Płci określić się jeszcze nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To samo pomyślałem : (((

opozycja jest pro-ame, ten rak to też chyba ściema... jak KGB miało w latach 50-60 takie metody, że potrafili wywołać coś z niczego w człowieku, że stał, nagle się odwrócił i strzelał sobie w głowę - to tak jak z samobójstwami u nas...

 

A na onecie komentarze, że "wreszcie uwolnieni jak my 3 lata temu" - ja nie wiem, jakim trzeba być tępakiem, by takie bzdury pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do przyczyn śmierci Chaveza jestem w stanie przyjąć, że nastąpiła ona z powodu choroby, od dawna wiadomo było, że z jego zdrowiem jest niedobrze, sam też tego jakoś specjalnie nie krył. Konsekwencje mogą być jednak rzeczywiście bardzo nieciekawe dla Ameryki Łacińskiej, jeśli Wenezuela znów wpadnie w szpony amerykańskich korporacji, to zapewne posypie się cały antykorporacyjny front i znów warunki w tym regionie dyktować będą prezesi korporacji naftowych z U.S. of A. a narody, które zaczynały korzystać z bogactw swoich krajów z powrotem zostaną spauperyzowane i zdegradowane do roli taniej siły roboczej. Innymi słowy na powrót staną się republikami bananowymi, albo jeszcze inaczej nastąpi polonizacja Ameryki Łacińskiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już dawno było mówione , że go napromieniowano , nie jest to trudne eh

Tam serwisy jak onet , wp to wiesz ... tak są obiektywne że nie ma co heh ;)

 

Ciekawe jaka będzie Venezuela teraz , każdy kraj z Ameryki południowej płaci haracz do USA w postaci ropy lub innych materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Zmarł ostatni Wielki Trybun Ludowy Ameryki Południowej... szkoda, bo twardo stawiał się pejsom z Waszyngtonu. Teraz jeżeli kraj wpadnie w łapy korporacji to wyssą wszystko, przejmą, znacjonalizują etc. Yankee to home !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Co wy wiecie o atakach DDoS hehe:

 

Życiowe. Informatyczne.
1. Jedna ludzka komórka zawiera 75 MB informacji genetycznych
2. Dlatego jeden plemnik 37,5 MB
3. W jednym ml spermy jest 100 milionów plemników
4. Przy ejakulacji trwającej średnio 5 sekund uwolni się 2,25 ml spermy
5. Z wyliczeń otrzymamy, że przepustowość danych męskiego penisa wynosi (37,5 MB x 100 MB x 2,25)/5 = 1687,5 Terabajtów na sekundę
6. W wyniku tego wiemy, że żeńskie jajeczko jest zdolne wytrzymywać ataki DDoS o objętości więcej niż 1,5 Pentabajtów na sekundę a przy tym przepuści tylko jeden pakiet danych. Tym samym jest to najlepszy hardware'owy firewall na świecie!
7. Jedna wada... Ten jeden jedyny pakiet, który system przepuści, zawiesi cały system na 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi się Pedro najbardziej podoba Twój entuzjazm i radość, aż czuć przez monitor,

ode mnie najlepszego i wiele radości życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Edart ;) Radość? No pewnie, pierwszy potomek. Mały człowiek będzie, samo to, że będę codziennie patrzył jak rośnie, jest świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się teraz jaki następny cel obrać? CF? AWS? Kilka kwestii technicznych tylko do rozwiązania pozostaje...

 

:D

 

W brew temu jak ci się wydaję to bardzo proste ;)

Wystarczy że nauczysz swoją kobietę pobierania nowego oprogramowania .

wget http://tabletka antykoncepcyjna

Możesz też zacząć szyfrować protokół xD

Codzienna aktualizacja certyfikatu po https://condons

:lol:

 

 

 

Dzięki Edart ;) Radość? No pewnie, pierwszy potomek. Mały człowiek będzie, samo to, że będę codziennie patrzył jak rośnie, jest świetne.

 

Baa ile radości w dodatku ta duma, teraz masz pewność że ślepakami nie strzelasz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

mi się Pedro najbardziej podoba Twój entuzjazm i radość, aż czuć przez monitor,

ode mnie najlepszego i wiele radości życzę ;)

 

Hmmm... A nie dymi ci się tam coś? :D hehe

 

Tylko pamiętaj żeby nie wchodzić na inne strony nawet po https bo wirusy ci wpadną przez luki w oprogramowaniu. Popularnym jest ostatni HIV ;)

Tego nawet antywirusy nie mają w swojej bazie wirusów ;) Także nie masz co go aktualizować hehe.

 

Pomyśl też o nowym dysku dla potomka bo wget http://dziecko.dom to dość duży plik, więc zainwestuj w dysk i transfer. Warto też doinstalować bezpieczne łatwi i programy

 

apt-get install wodka piwo koledzy

 

czasem pomaga też impreza, ale czasem zdarzają się dziury w tym oprogramowaniu ;)

 

 

A i za 9 miesięcy zabroń logowania się na roota bo mały ci zacznie ataków brute-force w systemie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nie martwcie się, wchodzę tylko na dobrze znane strony - oczywiście certyfikacik musi być, to podstawa.

 

Ślepakami nie strzelam, czystej jakości amunicja.

 

Wy to się jeszcze o tym naczytacie, nie bójcie się. Zrobiłem się ostatnio strasznie monotematyczny: albo programowanie, albo dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja też pedro podziwiam. Taki wręcz kobiecy entuzjazm do dzieci heh.

Ja jakoś się jeszcze nie widzę, choć pracowałem z różnymi dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nie martwcie się, wchodzę tylko na dobrze znane strony - oczywiście certyfikacik musi być, to podstawa.

 

Ślepakami nie strzelam, czystej jakości amunicja.

 

Wy to się jeszcze o tym naczytacie, nie bójcie się. Zrobiłem się ostatnio strasznie monotematyczny: albo programowanie, albo dzieci :D

Andrzejku ale mam nadzieję że WHT pierwsze zobaczy foto z badania usg niż teściowa ;) oj bo focha walniemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fotkę z USG to mogę Wam nawet jutro walnąć, w sumie to nie pomyślałem wcześniej. Dziadkowie wszelakiej maści jeszcze nawet nie wiedzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś się jeszcze nie widzę, choć pracowałem z różnymi dziećmi.

może dlatego, ja się nie widziałem do czasu aż się moich doczekałem,

Sponsi, zaryzykuj, zrób se, obadasz czy się zobaczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×