Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość Matmaxalez

Biały dym. Kto będzie nowym bossem największej mafii na świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biały dym. Kto będzie nowym bossem największej mafii na świecie?

Tomasz Fiedoruk zapewne :P

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie zapewne afroamerykanin , czemu ? żeby kolejna przepowiednia kogoś tam pirdolnietego się sprawdziła i była możność dalszego proroczenia : / ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Afroamerykanin to czarnoskóry z ameryki. To będzie afrykańczyk, albo afroafrykańczyk :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Szczerze? Mi to i tak wszystko jedno, który zostanie papieżem :)

 

Kto ze zwykłych śmiertelników ich odróżni albo o którym cokolwiek wcześniej słyszano (chodzi mi o zagranicznych kardynałów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jakieś głupoty w internecie przeczytałem już hehe

 

Ponoć duży wpływ na papieża mieli "naziści" którzy licznie opuścili niemcy po przegranej wojnie właśnie do Argentyny i tam się osiedlili.

 

Ciekawe ile takich bzdur jeszcze będzie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Czasem jak czytam komenty na łonecie czy wypierdkowej polszy to rozumiem ryżego uja co chce kontrol i cenzure w necie wprowadzić... Gdyby tak za każdy debilny, durny, prymitywny czy po prostu poje*ny komentarz była kara finansowa powiedzmy 10 zeta to Vincenty by mógł radary likwidować. Lepiej popieprzyć i dać upust swojej głupocie niż posłuchać tego co miał do powiedzenia Franciszek I. A miał do przekazania bardzo dużo, ale i tak jak wokół same katole to nikt nic nie zrozumiał, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To musiał być Argentyńczyk. A przepowiedział to włoski były piłkarz Marco Materazzi (ten co dostał od Zidane'a z dyńki), pisząc po ostatnim meczu Barcy "Habemus Messi". Nazwisko mu się pomyliło, ale narodowość odgadł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Oglądałem dzisiaj TV i się dowiedziałem że było można nawet u bukmacherów obstawić, którego kardynała wybiorą :)

 

A no i nie zapomnijcie polubić nowopowstałych fanpage facetbukowych z nowym papieżem.

Gimbaza niech się zlituje chociaż na FB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Osobiście moim faworytem był Mario Balotelli. Zauwazył ktoś jakiekolwiek podobieństwa w przemówieniu Franciszka do Jana Pawła II ? Czy wszyscy już wieszają psy i wróżą teorie spiskowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Haha ;)

 

@nrm z serwerów się na picze przerzucił :)

 

Masz coś lepszego:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Haha ;)

 

@nrm z serwerów się na picze przerzucił :)

 

Masz coś lepszego:

 

Oglądałem to z wyłączonym dźwiękiem. Jedynie obraz od czasu do czasu był interesujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×