Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość Pokuć

Chiny zjednoczyc się nie pozwolą bo potencjał i konkurencja wzrośnie. Amerykańców tam nie wpuszczą, wiadomo dlaczego... Najlepiej jakby Chiny wlazły do Korei Północnej, rozmontowały Kim Family i przyłączyły ten kraj do Chin jako prowincje - to chyba jedyne wyjście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cena ropy bez reakcji na te rewelacje, więc chyba wszyscy zlali na ciepło to wypowiedzenie rozejmu,

czyli nie ma się czym przejmować,

 

Pedro nie sęp kasy tylko następnym razem zamów kolorowe foto + jakiś widoczek w tle ;)

Edytowano przez Edart (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Edart tja, od razu na fejsa będzie można wrzucić : P

 

Nie no do Korei Północnej nie ma bata, by ktoś ze Stanów/Korei Płd. wkroczył, ale żeby chociaż ich uciszyć.

 

BTW Oglądam Na dobre i na złe przypadkiem, jeszcze z Ojcem Mateuszem i Foremniakową... ale wolne tempo filmu : ) jaja, heh. Takie to wszystko niewinne, bez młodych siks-gwiazdeczek (tzn. są, ale nie jakieś takie szmaciary).

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka , że gdyby USA , UK lub inne państwa naprawdę chciały to by zlikwidowali familię Kima w jedną noc ;) nie chce mi się wierzyć , że mając dostęp do tak zaawansowanych technologii zbrojeniowych i naprawdę świetnie wyszkolonych "cyngli" nie mogli by tego dokonać.

 

Inna sprawa , że np. najemnikom bardziej się opłaca pracować dla szejków i prywatnych wataszków niż bawić się w akcję rządowe ;) ot ostatnio spotkałem znajomego który był pierwszym polakiem w legii cudzoziemskiej i po jego opowiadaniach tym bardziej mam wątpliwości czy aby tak naprawdę innym krajom nie było na rękę aby taka komunistyczna Korea funkcjonowała aby mieć straszaka na szarych ludzi.

 

Wszystko to zagmatwane tak aby niektórym żyło się lepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka , że gdyby USA , UK lub inne państwa naprawdę chciały to by zlikwidowali familię Kima w jedną noc ;) nie chce mi się wierzyć , że mając dostęp do tak zaawansowanych technologii zbrojeniowych i naprawdę świetnie wyszkolonych "cyngli" nie mogli by tego dokonać.

A wiesz do czego to może doprowadzić?

 

Ogólnie źle się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pedro nie sęp kasy tylko następnym razem zamów kolorowe foto + jakiś widoczek w tle ;)

 

Kryzys jest :P

 

A poważnie, to będziemy robić USG 4D, ale to w okolicach 25 tygodnia gdzieś, to jest dopiero czad i pamiątka na całe życie. Poza tym, zastępuje już wtedy USG genetyczne. Inna kwestia, że liczę USG naprawdę warto ograniczyć do zdrowego minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawości co jest czwartym wymiarem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My z Żoną mieliśmy chyba z 8 USG przez całą ciążę i nie po to, żeby nacieszyć oko, z czego raz USG było wykonywane w "4D".

Nie wiem, skąd ta nazwa, pewnie to taki chwyt marketingowy, jak nielimitowana powierzchnia konta hostingowego. Całość tak na prawdę ogranicza się do tego, że nie widzisz płaskiego, zaszumionego obrazu, ale wizualizację 3D dzieciątka.

Gościu, do którego chodziliśmy na USG, (oddzielny gin i spec od USG) mówił, że zdecydowanie większą wartość diagnostyczną ma zwykłe USG, 4D jest głównie dla oka (i kieszeni ;) ) rodziców.

Fakt faktem pamiątka jest z tego na prawdę fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawości co jest czwartym wymiarem?

skoro to chłopak to się domyśl, dlatego tak późno można to wykonać

aby "wymiar" był widoczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybciej już bym stawiał na listonosza bo sąsiad ma juz na karku 80+ lat :P

 

 

Nigdy nie wiadomo co drzemie w człowieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marek mimo wszystko jeszcze małe dzieci, czyli małe koszta ;)

mi to już dzieciaki całą kase na marketing pochłaniają, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Facet może przez całe życie tworzyć nowe pokolenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

A potem i tak was ukochane dzieci kopną w dupę i wyślą do domu starców w drodze przetargu gdzie kryterium bedzie 100% cena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A potem i tak was ukochane dzieci kopną w dupę i wyślą do domu starców w drodze przetargu gdzie kryterium bedzie 100% cena ;)

 

Nie mierz wszystkich swoją miarą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A potem i tak was ukochane dzieci kopną w dupę i wyślą do domu starców w drodze przetargu gdzie kryterium bedzie 100% cena ;)

 

Jak je wychowasz tak je będziesz potem musiał tolerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam do zrobienia prezentacje o warstwie transportowej TCP/IP, o czym tam mogę napisać (jestem zielony w te klocki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam do zrobienia prezentacje o warstwie transportowej TCP/IP, o czym tam mogę napisać (jestem zielony w te klocki)

 

 

zacznij chodzić na zajęcia albo zmień kierunek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie studia, tylko LO. I na lekcjach tego nie było, rozlosowano nam jedynie zagadnienia do omówienia (prezentacji). Na nastepnej lekcji każdy będzie przedstawiał inne zagadnienie z modelu OSI.

ogólnie jestem po lektórze tego:

http://lew.wsinf.edu.pl/~whisper/php/wprow_do_warstwy_transportowej.php

 

ale nie wiem jak mam się zabrać za zrobienie tego,

najpierw napisze 'co to jest warstwa transportowa', ale potem nie wiem jak to omówić,

Edytowano przez maus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale jaja... zabrali 3 dzieci rodzinie, bo - jak to w tv powiedzieli - mogło dojść do przemocy typu "klaps"...

sąd od razu, ze szkoły, bez rozmowy z rodzicami.

 

Przecież to jest parodia co się w tym pieprzonym kraju dzieje. Kradną na potęgę i jeszcze dzieci zabierają.

A tam, gdzie trzeba, to nie reagują... bo łatwiej normalnej rodzinie zabrać niż iść do kamienicy patologicznej i robić porządek. Lepiej do tej kamienicy dać kasę, żeby broń boże nie musieli szukać pracy.

Boszz co za kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×