Skocz do zawartości

Polecane posty

fbvsrgew - A wskaż który to punkt zakazuje wymiany plików ?

Przecież to podstawowa funkcja internetu - wymiana plików.

Specjalnie przeczytałem większą część tego regulaminu i widzę co najwyżej zakaz udostępniania plików typu mp3 i pochodnych, plików wideo, plików obrazów (to akurat jest dziwne bo oznacza że nie wolno jpg, gif, png używać ?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 strona - zabrania się umieszczania aplikacji do przechowywania, wymiany, pobierania i rozpowszechniania plików

 

A jakby nie patrzeć to dając im menedżer plików to taką aplikacje udostępniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh to raczej chodziło o torrenty lub inne ustrojstwo P2P, zauważ że serwer www posiada możliwość przechowywania, wymiany i pobierania jak i rozpowszechniania plików.

Powiedzmy sobie szczerze - udostępniania plików poprzez www nikt ci nie zabrania to podstawowa funkcjonalność, głupio było by zabraniać najbardziej oczywistej rzeczy. Tu raczej zwracają uwagę na nielegalną zawartość, którą mogą w każdej chwili zablokować bez ostrzeżenia. Jeśli nie przechowujesz nielegalnej zawartości na serwerze to nie ma się czego bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 strona - zabrania się umieszczania aplikacji do przechowywania, wymiany, pobierania i rozpowszechniania plików

 

A jakby nie patrzeć to dając im menedżer plików to taką aplikacje udostępniam.

 

Dziwna ta Twoja interpretacja. Przecież umieszczając w sieci jakikolwiek plik, udostępniasz go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co im za różnice robi jak wykorzystuje to 100gb.

Bo to nie S3 i oni nie sprzedają 100GB miejsca na dysku. Oni sprzedają usługę hostingową z założeniem, że zdecydowana większość użytkowników nie zajmie 100GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Najlepiej wyślij maila do nich z zapytaniem, jest przecież polski support.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyślę do nich e-maila - miałem przenosić się już dzisiaj, ale jak to zobaczyłem to odruchowo przedłużyłem sobie abonament u poprzednika o miesiąc, więc i tak się tym zainteresuje dopiero we wrześniu.

 

Właśnie ten punkt regulaminu jest grubymi nićmi szyty

@pedro84 - masz racje, ale jak już daje aplikacje "mini-chmury" zintegrowaną z portalem to jakby nie patrzeć daje użytkownikom narzędzie do rozpowszechniania plików, dzielenia się nimi etc.

 

Mam nadzieję, że tak jak mówicie moja interpretacja będzie błędna - bo zależy mi najbardziej na tanim drive space(aplikacja portalu sama w sobie nie jest wymagająca). Na pierwszy ruch poszło OVH, bo chyba nic taniej z taką powierzchnią nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dokupić jeszcze jeden KS-1, ale jak zwykle nie ma. Wchodzę z ciekawości na ich forum, a w jednym z tematów link do powiadomienia o dostępności serwera do rejestracji. Chyba już wiem dlaczego nie mogę trafić na kebaba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od momentu gdy rok temu wymyślili kebaby za 15 zł tak już jest, że ciężko cokolwiek u nich kupić.

 

Przedtem nie było takich dziwnych problemów z zakupem dedyka z kimsufi bo cały czas były dostępne ( nawet mieli też oferte specjalną) - widać że lubią sobie sami robić problemy i zniechęcać do siebie( bo jak inaczej można nazwać to że trzeba "polować" na otwarcie możliwości zakupu serwera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od momentu gdy rok temu wymyślili kebaby za 15 zł tak już jest, że ciężko cokolwiek u nich kupić.

 

Przedtem nie było takich dziwnych problemów z zakupem dedyka z kimsufi bo cały czas były dostępne ( nawet mieli też oferte specjalną) - widać że lubią sobie sami robić problemy i zniechęcać do siebie( bo jak inaczej można nazwać to że trzeba "polować" na otwarcie możliwości zakupu serwera).

 

w ovh i sys nie ma większych problemów z dostępnością serwerów, większe kimsyfy również są dostępne. Pamiętaj, że kiedyś najtańszy atom był w okolicach 100zł, a nie 30zł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie są pingi z Polszy do OVH w Kanadzie?

 

Jak myślicie ovh zrobi jakaś zmianę w ofercie czy zostanie jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie są pingi z Polszy do OVH w Kanadzie?

 

Jak myślicie ovh zrobi jakaś zmianę w ofercie czy zostanie jak jest?

Za duże.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pingi 110-120 ms. Czyli takie, które połowie kraju nie przeszkadzają w korzystaniu z Facebooka, Instagrama itd ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kimsufi wróciła w ogóle kebabowa konfiguracja KS-1 i KS-2, chociaż nie całkiem cena. Ale w online.net nie widzę, poddaj, proszę, linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podliczyłem i stara oferta wciąż wypada nieco lepiej.

 

Razem netto47.97 PLN
VAT (23 %)11.03 PLN
Za 3 miesiące 59 zł z VAT :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W starej ofercie płacąc na rok jest mały rabat. Przynajmniej na moich kebabach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to najtańsze serwery u nich. Bardziej opłaca się kebab z OVH :) Niższa cena a prawie 2 razy wydajniejszy procesor i lepsza ochrona przeciwko DDoS o ile komuś na kebabie się ona przyda. Jedyny minus to opłata instalacyjna 40zł. Sam już zamówiłem, nie ma co tracić czasu ponieważ za jakiś czas pewnie znów długo nie będą dostępne.

Edytowano przez Suspect121 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w KS-1 często są N2800, czasem dyski 1TB

w KS-2 zdarzają się dyski 2TB.

 

 

Chciałem dokupić jeszcze jeden KS-1, ale jak zwykle nie ma. Wchodzę z ciekawości na ich forum, a w jednym z tematów link do powiadomienia o dostępności serwera do rejestracji. Chyba już wiem dlaczego nie mogę trafić na kebaba ;)

 


Ja miałem swojego bota w javie napisanego, co 10 sekund odświeżał. Kwestia dostępności to było zazwyczaj o 6rano i 13, zawsze max minuta były i się rozchodziły. Teraz tylko są cały czas.

Edytowano przez Arkadiusz N (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×