Skocz do zawartości

TomaszG

Użytkownicy
 • Zawartość

  124
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

6 Normalna

1 obserwujący

O TomaszG

 • Ranga
  Stały użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  AT-net
 • Imię
  Tomasz
 • Nazwisko
  Góral

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://imprezylive.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Kup sobie do testów jakiś budżetowy vps i sprawdź jak to działa.
 2. to nie jest kodowanie wideo, jeszcze raz z jakiego kodeku na jaki ? Bo jeśli z h.264 na h.264 to żadne redokodowanie, podajesz jako parametr copy, dzięki temu nie obciążasz serwera, i zapewne wejdzie ci więcej niż 8 kamer.
 3. Z czego na co chcesz kodować ?
 4. Serwer z GPU

  Nie nie da się, problemem jest obsługa pixel shader w odpowiedniej wersji a tego VPS nie dostarcza. Musisz sprawdzić wymagania OBS oraz to co oferują poszczególni dostawcy i wybrać to co uważasz za najlepsze.
 5. Streamowanie z dedyka

  Ta strona (oficjalna pomoc YT) https://support.google.com/youtube/answer/2853702?hl=en Specjalnie znalazłem dla ciebie.
 6. Nowa polska chmurka v-dc.cloud

  Czy to jakaś wydmuszka ? hmm zarejestrowałem się dwa dni temu i nic.
 7. Streaming do Intranetu

  Tak mam doświadczenie, choć po twoim adresie widzę, że również je posiadasz. Są co najmniej dwie możliwości realizacji, obie uzależnione od konfiguracji sieci intranetowej. Jak chcesz to ci taką intranetową usługę spróbuje zrealizować (więcej szczegółów) dosyć tanio.
 8. streaming z androida

  Jeśli chodzi o nginx jest pierdyliard świetnych poradników. np. jeden z nich jest na forum OBS (czyli aplikacji do realizacji transmisji).
 9. streaming z androida

  A jak ci się udało powiązać nginx-rtmp z crtmpserver ? To są dwa odmienne programy. Z tym, że są gotowe paczki nginx-rtmp dla RPi, nie wiem jak z crtmpserver. Chciałeś coś za darmo, więc trzeba się nie co napracować nad tym. Nie wiem czy jest ktoś kto 'za darmo' udostępni ci serwer, łącze itd. Sugerowałem YT (opóźnienie 20-30sek), twitch (opóźnienie 20-50 sek). Chcesz mniejsze opóźnienie musisz sam wymyślić sposób w jaki chcesz to wykonać.
 10. streaming z androida

  Jeśli nie transkodujesz, to nawet nginx-rtmp uruchomisz na raspberry pi. Przepustowość taką jak potrzebujesz, skąd mam wiedzieć jaka cię interesuje, jeśli to łącze lte sugeruje nie przekraczać 5 Mb/s, przeważnie starcza 1,5Mb/s.
 11. streaming z androida

  nginx-rtmp obsługuje wyłącznie protokół rtmp (wejście) oraz rtmp i hls (wyjście). Co do serwisów posługujących się w/w to trudno mi powiedzieć, w każdym razie ja wykorzystuje nginx, kiedyś wykorzystywałem crtmpserver ale generował większe obciążenie. Kup sobie vps, skonfiguruj i się pobaw. Z tym że nigdy nie potrzebowałem RTSP (choć może inaczej, potrzebowałem ale nie używałem z crtmpserver).
 12. streaming z androida

  To jeszcze raz, potrzebujesz : - program do nadawania, jeden z wielu np. RTMP Camera - serwer np. nginx-rtmp lub crtmpserver - player który to odtworzy Wszystkie wymienione są dostępne za darmo - nie wiem jak bardziej 'za darmo' mogę ci pomóc.
 13. streaming z androida

  Są rozwiązania, ale sam wspomniałeś że nie chcesz oferty. Więc jej nie składam.
 14. streaming z androida

  W tym przypadku faktycznie RTSP lepiej się sprawdzi, z tym że pamiętaj o późnieniu które może sięgnąć kilka sekund. Wszelkie systemy podglądu starają się być z jak najmniejszym opóźnieniem, z tego powodu korzystają z wifi, aby całość uruchomić w sieci lokalnej. Zapewne jest kilka rozwiązań, które możesz sam poszukać.
 15. streaming z androida

  Czym jest autopilot dla Ciebie? Może ffserver, czyli element pakietu ffmpeg ?
×