Skocz do zawartości

Suspect121

Użytkownicy
 • Zawartość

  188
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

Suspect121 wygrał w ostatnim dniu 6 Lipiec 2017

Suspect121 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

74 Pomocny

2 obserwujących

O Suspect121

 • Ranga
  Stały użytkownik

Informacje osobiste

 • Imię
  Mateusz

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Działamy teraz na infrastrukturze lidera rankingu więc mamy okazję przekonać się czy oby na pewno negatywne opinie były wyssane z palca
 2. Polecam odwiedzać to forum jedynie dla rozrywki chrupiąc popcorn i oglądając ten cały cyrk Istnieje już dobrze zapowiadająca się alternatywa, użytkowników jest już 50 i liczba ta będzie rosła wprost proporcjonalnie do intensywności działań obecnego właściciela webhostingtalk.pl. Szukajcie a znajdziecie. Dodam, że lepiej brzmiałby adres gdyby zamienić "web" na "w"
 3. Ok, dane są z raportu NASK tyle, że w rankingu jest wyraźnie napisane: Punkt ten dotyczy każdego oprócz lidera rankingu?
 4. Skoro negatywne opinie pisane pod wpływem emocji dotyczą wszystkich firm to dlaczego jedynie jedna została z nich oczyszczona?
 5. Z całą pewnością metoda query też zwraca wartość która pozwoli określić jej status wykonania. Będzie to tak samo wartość typu boolean lub wyjątek.
 6. https://api.cakephp.org/2.4/class-HttpSocket.html#_connect Używasz chyba podobnej klasy ale dla pewności zapoznaj się z dokumentacją tej swojej. Jak możesz zauważyć metoda connect w przypadku błędu może zwrócić wartość false lub wyjątek. Wystarczy umieścić ten kod w bloku try-catch w celu obsługi wyjątku a dodatkowo sprawdzić czy metoda connect zwróciła true i ewentualnie odpowiednio zareagować na wartość false.
 7. Serwer dedykowany o takich parametrach i cenie jak oferta GAME pod serwer CS:GO i TS to spora przesada, będzie mnóstwo marnujących się zasobów. Od siebie propnuję serwer VPS działający na maszynie z oferty GAME. Procesor Intel i7-6700K, pamięć RAM DDR4, przestrzeń na dysku SSD. Gdybyś był zainteresowany to zapraszam na PW. Cena będzie dużo niższa niż serwera dedykowanego.
 8. Tyle, że firma wodociągowa nie wylewa niezużytej przez klienta wody. Porównanie jest więc całkowicie nietrafione. Idealne porównanie w nawiązaniu do firmy wodociągowej powinno wyglądać tak "Jeżeli masz przeciekającą rurę w mieszkaniu to zapłacisz więcej za wodę mimo że kilometr dalej całość jest wylewana przez jej dostawcę." Takie porównanie byłoby prawdziwe. W przypadku łącza wygląda to tak, że łącze niewykorzystane po prostu się marnuje. Jeżeli firma hostingowa ma do dyspozycji np. 1Gbps a wykorzystuje z tego 50% to pozostała część w każdej sekundzie jest marnotrawiona, jak woda wylewana przez jej dostawcę. Klient generujący dodatkowe 3GB ruchu z praktyce nic nie kosztuje ponieważ w przypadku łącza praktycznie wszystkie firmy mają ogromny zapas przepustowości. Nawet przyjmując, że rozliczani są transfer a nie za przepustowość to przy względnie dobrej jakości łączu stracili maks 0,15zł. Więc nie zrobili klientowi problemu ze względu na jakieś wielkie straty po swojej stronie. Licząca się firma hostingowa powinna rozwiązać to w inny sposób. W tej sytuacji ewidentnie zabrakło troski o klienta. Jeżeli firma napisałaby do takiego klienta e-mail "przekroczył Pan transfer jednak dbając o zadowolenie z naszych usług jednorazowo zwalniamy Pana z dodatkowej opłaty" to z pewnością zbudowałaby sobie w kliencie jeszcze lepszą opinię. Tym bardziej, że był to klient kilkuletni a przekroczenie niewielkie.
 9. Pozostaje też kwestia prawidłowości zliczania transferu. Nigdy nie wiesz czy przypadkiem nie jest zawyżany tym bardziej, że usługodawca w Twoim przypadku ma z tego dodatkowy bonus. Pozostaje wtedy jedynie analiza logów serwera WWW i zliczanie.
 10. Najprostsze rozwiązanie to korzystanie z API hostingu do płatności SMS w celu zasilania wirtualnego portfela. Wtedy nie martwisz się umowami a serwer na siebie zarabia.
 11. VPS - porada

  Zapraszam do kontaktu przez prywatną wiadomość, mogę zaoferować VPS o konfiguracji specjalnie przystosowanej pod serwery gier. Zmieścimy się w budżecie.
 12. OVH VPS w Polsce

  OVH nie ma nic do tego, że poszczególne strony / usługi korzystają z nieaktualnych baz GeoIP.
 13. Centrum OVH w Polsce!

  Jasne, że są.
 14. Centrum OVH w Polsce!

  Jednak będzie IPv6 http://travaux.ovh.net/?do=details&id=25145
 15. Dodatkowe opłaty w nazwa.pl

  Według mnie wszystkie opcje zawarte w ich magicznym cenniku mogłyby zostać udostępnione w panelu. Wtedy nie byłoby pracy adminów w cenie 200zł za poświęcenie 5 minut. Brak tych usług w panelu pozwala na stwierdzenie, że celowo ich tam nie ma. A przecież wiadomo, że większość klientów prędzej czy później skorzysta z przynajmniej jednej usługi z tej listy.
×