Skocz do zawartości

Polecane posty

@mysz0n zanim coś napiszesz, zerknij do słownika języka polskiego: http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=codziennie

 

Bo jednak pewne słowa mają swoje definicje wypowiadając się w w/w języku warto znać znaczenie używanych słów.

Padło to padło bez przesady nie musicie sobie prywatnych podjazdów urządzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sebak - zwróć uwagę ze poprawiłem to zanim zwróciłeś mi uwagę to po pierwsze, po 2. nie wiem, co ma moje napisanie "co dziennie" zamiast codziennie, do jakości świadczonych przez Ciebie usług? Mogę tu pisać nawet po chińsku, ale jeśli ktoś bierze kasę za coś to powinien się z tego rzetelnie wywiązać, a nie szukać durnej docinki nie mającej nic wspólnego z problemem. Jeśli zapomniałem jakiegoś przecinka to przepraszam - profesorze miodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że Sebakowi chodziło o definicje słowa "codziennie", a nie tego w jaki sposób je napisałeś.. Ale proponuje nie robić dalszego offtopika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę tu pisać nawet po chińsku, ale jeśli ktoś bierze kasę za coś to powinien się z tego rzetelnie wywiązać[...]

 

I w 100% się wywiązuje, 2 przerwy jedna 30 min, druga 15 min dają w sumie 45 minut. A to już mieści się w zapewnianym SLA.

 

@patryk, dokładnie o definicje mi chodziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to wszystko padło ? bo u mnie jakoś działa od tygodnia bez restartu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to wszystko padło ? bo u mnie jakoś działa od tygodnia bez restartu :D

Ale mowa o łączu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:39:05] vlop@router:~$ ping wbox.(...)

PING wbox.(...) (91.205.) 56(84) bytes of data.

From ae-2-2.ebr1.Amsterdam1.Level3.net (4.69.133.89) icmp_seq=1 Time to live exceeded

From ae-2-2.ebr1.Amsterdam1.Level3.net (4.69.133.89) icmp_seq=2 Time to live exceeded

From ae-2-2.ebr1.Amsterdam1.Level3.net (4.69.133.89) icmp_seq=3 Time to live exceeded

From ae-2-2.ebr1.Amsterdam1.Level3.net (4.69.133.89) icmp_seq=4 Time to live exceeded

From ae-2-2.ebr1.Amsterdam1.Level3.net (4.69.133.89) icmp_seq=5 Time to live exceeded

From ae1-0.fra-006-score-1-re0.interoute.net (84.233.190.50) icmp_seq=6 Time to live exceeded

 

Jakoś tak znowu mi nie działa ...

 

EDIT: już działa (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak tam dziś od rana ?

 

bo u mnie :

 

Error establishing a database connection

 

M

 

 

I w 100% się wywiązuje, 2 przerwy jedna 30 min, druga 15 min dają w sumie 45 minut. A to już mieści się w zapewnianym SLA.

 

Czy dzisiejszy brak mysqla, dalej mieści się w 'zapewnianym SLA' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczek
a jak tam dziś od rana ?

U mnie praktycznie wszystko OK.

Oba VPSy działają poprawnie. Poza dwoma przerwami (wczoraj i przedwczoraj) w dostępie, ale nie w pracy serwera i opóźnionymi o około pół godziny zegarkami (dwie różne maszyny) nie mam na co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie przestał działać VPS

 

From router.teredo.pl (193.227.116.242) icmp_seq=47 Destination Host Unreachable

From router.teredo.pl (193.227.116.242) icmp_seq=48 Destination Host Unreachable

From router.teredo.pl (193.227.116.242) icmp_seq=50 Destination Host Unreachable

From router.teredo.pl (193.227.116.242) icmp_seq=51 Destination Host Unreachable

From router.teredo.pl (193.227.116.242) icmp_seq=52 Destination Host Unreachable

From router.teredo.pl (193.227.116.242) icmp_seq=55 Destination Host Unreachable

From router.teredo.pl (193.227.116.242) icmp_seq=56 Destination Host Unreachable

From router.teredo.pl (193.227.116.242) icmp_seq=58 Destination Host Unreachable

From router.teredo.pl (193.227.116.242) icmp_seq=59 Destination Host Unreachable

From router.teredo.pl (193.227.116.242) icmp_seq=60 Destination Host Unreachable

From router.teredo.pl (193.227.116.242) icmp_seq=62 Destination Host Unreachable

From router.teredo.pl (193.227.116.242) icmp_seq=63 Destination Host Unreachable

From router.teredo.pl (193.227.116.242) icmp_seq=66 Destination Host Unreachable

From router.teredo.pl (193.227.116.242) icmp_seq=67 Destination Host Unreachable

From router.teredo.pl (193.227.116.242) icmp_seq=69 Destination Host Unreachable

From router.teredo.pl (193.227.116.242) icmp_seq=70 Destination Host Unreachable

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

Ciesz się że już nie czytam dziennie po 40 e-maili że lagi albo pingi....

Dlaczego Efuturo się nie stara polepszyć ? tak jak Livenet to zrobił... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesz się że już nie czytam dziennie po 40 e-maili że lagi albo pingi....

Dlaczego Efuturo się nie stara polepszyć ? tak jak Livenet to zrobił... ?

 

Może brak czasu / chęci / środków ...

 

To nie zmienia faktu, że trzy dni pod rząd w godzinach pracy pada mi serwer ... troszkę to denerwujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj VPS działa ... bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam windowsowego, pewnie jakaś zapomniana maszyna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój windows ponownie leży, nikt z efutro nie odbiera, co za szkoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz sprawdzam co się dzieję...

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

Sprawdziłem, Pana VPS działa cały czas :rolleyes: Uptime powyżej 5 dni ;) więc dzisiaj żadnej przerwy nie mogło być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@vlop

 

1. Wszystko działa, Twój VPS ma uptime kilku dni

2. Forum nie jest naszym supportem, nie widzę żadnego maila pod adresem vps@teredo.pl, ani też pod żadnym innym naszym mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój windows ponownie leży, nikt z efutro nie odbiera, co za szkoda ...

 

Może miałeś tak jak ja ostatnio, że nie mogłem się połączyć z vps'em, ale za to widziałem, że działa bo programy działały i uptime był duży.

I podejrzewam, że tak mogło by być w twoim przypadku.

Po paru minutach wróciło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobom, które posiadają Windowsy polecam zainteresować się ustawieniami aktualizacji automatycznych. Jeśli jest przypadkiem ustawiona opcja natychmiastowych aktualizacji, to czasami może być mały problem z połączeniem RDP w trakcie instalacji co niektórych składników.

 

Uptime mojego win-vpsa w eFuturo to 4 dni 02 godziny i 10min.

Tylko dlatego, że w piątek zachciało mi się łatki instalować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×