Skocz do zawartości

WoofeR

WHT Pro
 • Zawartość

  241
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

5 obserwujących

O WoofeR

 • Ranga
  Stały użytkownik

Informacje osobiste

 • Imię
  Piotr

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 1. Tomek, dlatego na poprzedniej stronie się wypowiedziałem w tej sprawie, to mój główny argument póki co przeciwko, do reszty jak najbardziej bym się przyzwyczaił. Aha, kiedyś użytkownicy Heyah mieli niższy priorytet od abonentów T-Mobile czyli jeśli do przeciążonego nadajnika użytkownik Heyah nie mógł się połączyć, abonent T-Mobile jak najbardziej mógł, nie wiem czy jest to stosowane obecnie, na pewno jest w przypadku użytkowników Play korzystających z roamingu krajowego Plus i Orange.
 2. Tak jak mówiłem, nju.mobile, RBM czy Heyah non stop to oferty bez limitów dla mniej wymagających użytkowników, osób których nie interesują technikalia, a wymagają po prostu oferty bez limitu. Zagłębiając się jednak w temat szybko można dostrzec "ubogość" ofert zarówno pod względem usługowym jak i technicznym. Coś za coś. Ważne, że coś się dzieje na rynku i główne marki z czasem również obniżą koszty swoich ofert bez limitów.
 3. W porównaniu do HD Voice w T-Mobile (na sieci 2G oraz 3G) oraz w Play (na sieci 3G) i zwykłymi rozmowami z kodekiem FR różnica jest po prostu słyszalna. Nadzieja w NetWorkS! bo podobno po konsolidacji sieci pojawi się szansa na wdrożenie HD Voice również w Orange.
 4. Jeśli komuś nie przeszkadza kompresja HR rozmów telefonicznych czy brak możliwości wyłączenia kompresji grafik korzystając z Internetu i jest zadowolony z zasięgu sieci macierzystej, oferta jest jak najbardziej w porządku, zdecydowanie lepsza niż odpowiedź Play (RBM) czy T-Mobile (Heyah).
 5. program nawigacyjny.

  krk: http://w3.automapa.com.pl/?PEI=53169&lng=PL&cid=204021 Osobiście korzystam z NaviExperta który o dziwo został pominięty w ankiecie.
 6. Konto w banku - gdzie obecnie warto ?

  Po 6 latach w ING również zmigrowałem do Alior Banku. Polecam.
 7. VPS na okres próbny

  http://vipower.pl/ oraz http://vihost.pl - test 48h na prośbę.
 8. MySQL w ViPower.pl już działa na SSD
 9. http://vihost.pl/serwery-vps.php lub http://vipower.pl/Serwery-VPS-OpenVZ - możliwość wybrania dowolnej opcji serwera na 48h bezpłatny test bez przycinania usług i łącz. Trzeba napisać do supportu z prośbą o test, serwer zostanie uruchomiony na poczekaniu.
 10. Jakie konto bankowe

  Maq, rozumiem, ale nie mogę potwierdzić. Jest tylko jeden bug w sumie z tymi płatnościami, być może mówisz o nim? Mianowicie po płatności wewnątrz bankowej czyli między ING, a ING gdy jesteś zalogowany w panelu, a płatność nadejdzie to kwota nie powiększa się i przelewu nie widać... dopiero wylogowanie się i ponowne zalogowanie aktualizuje stan konta. Co do oddziału, fakt, te mniejsze nie mają nawet prostych stołków, za to w tych większych obsługiwanym jest się w fotelu przy jednym z biurek.
 11. Jakie konto bankowe

  W ciągu 7 lat użytkowania konta prywatnego począwszy od wersji Student, Direct po Komfort nie zaobserwowałem takich problemów, a wręcz twierdzę, że po ostatniej bardzo poważnej przebudowie panelu system działa dużo sprawniej i szybciej. Może inaczej jest na firmówkach, nie wiem.
 12. Zaczyna się... Odpuście sobie przynajmniej dzisiaj.
 13. Jakie konto bankowe

  http://www.ingbank.p...e/komfort#tab=1 - każdy będzie Ci polecał to czego sam używa, ja z ING korzystam od 7 lat. - bezpłatne przelewy, zlecenia, etc. - bezpłatne OKO; - wpłatomaty praktycznie tam gdzie bankomaty (duża ilość); - bezpłatne SMSy z powiadomieniami o transakcjach, przelewach, wpłatach, wypłatach, wg. uznania (skonfigurowania); - karta full wypas jak to określiłeś w przypadku Alior Banku; - bezpłatne bankomaty (niestety tylko w Polsce); - przyjazny panel; - hah, możliwość wydrukowania swojego loga i nazwy firmy np. na karcie ;-) (to chyba również zaleta?) Opłata: 10 zł / mc + 7 zł za kartę jeśli nie zapłacisz nią więcej niż 100 zł w miesiącu. (w limit wliczają się również płatności Internetowe). Powyższych kont (BPH i Alior Bank) nie znam dlatego nie odradzę Ci ich.
 14. Tomasz Adamek vs Witalij Kliczko

  http://satkurier.pl/news/68600/adamek-kliczko-gdzie-mozna-obejrzec.html zerknijcie.
 15. kryte koszty transmisji danych w Androidzie

  AndroidOS jest jeszcze o tyle dobrze przemyślanym systemem, że utrzymuje sesje Internetowe, aż do ich ponownego nawiązania przez sieć (zazwyczaj co 24h) i pobierane dane doliczane są do jednej "paczki". Takie ajfony nawet tego nie potrafią i za każdym razem zestawiają połączenie z Internetem co przy nieoptymalnej taryfie i taktowaniu np co 100 kB oddzielnie dla danych wysłanych i odebranych może spowodować bardzo szybkie wykorzystanie danej paczki, mimo że faktycznie wykorzystało się znacznie mniej "Internetu". kafi i Kamil dobrze mówą, coraz częściej spotykam się z osobami które kupują telefon z Androidem i tego samego dnia wycinają APNy. Więc po co taki telefon? Odnośnie postu Tomasza i szukania spisku... wczoraj zrobiłem WIPE u siebie w Samsungu i ustawienie przełączania Wi-Fi było domyślnie na: nigdy.
×