Skocz do zawartości
Gr4nd

Http://soursense.eu/

Polecane posty

na moje maile tez nikt nie odpowiada niestety.

W piatek jak rozmawialem z nimi na GG, to okazalo sie ze jest cos nie tak z ich mailem na serverze. Niby wysylali ..ale maile nie dochodzily!

 

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha..w piatek na GG dowiedzialem sie od nich, zeby zawsze dzwonic do nich jak bedzie nawet jakas mala sprawa ... dzis dzwonie, zero odzewu, telefonu nikt nie odbiera.

.. zastanawiam sie wlasnie nad szukaniem kolejnego servera w innej firmie. dobrze ze tu nie zaplacilem calosci sumy ...

 

albo faktycznie maja burdel zwiazany z zalatwianiem roznych spraw ..albo wlasnie kontakt sie urwal.

Tak czy siak ..wina lezy po ich stronie i naleza sie jakies wyjasnienia! i nie tylko 3 krotkie slowa tu na forum a osobiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chcialbym uzyskac f-re VAT za instalacje i pierwszy miesiac oplaty abonamentowej.

Na mail dzis nikt nie odpowiedzial.. a wyslalem na @qmail ...bo jak wyszlo z testow w piatek, wasz mail bok@soursense.eu nie dzialal w piatek prawidlowo....

Z mailem maja coś nie tak,

ja pisze smsa do nich i po 5 minutach są na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozesz mi na priv podac ich numer GG? bo pod tym co ja mam, nikt nie odpowiada od 4 dni! choc caly czas ktos jest obecny (Away)

a smsow nie wysylam, ale dzwonie i nikt nie odbiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz mi na priv podac ich numer GG? bo pod tym co ja mam, nikt nie odpowiada od 4 dni! choc caly czas ktos jest obecny (Away)

a smsow nie wysylam, ale dzwonie i nikt nie odbiera...

Na gg są teraz, ja wysyłam smsa i odrazu są na gg . Napisałem smsa o 12 a o 12:03 był już na gg.To prawda cały czas są away to chyba ekg.

//EDIT

właśnie dostałem serwer czekam na aktywacje DA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaryzykowałem i 21 sierpnia zamówiłem dedyka, 22 sierpnia dostałem dane dostępowe i do tej pory śmiga idealnie. Mam nadzieję, że będzie tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę kompromitacja z zanikającym kontaktem i robieniem klientów w bambuko w sprawie ich strony www. Jak tak zaczynają to koniec możę być bolesny. Radzę wszystkim pobrać fakturę z dokładnym opisem usługi/towaru nabytego od sprzedawcy bo to będzie póżniej podstawa do ewentualnych roszczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie nie polecam. Kupilem serwer mialem 3 miesiace potem ktos chyba rusel nie wiem nie wazne wazne ze z ich firmy nie ioplacil serwera i serwer ak i moje cenne dane poszly sie ***...... Pan olivier powiedzial ze odzyska moje dane ale zobaczymy. Tak czy siak zostalem bez serwera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dostal ktos od nich teraz f-re? bo ja sie doprosic nie moge.mialem miec dzis do 12.00 juz ostatecznie ..ale oczywiscie dalej nie ma!chyba jednak pozostanie szukac innej firmy i przenoscic sie szybko poki nie wylaczyli servera w hetznerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostal ktos od nich teraz f-re? bo ja sie doprosic nie moge.mialem miec dzis do 12.00 juz ostatecznie ..ale oczywiscie dalej nie ma!chyba jednak pozostanie szukac innej firmy i przenoscic sie szybko poki nie wylaczyli servera w hetznerze

a ja do 12 dzisiaj mialem dostac dane do hetznera, jak dzwonilem to poczta co chwile, raz sie dodzwonilem to jakas babcia odebrala ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcialem tylko dodac, ze o ile pocztkowo spokojnie oczekiwalem na dalszy rozwoj spraw, tak teraz widze ze podejscie soursense jest conajmniej beznadziejne i bezczelne do klientow.

 

nie wiem co to za ludzie tworza ta firme, ale to ze nie sposob sie do nich dodzwonic to juz chyba o czyms swiadczy. GG i mail oczywiscie tez nie odpowiada.

 

i nie ma tu zadnego tlumaczenia ..ze organizacja itd. bo byc pod telefonem nie jest w obecnych czasach problemem ..tak samo jak ktos kto choc raz dziennie odpisze na maile.

 

Totalne dno ..nie polecam.

 

Ja niestety dalem sie nabrac ... czas uciekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta firme

 

Nie śledzę tematu od początku ale czy oby napewno jest to FIRMA ? NIP REGON adres niby jest ale czy weryfikowaliście to ? Z tego co wcześniej ktoś pisał to w Broniewie nie ma ulicy Sonnera i faktycznie http://mapa.pf.pl/index.html mi takiej ulicy w Broniewie nie znajduje. Już wolę bezpośrednio w hetznerze spokojnie siedzieć niż ryzykować dla zaoszczędzenia marnych kilkudziesięciu PLN, a jaka bolesna byłaby utrata danych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co babcia powiedziala?

Rozmowa:

J - to ja

B - to babcia

 

J

Witam, moge rozmawiac z panel olivierem z fimy soursense ?

B

Halo !

J

Halo !

B

połączenie zostało zerwane

 

wkurzyłem się niesamowicie bo jest godzina 14 a telefon cały czas off. Serwer miał być max do 12 bo zostało pare rzeczy do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powaznie chcesz brac server od nich? lepiej tego nie rob. ja wzialem i zaluje. dla nikogo powaznego nie jest to firma ..totalne olanie klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan nvu jest conajmniej śmieszny. Dziś to raczej nie jest prima aprilis? Babcia? Chyba Pan nie potrafi numeru dobrze wykręcić. Oczywiście nie zamierzamy z Panem dalej współpracować, ponieważ z dziećmi nie chcemy mieć nic do czynienia.

Jestem totalnie rozgoryczony, telefon nieaktywny przez kilka godzin a takie zamieszanie jakby tornado przeszło...

Telefon był rozładowany, byłem w podróży i nie miałem jak go wpiąć do ładowarki...

 

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile osób ma telefon szefa?:P

A tak naprawde to coraz bardziej podejrzane w mojej sprawie miałem płacić 200zł a teraz 350zł hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan nvu jest conajmniej śmieszny. Dziś to raczej nie jest prima aprilis? Babcia? Chyba Pan nie potrafi numeru dobrze wykręcić. Oczywiście nie zamierzamy z Panem dalej współpracować, ponieważ z dziećmi nie chcemy mieć nic do czynienia.

Jestem totalnie rozgoryczony, telefon nieaktywny przez kilka godzin a takie zamieszanie jakby tornado przeszło...

Telefon był rozładowany, byłem w podróży i nie miałem jak go wpiąć do ładowarki...

 

Pozdrawiam...

Witam, Ha wszystko się wyjaśniło wczroaj napisał pan że do 12 będzie serwer skonfigurowany a teraz piszę pan że był pan w podróży czyli w biały dzień pan kłamał, będe z wami dalej współpracować bo może to była pomyłka albo pan zapomnial, prosze o kontakt via telefon albo via gg.

// PS. z babcia nie klamalem bo caly czas non stop dzwonilem pod ten sam numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My też nie mamy maszyn za darmo.

Bardzo mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też nie mamy maszyn za darmo.

Bardzo mi przykro.

Co to ma znaczyć ?

Zapłaciłem 250 zł za instalacje i opłate,

serwer dostałem lecz zostało kilka spraw do załatwienia

min. nie dostałem danych do panelu w hetznerze itp..

proszę wejść na gg

// nadal komórka wyłączona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×