Skocz do zawartości
Gr4nd

Http://soursense.eu/

Polecane posty

Czyli ja zlokalizowałem 3 Boniewa a pan ze słupska! No no to wogóle ktoś z firmy pochodzi z Boniewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak, właściciel firmy, Pan Tomasz Jabłoński.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o ceny, jeżeli klient nie chce faktury, to płaci cenę która widnieje w ofercie. Jeżeli jednak klient zażyczy fakturę, to oczywiście należy doliczyć 22% podatku VAT.

Tak, a jesli sobie nie zazyczy faktury to jej nie wystawiamy, nie ksiegujemy i nie placimy podatku Vat ani dochodowego... ? Ciekawe (zwlaszcza dla US).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już wewnętrzna struktura zarządzania firmą. Wiemy, co robimy. Nie czuje sie zobowiązany przedstawiać tu całego procesu płacenia podatków itp.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z tej firmy 3 serwery. Rzeczywiście 1 serwer wziąłem od M. Ignaczyk i po jakimś czasie nie miałem z nikim kontaktu, ale po kilku dniach odezwał się do mnie chyba T. Jabłoński i od tamtej pory złego słowa na tą firmę nie mogę powiedzieć.

Odpowiedź na maile dostaje bardzo szybko nieraz po kilku minutach. Nawet jak miałem problem z nowym serwerem z którym nie umiałem sobie poradzić został mi naprawiony w przeciągu godzinki i teraz wszystko już działa jak należy. Ja jestem narazie zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

freak, a jak dlugo masz juz serwery?

w mejlu napisales mi, ze Twoj kolega ma tez jeden serwer - moze powiedz mu, zeby rowniez wypowiedzial sie na wht.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Dostałem wczoraj serwer na dwa miesiądze za darmo na testy wramach rekompensaty i jest ok

jak nic nie będzie to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja serwery mam od 2 miesięcy gdzieś , dlatego napisałem że narazie jestem zadowolony ;)

Co do mojego znajomego to on ma krótko ten serwer jakies 2 tyg. może, ale narazie mówił że wszycho OK i jak wróci z wakacji ma brać 2 maszynkę. Wypowiedzieć się na 4um nie wypowie bo nie ma konta i nawet go nie ma w Polsce w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tamten nik to przypadkiem jak się bawiłem możliwościami IPB ;)

Ale tak bez offtopu to firma już się podniosła po przeżyciach i myślę że usługi będą rosnąć a jednak zainwestuje w tą firmę jak skończę testy

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery w soursense mam podobnie jak freak od dwóch miesięcy i też nie mogę narzekać. Nie ma problemów z łączami (jak w niektórych niemieckich serwerowniach...) no i faktycznie bardzo szybki kontakt. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzucę maly offtopic: Relayed = uwaga z tyłu

Bardzo proszę zaznaczać, że chodzi o zmianę nazwy użytkownika,

bo ja już chciałem znaleźć IP aby go zbanować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę zaznaczać, że chodzi o zmianę nazwy użytkownika,

bo ja już chciałem znaleźć IP aby go zbanować. ;)

Ratunku @Nowaker By mnie zabanowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie. ale piszac mail do nich niestety mail wraca z informacja:

 

bok@soursense.eu

all relevant MX records point to non-existent hosts or (invalidly) to IP addresses

 

moze tu zaglada ktos od nich, i poprawi ta mala niedogodnosc, bo nie sposob cos napisac do Was :) a chcialbym jeden serverek zamowic -> SUN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo przepraszam za błąd we wpisie, jednakże nasza domena musi się na nowo rozpropagować.

Wczoraj jednak maile dochodziły bez problemu (gmail, yahoo).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@patryk ciekawe

Ewentualne spory mogące wynikać z realizacji niniejszej umowy będą rozstrzygane przez właściwy Sąd rejonowy w Starogardzie Gdańskim. Regulamin wchodzi w życie z dniem 01.12.2003r

A teraz soursense

Ewentualne spory mogące wynikać z realizacji niniejszej umowy będą rozstrzygane przez właściwy Sąd rejonowy w Starogardzie Gdańskim. Regulamin wchodzi w życie z dniem 01.12.2003r.
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem w poniedziałek:

Witam,

jako iż jestem właścicielem firmy SourSense, chciałbym Pana przeprosić

za brak profesjonalizmu z naszej strony.

Oferuję Panu serwer typu TAZ na miesiąc za darmo, aby mógłby Pan

przetestować go w całości.

Jest to swego rodzaju rekompensata za poniesione przykre doświadczenia.

Maszynę oddam do środy.

 

Dzisiaj mamy czwartek. Jednak nie da się zmienić ludzi, aby stali się punktualni ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiedział Pan na maila, więc pomyślałem, że nie jest Pan zainteresowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam hmm ja dostałem punktualnie ale z panelem musiałem czekać do dziś chyba ;)

Ale ogólnie jest już lepiej Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×