Skocz do zawartości
Gr4nd

Http://soursense.eu/

Polecane posty

miał opis work.

Status typowy dla rusela ;) rusel lubował się w statusie "@work", miał taki przez cały czerwiec :)

Potem w sierpniu miał "urlop ;-) @way." A od 27-go sierpnia została zanotowana jego ostatnia aktywność.

 

LiL SnooP, spokojnie, niedługo się znów pojawi pod jeszcze inną ksywą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety ja teraz na GG widze tylko i wylacznie opis "Offline" ... Work jeszcze nie widzialem... moze raz.zreszta jakie znaczenie maja opisy. Mowmy o fakach ... np. o NIP, reejstracji firmy itd.Wystarczy ze Soursense poda numer wpisu do ewidencji dzialalnosci gospodarczej i pokaze skan ..i po sprawie. Jak nie ..to oznaczac bedzie tylko jedno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dostalem oficjalna odpowiedz z firmy Soursense.

 

Nie wiem kto do mnie napisal, bo sie nie podpisal, ale ten Pan okresla sie mianem posrednika i pracownika firmy Soursense.

pisze ze sam zadzwonil i okazalo sie ze faktycznie firma nie istnieje!!!!!!

 

i jak pisze "sam jestem tym zdziwiony, bo nikt od roku tego nie dociekal"

 

pisze tez cos o korektach f-r z niemiec itd.itp

 

ja sprawe zglaszam najpozniej w poniedzialek na policje, sprawa jest jasna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalem oficjalna odpowiedz z firmy Soursense.

 

Nie wiem kto do mnie napisal, bo sie nie podpisal, ale ten Pan okresla sie mianem posrednika i pracownika firmy Soursense.

pisze ze sam zadzwonil i okazalo sie ze faktycznie firma nie istnieje!!!!!!

 

i jak pisze "sam jestem tym zdziwiony, bo nikt od roku tego nie dociekal"

 

pisze tez cos o korektach f-r z niemiec itd.itp

 

ja sprawe zglaszam najpozniej w poniedzialek na policje, sprawa jest jasna!

Jak zgłaszasz sprawe na policje to złóż też po to aby oddali np. mi kase ;)) zobaczymy może dzisiaj dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprawa jest dosc ciekawa, bo ktos tu robi niezle walki.

Piszecie tu o niejakim ruselu ..jednak ja na forum jest od niedawana i sprawy nie znam.

w kazdym razie widze ze sprawa ma jakis zwiazek z tamta i jak widze nikt tego nie rozwiazal a oni bawia sie dalej...

 

mi wlasnie obiecano zwrot vat-u ..czekam na niego do poniedzialku ..pozniej ..wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest nieco błędne koło - wszyscy padają jego ofiarą ale nikomu na police się nie chce dupy ruszyć, przyznam szczerze mnie też się nie chciało, później i tak odzyskałem co moje ; ).

Życzę wytrwałości, lecz obawiam się, iż sprawa skończy się na haśle: 'mała szkodliwość czynu' niestety ..

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o mala szkodliwosc czynu, to sie mylisz.

urzad skarbowy bedzie wniebowziety jak sie dowie jak duza sprzedaz byla bez faktur lub na lewych fakturach.

kary sa niebotyczne ..nawet za glupie pare faktur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, niemniej jednak ja pisałem odnośnie słów użytkowników powyżej - czyli zgłaszania sprawy na policje.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to złóż też po to aby oddali np. mi kase :) )

nvu, a ja pójdę na policję, bo moja ciocia kazała mi odzyskać pieniądze, które pan X wyłudził od niej. :]

 

ale nikomu na police się nie chce dupy ruszyć

 

A ja ostanowiłem, że zajmę się sprawą ze stycznia, gdy rusel mnie oszukał. Jeśli się nie uda - nic bynajmniej nie stracę.

 

Olecki - o ruselu poczytaj sobie: tutaj, tutaj -> opcja szukaj.

 

APEL: Im więcej osób uda się do Urzędu Skarbowego (fałszywa faktura) i/lub na policję w związku z oszustwami rusela z hostingami, panelami DA, dedykami

 itd. - tym większa szansa, że pójdzie siedzieć. Weźmy się wszyscy za to i niech twierd

a rusela padnie raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje zajrzeć tutaj interpatrol.pl

nvu, co jeszcze zaproponujesz?

 

Mówię Tobie i wszystkim - jeśli ma z tego coś wyjść, to trzeba wziąć sprawę w SWOJE ręce.

nvu, nikt inny Cię tutaj NIE wyręczy. Jeśli nie jesteś pełnoletni, niech ojciec Ci pomoże.

Ja jestem, co nie zmienia faktu, że taty zawsze się pytam w problematycznych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OT

Jak zwykle ludzie narobią szumu:) postraszą policją - US - pytanie, dla US czym są kwoty rzędu 300, 400, 500 czy nawet 2000 zł? - to pikuś - oni ścigają prawdziwych oszustów finansowych, którzy mają na karku kwoty z wieloma zerami na końcu.

 

To co tu widzę - to grupka krzykaczy - może nie dzieci (niektórzy maja po 18), ale krzykaczy. szukaliście tanio, - znaleźliście - ale to tylko Wasza wina, ze jakość nie idzie w parze z cena.. swoja droga - z tych kilku krzykaczy - ilu z Was ma działający serwer? bo z tego co widzę, większość ma działające dedyki, więc w czym problem. W fakturze na 200zł? Co to za kwota? Bijcie pianę jak nie dostaniecie fv na kwotę 30 000zł - ale na Boga, sami się ośmieszacie prowadząc działalność i oszczędzając 400zł na setup bezpośrednio w Hetzner.de i kupując serwer u bliżej nie określonej osoby....

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nvu, co jeszcze zaproponujesz?

 

Mówię Tobie i wszystkim - jeśli ma z tego coś wyjść, to trzeba wziąć sprawę w SWOJE ręce.

nvu, nikt inny Cię tutaj NIE wyręczy. Jeśli nie jesteś pełnoletni, niech ojciec Ci pomoże.

Ja jestem, co nie zmienia faktu, że taty zawsze się pytam w problematycznych sprawach.

Właśnie widze jaki ty jesteś pełnoletni .. :) szczególnie na tej fotce w profilu :)

 

 

OT

Jak zwykle ludzie narobią szumu:) postraszą policją - US - pytanie, dla US czym są kwoty rzędu 300, 400, 500 czy nawet 2000 zł? - to pikuś - oni ścigają prawdziwych oszustów finansowych, którzy mają na karku kwoty z wieloma zerami na końcu.

 

To co tu widzę - to grupka krzykaczy - może nie dzieci (niektórzy maja po 18), ale krzykaczy. szukaliście tanio, - znaleźliście - ale to tylko Wasza wina, ze jakość nie idzie w parze z cena.. swoja droga - z tych kilku krzykaczy - ilu z Was ma działający serwer? bo z tego co widzę, większość ma działające dedyki, więc w czym problem. W fakturze na 200zł? Co to za kwota? Bijcie pianę jak nie dostaniecie fv na kwotę 30 000zł - ale na Boga, sami się ośmieszacie prowadząc działalność i oszczędzając 400zł na setup bezpośrednio w Hetzner.de i kupując serwer u bliżej nie określonej osoby....

EOT

A do tej firmy nic nie mam ale mieli mi oddać pieniądze za serwer który zakupiłem, a jak narazie kasy nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni ścigają prawdziwych oszustów finansowych, którzy mają na karku kwoty z wieloma zerami na końcu.

Nie masz tutaj racji. Urząd Skarbowy potrafi zrobić problemy nawet przy kwotach z dwoma zerami, po drugie nieprawdziwe dokumenty to nieprawdz

we dokumenty - fałszerstwo i tyle. A nastawienie z góry, że "takimi sprawami się oni nie zajmują" jest błędne. Nigdy się niczego nie osiągnie z takim nastawieniem.

 

Co do tej oszczędności to oczywiście się z Tobą zgodzę, jeśli firma jest niesprawdzona, niewiadoma, to nie można się o nią opierać przy poważnych działaniach. Z drugiej strony nie można popadać w fanatyzm i brać najdroższych serwerów, jeśli nie ma takiej potrzeby. Działalność dąży do jak największego zys

u, a nie jak największych kosztów.

 

Ja nie posiadam i nie posiadałem dedyka w SourSense. Rozważałem, lecz było mi zbyt tanio i zbyt "znajomie", po formie kontaktu od razu miałem skojarzenia z ruselem. Pewnie po "starej znajomości" zmniejszył mi jeszcze bardziej proponowaną cenę (uwaga - 1300 zł rocznie za TAZ'a z DirectAdminem - śmieszna cena za dedyka; BOSS-owi zaś Zen powiedział, że biorę 5 dedyków i stąd taka niska cena. Akurat ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OT

Jak zwykle ludzie narobią szumu:) postraszą policją - US - pytanie, dla US czym są kwoty rzędu 300, 400, 500 czy nawet 2000 zł? - to pikuś - oni ścigają prawdziwych oszustów finansowych, którzy mają na karku kwoty z wieloma zerami na końcu.

 

To co tu widzę - to grupka krzykaczy - może nie dzieci (niektórzy maja po 18), ale krzykaczy. szukaliście tanio, - znaleźliście - ale to tylko Wasza wina, ze jakość nie idzie w parze z cena.. swoja droga - z tych kilku krzykaczy - ilu z Was ma działający serwer? bo z tego co widzę, większość ma działające dedyki, więc w czym problem. W fakturze na 200zł? Co to za kwota? Bijcie pianę jak nie dostaniecie fv na kwotę 30 000zł - ale na Boga, sami się ośmieszacie prowadząc działalność i oszczędzając 400zł na setup bezpośrednio w Hetzner.de i kupując serwer u bliżej nie określonej osoby....

EOT

 

ale ty chyba nie rozumiesz o co chodzi ...

nie chodzi o fakture a o to ze firma robi ludzi w balona bo to po 1 nie firma po 2 dedyki przestana dzialac na 100%

( bo nie beda oplacone )

 

co do US , na pewno się tym zainteresuje, gdyż mnie "dręczyli" na kwote +/- 50 zł ...

a i Policja powinna się tym zająć bo już nawet nie chodzi o małą szkodliwość czynu a oszustwo ( firma której nie ma )

 

edit: a tak swoją drogą chłopaki nawet bym się bardzo nie zmartwił gdybyście nie odzyskali pieniędzy ...

sorry ale trzeba było myśleć przed a nie po. Ja rozumiem, każdy chce mięć taniego dedyka, sam byłem zainteresowany ofertą tej "firmy"

jednak kiedy zobaczyłem łącza 1 gb/s oraz jak wypowiada się przedstawiciel firmy bardzo, bardzo szybko mi przeszło.

może ten incydent was czegoś nauczy, mam taką nadzieje...

 

powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja doskonale rozumiem, o co chodzi... Chodzi o to, że bijecie pianę o to, że ktoś _zamierza_ oszukać, i zakładacie, że nie będzie działać. OK - Wasze prawo - nie działa, zgłaszacie to na policje/prokuraturę/US/ - tyle, że TERAZ działa...

 

W skrócie - kupiliście coś za śmieszne pieniądze, było bardzo fajnie, wszyscy zachwalali... ktoś dojrzał, że firmy/DG nie ma - nagle wszyscy lecą na policję, i biadolą, że nie ma tanio i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za falszowanie danych firmy i faktur grożą dłuuugie lata więzienia, tu nie chodzi o kwoty wyłudzeń ale sam fakt fałszerstwa.

 

Zapewniam Was, że po 2-3 zgłoszeniach do różnych US i komisariatów sprawa nabierze tempa i Rusel tym razem się już nie wywinie bo przeliczył się z "kalibrem" potencjalnych zarzutów, i niską szkodliwością społeczną już się nie wywinie.

 

Ale jak już wspomniano ...

 

Weźcie du.. w troki i idźcie do US i na Policję, bo inaczej znowu mu się upiecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. ODNOŚNIE OPISU RUSELA via GG - ktoś poruszał ten temat więc potwierdzam.

- Fakt często miał opis: @work ;/

 

2. nr. gg Rusela: 5658200 (ktoś prosił)

3. Posiadam jego nr konta w Inteligo - Zaznaczam że różni się on od numeru widocznego na soursense.eu

4. Korzystałem z usług Rusela jakiś czas temu (jeszcze przed "aferą" w jego sprawie), wszystko miło sprawnie i w dobrej cenie - ciesze się że nie trafiłem na ten czas w którym Rusel miał "problemy finansowe" (z grubrza przeglądałem wątki na tym forum odnośnie oszustw Rusela).

5. Po nr gg wygooglujecie dane osobowe (prawdziwe ?!) Rusela

 

6. Dręczy mnie jedno, Rusel - ma spore pojęcie w tematyce webhostingu, administracji serwerami linuxowymi etc... da(ło) się z nim bez problemu dogadać, uprzejmy, kontaktowy... ze swoimi umiejętnościami Rusel mógłby naprawdę dobrą kasę uczciwie zarobić, chyba nie skłamię jeśli powiem iż 2000 PLN/m-c z jego wiedzą to nie był by większy problem a jak na 19 - 21 latka (z tego co pamiętam to Rusel tyle ma) to konkretna pensja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzisz to jest zagadka nierozwikłana.. po cóż mu robić przekręty skoro mógłby pracować całkiem legalnie..

Sam się nad tym zastanawiałem.

Przecież to głupota, gdyby był uczciwy to sam bym go z chęcią zatrudnił. W sumie mógłby zarobić znacznie więcej niż na swoich przekręcikach za parę groszy ..

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle ludzie narobią szumu:) postraszą policją - US - pytanie, dla US czym są kwoty rzędu 300, 400, 500 czy nawet 2000 zł? - to pikuś - oni ścigają prawdziwych oszustów finansowych, którzy mają na karku kwoty z wieloma zerami na końcu.

 

To co tu widzę - to grupka krzykaczy - może nie dzieci (niektórzy maja po 18), ale krzykaczy.

bzdury gadasz kolego!

nie masz zielonego pojecia czym sie zajmuje urzad skarbowy wiec nie gadaj!

Jesli myslisz ze oni szukaja milionow to sie mylisz. Najwieksza przyjemnosc im sprawia jak mozna dowalic grube dziesiatki tysiecy zl kary za male pierdoly..

 

skoro o tym nie wiesz, to jestes totalnie zielony w temacie. Lepiej sie nie odzywaj.

 

Poza tym nie naleze do zadnych krzykaczy, a czuje ze i do mnie sie z tym zwracasz madralo!

 

Nie siedze w temacie serverow dedykowanych a kupilem go bo oferte otrzymalem i wydala mi sie atrakcyjna. Nie znam sie dokladnie na tym i tyle.

Dobrze ze i to forum znalem, to tez dowiedzialem sie od jakiej firmy kupilem server, niestety za pozno.

 

ilu z Was ma działający serwer? bo z tego co widzę, większość ma działające dedyki, więc w czym problem. W fakturze na 200zł? Co to za kwota?

zdaje sie ze nie rozumiesz czlowieku ze niektorzy potrzebuja polskie f-ry, i ze ten kto wystawil lewa f-re podlega powaznej karze.

I nie ma znaczenia czy wystawil jedna czy tysiac f-r. A mozesz mi wierzyc ..nie byla to jedna f-ra ..bo dzialaja juz jakis czas.

W skrócie - kupiliście coś za śmieszne pieniądze, było bardzo fajnie, wszyscy zachwalali... ktoś dojrzał, że firmy/DG nie ma - nagle wszyscy lecą na policję, i biadolą, że nie ma tanio i

dobrze.

 

nastepny madry sie znalazl. Po co sie wogole odzywasz?

czlowieku kupilem server od firmy? rozumiesz to czy nie bardzo? jezeli okazalo sie ze jest inaczej a f-ry ktore chcialem zaksiegowac sa falszywe to jest to przestepstwo? rozumiesz to czy nie bardzo?

wiesz czym grozi zaksiegowanie falszywych faktur? gdyby nie to forum bym to ksiegowal i pewnie dowiedzial sie o tym kiedys od urzedu skarbowego. Bo jak to wykryja to beda weszyc wszedzie ..

a wtedy zanim dojda ze to nie moja wina ze zaksiegowalem falszywki ..to juz mnie przemagluja w tysiac stron i zrobia milion kontroli i wlepia pare kar ...

 

gowno wiesz o skarbowce ..i zdaje sie ze wielu z was nic na ten temat nie wie.

 

Wszyscy teraz madrzy i pouczaja, ale nie kazdy siedzi na tym forum od miesiecy czy lat i wie o jakis tam ruselach czy innych oszustach.

 

Wiec przestancie madrzyc .... bo kolki jedne zamiast odrazu sprawe zakonczyc gdzie trzeba, przez wielu z Was...firma ta naciagnela kolejne osoby na kolejne pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

user1 to samo sobie pomyslalem, ja zaufalem mu na poczatku tylko ze wzgledu na jego wlasnie kontaktowosc byl bardzo mily uprzejmy jak cos z serwerwem sie działo to z chęcią pomagał i tez widziałem ze sporą wiedze ma i tez dziwie sie czemu zamiast zaczac prace legalnei gdzie duzo moglby zarobic kreci takie waly i za przeproszeniem z***ie sobie zycie na starcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6. Dręczy mnie jedno, Rusel - ma spore pojęcie w tematyce webhostingu, administracji serwerami linuxowymi etc... da(ło) się z nim bez problemu dogadać, uprzejmy, kontaktowy... ze swoimi umiejętnościami Rusel mógłby naprawdę dobrą kasę uczciwie zarobić, chyba nie skłamię jeśli powiem iż 2000 PLN/m-c z jego wiedzą to nie był by większy problem a jak na 19 - 21 latka (z tego co pamiętam to Rusel tyle ma) to konkretna pensja.

Nie będę oryginalny, ale też mnie to zastanawia nie od dziś.

Swego czasu rozmawialiśmy nawet często via Skype i z tego co pamiętam,

to non-stop ktoś mu składał jakieś zlecenia - na niewielkie kwoty,

ale suma sumarum nieźle zarabiał.

Miał nawet otwierać swoją firmę zajmującą się opieką administracyjną serwerów

internetowych, a ten zamiast się rozwijać... woli nam wciskać dedyki z Hetzner

wciąż to pod innymi nickami... no głupek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×