Skocz do zawartości
Gr4nd

Http://soursense.eu/

Polecane posty

Ja tam nie wiem, ale moze chodzi o to zeby zlapac jak najwiecej klientow a potem nie przedluzyc serwerow i wyjechac na wakacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontakt smsem.

Styl wypowiedzi.

Bajeczna oferta w bajecznej cenie.

 

I dziwnym zbiegiem okoliczności - Słupsk...

 

Znaczy sie Rusel szuka frajerów :D Nie dajcie się wydymać, znam już naprawdę wiele osób które padły jego ofiarą.. w tym ja sam.

Niemniej jednak jedno Ci Arturze tym razem trzeba przyznać, Twoje nowe nazwisko jest całkiem finezyjne :P.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam

Miałem się nie udzielać w tym temacie ( chodzi o to aby nikt nie posądzał o jakieś złośliwości czy podobne)- ale otrzymuję pytania od moich klientów jak to możliwe, że ceny tutaj są dużo niższe niż na stronie Hetznera, więc w dniu wczorajszym zadzwoniłem do Hetznera osobiście ( a ostatnio jestem z nimi na "gorącej linii" ) - otrzymałem odpowiedź - nie ma extra cen dla resellerów, nie istnieje u Hetznera specjalna taryfa - cenami obowiązującymi są ceny podane na stronie ich stronie www. Dziś wysyłam następnego maila do Hetznera w tej sprawie i sądzę, że pisemna odpowiedź będzie taka sama jaką otrzymałem wczoraj przez telefon i jaką otrzymał @Suchar

Zrobiłeś mi idealne podłoże do napisania swojego ostatniego słowa w tym temacie. :P

To że Hetzner nie posiada zniżek dla resellerów, to ja od dawna wiem,

bo sam ich o to swego czasu pytałem. Kto wie, może mając u nich 200

maszyn można dostać jakiś rabat, ale oficjalnie o tym nic nie mówią.

Mój klient kiedyś zostawił mi serwer z serwisem i zaginął, ot przestał się odzywać,

a za maszynę oczywiście nie płacił.

Ja sobie coś tam testowałem, a Hetzner wyłączyło ją dopiero po 2 czy 3 miesiącach.

Z tego co wiem, jest to swego rodzaju reguła u nich,

ale nie pamiętam na nią dokładnego algorytmu.

Soursense ma na dzień dzisiejszy już kilku zadowolonych klientów,

ale jeśli w tym miesiącu przestanie płacić za maszyny,

odłączą je za najdalej 2-3 miesiące, tak więc pole do przekrętów jest dość spore.(!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nie wiem szukalem ale w tym calym Boniewie nie ma ulicy Sonnera, ani chyba w ogole w Polsce nie ma takiej ulicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli: regulamin, ceny, sieć z której pisze, ulica. Na razie tyle się nie zgadza. Ciekaw jestem czy chociaż ta strona ruszy jutro.

Bellerofont ma rację. Niemieckie serwerownie odpinają serwery dopiero po paru miesiącach ich nieopłacania.

 

Ciekaw jestem jak to się skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o ceny, jeżeli klient nie chce faktury, to płaci cenę która widnieje w ofercie. Jeżeli jednak klient zażyczy fakturę, to oczywiście należy doliczyć 22% podatku VAT.

 

i to jest jeszcze ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, czyli albo puszczamy 'klienta' na lewo, albo jak już bardzo się uprze to wystawiamy FV...

Mam nadzieje, że nikt nie zainwestował w jakąś większą ilość maszyn, bo za jakieś dwa miesiące byłby naprawdę spory płacz.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, dostałem ofertę na maila aż nie do uwierzenia! Postanowiłem zrezygnować bo wiedziałem że coś się kroi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To z tym podatkiem VAT jest niezgodne z prawem. Od jakiegoś czasu wszędzie musi być podawana cena z VAT'em juz doliczonym. ( z tego co wiem nawet makro jako większą cenę podaje już cenę z doliczonym podatkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MiSi3kK nie zrozumiałeś istoty sprawy, oni nie podają ceny bez vatu, tylko każą płacić kwote bez vatu, w momencie gdy klient nie chce faktury.. jednym słowem puszczają go na lewo :P.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałem tylko w tym przypadku podają w ofercie ceny bez VAT'u, a jak firma chce fakturę to nagle ma płacić VAT i to jest niezgodne z prawem (właśnie o tym pisałem wcześniej).

 

Ja wątpię czy nawet przy dopłaceniu ktokolwiek taką fakturę by otrzymał. Ciekaw jestem ile osób już kupiło i zapłaciło.

 

Nikt nawet nie podpisuje umowy, więc potem nie będzie miał nawet jak odzyskać pieniądze. Nawet na allegro jest bezpieczniej :P (chodzi mi tutaj o program ochrony kupujących, czyli zwrot kasy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie zgodzę odnośnie zniżek w Hetzner, przy posiadaniu większej ilości serwerów można uzyskać rabaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się nie zgodzę odnośnie zniżek w Hetzner, przy posiadaniu większej ilości serwerów można uzyskać rabaty...

@Sebak - nie wiem, możliwe - ja tylko pisałem o tym, że nie ma resellerów w Hetznerze i przytaczam tylko ich słowa. A dokładniej będę mógł coś powiedzieć może pod koniec przyszłego miesiąca , gdyż zamierzam osobiście ( jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli :P ) odwiedzić Firmę Hetzner.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiste jest, iż nie powinno się ujawniać publicznie informacji o indywidualnych rabatach przy większych zamówieniach.

Co innego gdy Firma posiada otwartą ofertę reseller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro mam dostać do 12 serwer dedykowany na testy (12h), prawdopodbnie kupie na miesiąc takiego dedyka..

Spytałem dla czego tak tanio

odpowiedź:

"po prostu mamy właściciela, który jest z niemiec, dobrze zna się z prezesami, a my jesteśmy jego pośrednikami..."

Pozdrawiam jutro dam znac jak serwer chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"po prostu mamy właściciela, który jest z niemiec, dobrze zna się z prezesami, a my jesteśmy jego pośrednikami..."
Trochę ciężko uwierzyć mi w takie wytłumaczenie niskich cen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych osób co miały dostać te dedyki, czy dostaliście je ?

Czy zwrócono wam pieniądze ?

Jak to zostało rozwiązane ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×