Skocz do zawartości
Gr4nd

Http://soursense.eu/

Polecane posty

wysłałem maila do hetzner - nie maja zadnych znizek ani rabatow dla resellerów, nie ma zadnych programów / lojalek dla resellerów

 

...więc jak wyjasnic takie ceny?

 

 

"Guten Tag Herr Czechowski,

 

kein Kunde bekommt Resellerkonditionen oder Sonderpreise, da es diese nicht

gibt.

Mehr ist dazu nicht zu sagen.

 

Mit freundlichen Grüßen

 

Günther Müller"

 

Tak jak pisałem wcześniej, że napiszę do nich jeszcze maila potwierdzającego rozmowę telefoniczną potwierdzają w nim jak widać powyżej że nie mają cen dla resellerów.

Czyli w tym wypadku mogą wchodzić w grę min. koligacje rodzinne :) jak to ktoś z przedmówców napisał, bo na pewno nie resellerka.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Resellerów nie mają, ale na 100% można uzyskać niższe ceny przy większej ilości maszyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje po kościach że jakże super firma zwineła swój biznes. Może rusel znalazł sobie nowych kolegów ze Słupska i wpadł na pomysł aby trochę oszukać ludzi co by kasa na wakacje była ?

 

Druga sprawa, ostatniego e-maila dostałem w poniedziałek ... dziś piątek a odzewu dalej nie ma ! Całe szczęście że nie kupiłem żadnego z tych dedyków. Osoby które kupiły mogą czuć się wydymane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh ludzie , przecież to na pierwszy rzut oka widać że to ściema ...

 

założę się że rusel teraz sobie siedzi i kręci beke jak łatwo można "wydymać" to forum, wystarczyło pościemniać, jeden czy 2 zadowolonych klientów po magicznym okresie tygodnia użytkowania i prosze ...

 

a to łącze 1 GB/s które swego czasu było w pdf ( nie wiem czy jeszcze ) nic wam nie sugerowało ?

 

koligacje rodzinne, jasne ... a ja mam paszport polsatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie :)

Poczekajcie na oficjalną odpowiedź przedstawiciela Firmy. Przecież tu zagląda.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No odkąd lawinowo sypią się złe "opinie" i wszystko co przeciwko firmie to nie zagląda. W sumie cieszę się, że się trochę wstrzymałem. Już chciałem kupować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Relayed* :) Narazie nic niemam do firmy wszystko sprawne ale zostaje jeszcze sprawa paneli po co by kupowali by panele skoro mają się zwinąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) przecież 'właściciel' ciągle się udziela...ale jako inni użytkownicy.

Nie rozumiem czemu ten topic jeszcze nie znalazl sie w koszu ?! :)

 

Otwarcie WWW - 24 Sierpnia - ostatecznie :-)

 

Czyt. "Oficjalne zakończenie robienia kolejnego wałka 24 Sierpnia - uzbierałem na kompa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że ja niby to Właściciel luzik szacunek sam na to wpadłeś

Z reguły jak ktoś reklamuje superhost to ich nie słucham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia:

Byłem bardzo zaskoczony ponieważ powiedziano mi że serwer dostane w poniedziałek (dogadałem się na taki za 150 zł) dostałem serwer zastępczy "BASS" serwer śmiga jak burza. :)

Więcej info o serwie tutaj: www.storeklam.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P przecież 'właściciel' ciągle się udziela...ale jako inni użytkownicy.

Nie rozumiem czemu ten topic jeszcze nie znalazl sie w koszu ?! :)

 

nic sie nie udziela, bo ja kupilem i nie mam nic wspolnego z ta firma.

Kolego jestes bardzo smieszny i zalosny jednoczesnie, bo nie masz pojecia a gadasz ...

 

smieszne sa takie opisnie, jeden madrzejszy od drugiego i gadanie kompletnie o niczym!

 

ja kupilem ..zaplacilem polowe sumy i czekam ..server jak narazie smiga.

Mam pewne obawy ..ale zeby tak gdakac jak stare baby na targowisku to nie zamierzam.

 

przestancie gdakac i plakac ... poczekajmy. Wlascicel wraca w poniedzialek z niemiec, wiec pewnie sie wypowie i tu. Pracownicy sie nie wypowiadaja.

 

Jak okaza sie naciagaczami, trudno. Ale jest opcja ze tak wcale nie jest.

 

A takie biadolenie i wróźenie z fusów ... jest żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa,

Na wstępie chciałbym przeprosić wszystkich za tak późną odpowiedź z strony firmy, jest ona związana z wyjazdem do Niemiec. Oczywiście wyjazd był związany z tym, co jest tak drażliwe w tym temacie. Początki, jakie tu zaczęliśmy były tak naprawdę badaniem rynku, w którym my musieliśmy ponosić dość duże koszty. Za ok. 7 dni będziemy mogli już oferować takie ceny, bądź lekko zmodyfikowane. Niestety nie mogę ujawnić szczegółów dla dobra niemieckich partnerów i nas. Mogę jedynie powiedzieć, iż nie zaoferuje tego nikt inny w europie i są to początki wchodzenia firmy hetzner na rynek polski.

 

Więc śledźcie nasze działania i korzystajcie z naszych rozwiązań!

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz cała europa będzie leciała do soursense skoro będą niższe ceny niż u samego hetznera :unsure: (Mam na myśli Opetrona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kogoś z dobrą znajomością niemieckiego oraz wszystkich obecnych klientów soursense proszę na PW, chciałbym coś przeanalizować w wąskim gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Państwa,

Na wstępie chciałbym przeprosić wszystkich za tak późną odpowiedź z strony firmy, jest ona związana z wyjazdem do Niemiec. Oczywiście wyjazd był związany z tym, co jest tak drażliwe w tym temacie. Początki, jakie tu zaczęliśmy były tak naprawdę badaniem rynku, w którym my musieliśmy ponosić dość duże koszty. Za ok. 7 dni będziemy mogli już oferować takie ceny, bądź lekko zmodyfikowane. Niestety nie mogę ujawnić szczegółów dla dobra niemieckich partnerów i nas. Mogę jedynie powiedzieć, iż nie zaoferuje tego nikt inny w europie i są to początki wchodzenia firmy hetzner na rynek polski.

 

Więc śledźcie nasze działania i korzystajcie z naszych rozwiązań!

 

Pozdrawiam.

A czy państwo z obsługi mogą łaskawie odebrać telefon bo o 15 umówiliśmy się na gg w sprawie oddania mi serwera ( w piątek zamówiłem) a jest 16:41 wysłałem z 5 smsów i z 10 razy dzwoniłem a cisza totalna. Więc proszę wejść/podać do innej osoby gg. :unsure:

 

Kogoś z dobrą znajomością niemieckiego oraz wszystkich obecnych klientów soursense proszę na PW, chciałbym coś przeanalizować w wąskim gronie.

Ja jestem ich klientem gg 8825822

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja chcialbym uzyskac f-re VAT za instalacje i pierwszy miesiac oplaty abonamentowej.

Na mail dzis nikt nie odpowiedzial.. a wyslalem na @qmail ...bo jak wyszlo z testow w piatek, wasz mail bok@soursense.eu nie dzialal w piatek prawidlowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś taki w gorącej wodzie kąpany ? :unsure: Dali Ci wyjaśnienie, że do środy Hetzner nie tworzy nowych maszyn, jeżeli nie wierzysz zapytaj w hetznerze, może coś ciekawego Ci napiszą :ph34r: Ja jak narazie chcę się dowiedzieć ciekawych rzeczy i będę węszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś taki w gorącej wodzie kąpany ? :unsure: Dali Ci wyjaśnienie, że do środy Hetzner nie tworzy nowych maszyn, jeżeli nie wierzysz zapytaj w hetznerze, może coś ciekawego Ci napiszą :ph34r: Ja jak narazie chcę się dowiedzieć ciekawych rzeczy i będę węszył

Po 1 nie chodzi mi tutaj o ich odpowiedź ale o obsługe, miała być odpowiedź o 15 a była dopiero po 18.

Po 2 mam dedyka który powoli już pada i muszę jak najszybciej robić eksmisje dlatego zależy mi na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tą eksmisja to nie mogłeś tak od razu :unsure: Trzeba było mówić, że musisz się pilnie przenosić, a nie owijać w bawełnę :]

 

--- edit ---

a ja w dalszym ciągu przenoszę strony ze starych hostów do soursense ... jak narazie klienci są bardziej zadowoleni, odczuwają różnicę pingów między dallas w USA a europą :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś taki w gorącej wodzie kąpany ? :unsure: Dali Ci wyjaśnienie, że do środy Hetzner nie tworzy nowych maszyn, jeżeli nie wierzysz zapytaj w hetznerze, może coś ciekawego Ci napiszą :ph34r: Ja jak narazie chcę się dowiedzieć ciekawych rzeczy i będę węszył

 

Hetzner nie daje maszyn? Wczoraj ok 16 złozyłem zamówienie na serwer - dziś 7:28 mam dane dostępowe do maszyny..... Czyli tworzą maszyny.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×