Skocz do zawartości
Gr4nd

Http://soursense.eu/

Polecane posty

Pieniądze wysłane, to nie BOK.

ok, ale skoro na gg ani na mailu ani na telefonie pan nie odpowiada to gdzies musialem napisac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nowaker

 

16-07-2007

16-07-2007

PRZELEW WEWNĘTRZNY WYCHODZĄCY

ARTUR

19114020040000390243003398

 

w razie czego to ja chce odzyskac kase wiec akbys cos robil w tym kieruynku to mow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po czym Pan to stwierdza? Konta różnią sie numerami...

Ano, po tym:

 

19114020040000390243003398

 

19114020040000390243003398

 

Jak byk są takie same, nawet imię się zgadza :) Nadal wstydzisz się swojego nazwiska, że nie chcesz się ujawnić?

 

w razie czego to ja chce odzyskac kase wiec akbys cos robil w tym kieruynku to mow

Najpierw poproś ładnie o zwrot pieniędzy, skoro nvu dostał z powrotem, to pewnie Ty również dostaniesz. Chyba że pieniądze już przepite ;)

Rusel, czy ja również mógłbym prosić o zwrot pieniędzy? Tzn. ja ich nie chcę, należą się one Grzegorzowi Łyżwińskiemu - LiveNet.pl. Dla przypomnienia łącznie 522 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby się nie zgadza, nasze konto 50 102055581 1111 50468000172, numer konta podany przez Ciebie:

19114020040000390243003398

 

Czytaj uważnie zanim coś napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaplacilem srrwer w tym samym miechu 2 razy. Pan Artur powiedzil mi ze jak zaplace to dostane kolejny free a wiec dostalem chyba serwerem w leb. Wiec prosilbym o zwrot 200zł i o odzyskanie moich danych via ftp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nvu dostał z powrotem

jeszcze nie dostałem :P jutro napisze posta czy doszły ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna osoba wypowiadająca się w tym wątku wysłała mi via PW

prośbę o udzielenie się tutaj.

Cóż ja mogę dodać? Wiedziałem, że tak będzie. :P

Praktycznie wszyscy z was nim kupili w Soursense

dobrze wiedzieli, bo poniekąd nie posądzam nikogo o brak spostrzegawczości,

iż są to maszyny z Hetzner.

Czarno na białym widniała w ofercie cena dużo niższa od tej "oryginalnej",

zamiast nielimitowanego łącza 10 Mbit pojawiło się 100 Mbit,

a także napis "pozwalamy hostować warez".

Ostrzegaliśmy was wszystkich, bo Rusel ma to do siebie,

że się chłopak "uwziął" i zawsze jak chce kogoś oszukać... proponuje Hetzner.

Jak już wspomniałem, robił to już pod wieloma nickami na tym forum.

Szczerze? Nie żebym był wredny, lekcja ta dla niektórych była dość kosztowna,

ale może się wreszcie wszyscy nauczycie. Za jakość trzeba płacić. :) EOT

 

Nvu, Zen - dostajecie po ostrzeżeniu. Jeszcze jeden wyskok i ban na losową liczbę od 1 do 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nvu, Zen - dostajecie po ostrzeżeniu. Jeszcze jeden wyskok i ban na losową liczbę od 1 do 7 dni.

eeh za co ?

 

bellerofont dlaczego ruselowi na tym forum nie dacie bana na ip ?

ps zen nie ma ostrzeżenia. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakos płaciłem na inteligo mam przelwki :P

A ja czekam na zwrót kasy i właśnie kupiłem dedyka w xxl-web to się nazywa profesionalna obsługa pisze o 22 o serwer a o 23 będzie już gotowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo się widocznie nie myliłem pisząc ten temat kiedyś :P firma niby miała się zmienić ? ale chyba nic im z tego nie wyszło.

 

Pozwolę sobie napisać osobą które mają zamiar kupić serwer w tej firmie - krzaku. - ODRADZAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym prosić któregoś moda o przeczyszczenie tematu ze zbędnych postów, wyciągnięcie esencji? za duży burdel się zrobił ... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Grand, niestety na niczym sie Pan nie opiera pisząc firma krzak i odradzając nas.

Klienci którzy mają u nas serwery są zadowoleni i nie widać ani jednej negatywnej opini, tak więc proszę przemyśleć to, co się pisze, a nie 'na odwal', przyłączając się do grupki dzieci których wszystkie negatywne kwestie zostały podwarzone.

Również proszę o wyczyszczenie tego tematu ze z będnych informacji.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bylem klientem i wyrazam negatywna opinie i chce odzyskac moje dane jesli nie chce kase! Bo to troche nie fair placic za cos co nagle sie odcina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech Pan w końcu zrozumie - Nie był Pan naszym klientem, czy to takie ciężkie? IP Pana serwera nie było w naszej bazie... To zaczyna być chore. Przelał Pan pieniądze na nasze konto? Nie. Przecież Panu tłumaczyłem... widocznie kolejna osoba mająca problemy ze zrozumieniem (bez obrazy). I proszę nie zaśmiecać już tego wątku.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy to moja wina jak dobieracie sobie pracownikow? Czy to moja wina ze kreca na boku i pisza jako wasza firma i sprzedaja niby od was? Nie wiec prosze zrozumiec ze majac firme nalezy patrzec kogo sie ma w zespole i trzeba tez poniesc tego konsekwencje. Jakby sie pan czul gdyby pan mial wazne dane na serwerze i pewnego dnia przestal dzialac bo posrednik go nie oplacil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Pana rozgoryczenie doskonale... jednakże to nie był nasz pracownik, tylko człowiek oferujący panel DA po niżej, atrakcyjnej cenie, dlatego też odwdzięczyliśmy się sprzedając mu serwery po niższej, atrakcyjnej cenie. Nadal staram się odzyskać Pana dane z serwera, przecież gdyby mnie coś takiego spotkało... to po prostu wpadłbym w szał. Proszę napisać na oliwer@soursense.eu swój numer kontaktowy, przedzwonię do Pana jak tylko będę mieć wieści...

 

Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zen nie wiem komu chce Pan wmówić że nie macie starganej opinii. Sądzę również że daleko na takim czymś Pan/Pana firma nie zajedzie, wręcz przeciwnie, osoby które wykupiły serwer dociągną na nim do końca (lub i nie ? bo im hetzner wyłączy maszyny), a później z klientami możecie się pożegnać.

 

Już nie mówię o nadal widniejącym w ofercie łączu 1 gbps ?! widział ktoś to łącze ? chyba w ofercie nigdzie indziej, bardzo ładnie też prezentuje się brak limitu transferu (który jest, po 1000 gb łącze jest przycinane do 10 mbps). Sprzedajecie towar niezgodny z opisem :> Wie Pan że to przestępstwo ?

 

Byle po trupach, byle więcej dostać ... szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę skończyć swoje bezsensowne przemówienia i to raczej Pan sobie wmawia i innym jakieś bajki.

Pożyjemy, zobaczymy, jeszcze się Pan zdziwi.

Nie mam zamiaru dalej z Panem konwersować.

Nie był Pan, ani nie jest naszym klientem, a ma Pan najwięcej do powiedzenia...

A klient jest informowany o rzeczywistej prędkości łącza, proszę się nie wymądrzać.

Opinie mamy zszarganą tylko i wyłącznie przez ludzi takich jak Pan, którzy nigdy się z nami nie kontaktowali.

Poza tym proszę również spodziewać się wezwania z sądu, to już po prostu za daleko zaszło.

 

Dokładnie, szkoda słów...

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Czekam na rozwój sytuacji, dzięki Wam już niedługo trafimy do Uwaga na TVN xD ŻE-NA-DA ze strony osób, które nigdy nie miały do czynienia z firmą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajduje się ona przy nowej dzielnicy domków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie zaśmiecać tematu i nie szukać dziury w całym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem trochę powęszyć (podzwonić) i oto efekty:

 

Urząd pocztowy:

- ulica Sonnera nie istnieje

 

Urząd gminy:

- ulica Sonnera nie istnieje

- firma Soursense nie została zarejestrowana na teranie gminy Boniewo

- Pan Tomasz Jabłoński nie jest zameldowany na terenie gminy Boniewo

 

Przykra sprawa...

 

PS. Przepraszam, że piszę z anonimowego konta, ale mam ku temu powody. Jeśli ktoś mi nie wierzy, to zachęcam do samodzielnego sprawdzenia:

http://www.regioset.pl/gazeta.php?choice=343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×