Skocz do zawartości
Gr4nd

Http://soursense.eu/

Polecane posty

Witam

 

Nie wiem kto ma jego gg ale w opisie chcą jeszcze wcisnąć za 150zł Serwer TAZ

To jest chyba mój serwer :P z którego zrezygnowałem, teraz założyłem im sprawe w paypalu bo nie dostałem kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz założyłem im sprawe w paypalu bo nie dostałem kasy.

Taka mała uwaga na przyszłość:

Nie powinno się mówić o podjętych działaniach publicznie zwłaszcza przed ich zakończeniem bowiem strona oskarżona zawsze dzięki takowym informacjom może się odpowiednio przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka mała uwaga na przyszłość:

Nie powinno się mówić o podjętych działaniach publicznie zwłaszcza przed ich zakończeniem bowiem strona oskarżona zawsze dzięki takowym informacjom może się odpowiednio przygotować.

Podejście czysto kryminalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka mała uwaga na przyszłość:

Nie powinno się mówić o podjętych działaniach publicznie zwłaszcza przed ich zakończeniem bowiem strona oskarżona zawsze dzięki takowym informacjom może się odpowiednio przygotować.

Ale oni doskonale o tym wiedzą, ponieważ paypal wysyła maile na e-mail podany przy zakładaniu konta o wszczętej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko dodam, ze server zakupiony 2 tyg w tej "niby" firmie ..stracil wlasnie licencje na Direct Admin ...

 

najpozniej jutro, zglaszam oficjalnie sprawe na policji. Przygotowalem juz cala korespondencje, falszywe faktury na falszywe dane, numer konta na jaki zostaly wplacone pieniadze itd.itp.

 

Poniewaz ci smiezni ludzie nadal sprzedaja servery, to juz wogole jest niezla paranoja.

 

Z ich servera oczywiscie szybko sie wynioslem wiec mam ich juz gleboko gdzies, reszta zajmie sie policja i urzad skarbowy.

 

I Konaczac ten watek juz - STANOWCZO ODRADZAM KUPOWANIE U TYCH LUDZI - bo sa to oszusci, o czym zreszta juz wiekszosc was wie, a ja dowiedzialem sie niedawno, ale zawsze znajdzie sie ktos nowy ..kto powinien to wiedziec.

 

Tym bardziej nie radze kupowac, bo pewnie niedlugo znikna wszystkie servery od nich, kiedy przyjda wezwania na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dodam, ze server zakupiony 2 tyg w tej "niby" firmie ..stracil wlasnie licencje na Direct Admin ...

 

najpozniej jutro, zglaszam oficjalnie sprawe na policji. Przygotowalem juz cala korespondencje, falszywe faktury na falszywe dane, numer konta na jaki zostaly wplacone pieniadze itd.itp.

 

Poniewaz ci smiezni ludzie nadal sprzedaja servery, to juz wogole jest niezla paranoja.

 

Z ich servera oczywiscie szybko sie wynioslem wiec mam ich juz gleboko gdzies, reszta zajmie sie policja i urzad skarbowy.

 

I Konaczac ten watek juz - STANOWCZO ODRADZAM KUPOWANIE U TYCH LUDZI - bo sa to oszusci, o czym zreszta juz wiekszosc was wie, a ja dowiedzialem sie niedawno, ale zawsze znajdzie sie ktos nowy ..kto powinien to wiedziec.

 

Tym bardziej nie radze kupowac, bo pewnie niedlugo znikna wszystkie servery od nich, kiedy przyjda wezwania na policje

A ja nadal 250 zł na koncie nie mam, dziwne. Chyba pani Ania zapomniała wysłać kasy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a myslisz ze tam jest jakas Pani Ania? bzdura!

Nie ma zadnej Pani ania ..siedzi na GG jakis kretyn co podaje sie za rozne osoby .. a Pani Ania to mit.

 

faktury sa falszywe a o kasie zapomnij.

 

Zrob co powinienes zrobic - idz na policje czlowieku!

 

Przez takich jak ty ten kretyn dalej bedzie sprzedawal na lewo i prawo servery i dalej bedzie robil kolejne osoby w konia.

 

Ja chyba jako jedyny zglosze sprawe gdzie trzeba ... najdalej jutro.

 

Mam juz przygotowane maile, konto gdzie przelalem pieniadze, numery IP i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslisz ze tam jest jakas Pani Ania? bzdura!

Nie ma zadnej Pani ania ..siedzi na GG jakis kretyn co podaje sie za rozne osoby .. a Pani Ania to mit.

 

faktury sa falszywe a o kasie zapomnij.

 

Zrob co powinienes zrobic - idz na policje czlowieku!

 

Przez takich jak ty ten kretyn dalej bedzie sprzedawal na lewo i prawo servery i dalej bedzie robil kolejne osoby w konia.

 

Ja chyba jako jedyny zglosze sprawe gdzie trzeba ... najdalej jutro.

 

Mam juz przygotowane maile, konto gdzie przelalem pieniadze, numery IP i inne.

I bardzo dobrze. W końcu ktoś się "wysili" i zgłosi sprawę.

 

Sytuacja do tej pory była jasna. Rusel sprzedawał dedyki głównie dzieciakom które boją się lub wstydzą pójść na policję. Tak w końcu kalkulowałem iż w końcu trafi na osobę konkretną która już zadba o to aby dosięgły go długie ręce US i RP w wersji 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey ;]

 

Srry że post pod postem ;p

 

Ale coś tutaj ucichło te "śmietnisko" A jestem ciekaw dalszego "życia tej firmy" ;f

 

A jak tam sprawa z policją ?? Zgłoszona sprawa ?? Bo jeżeli tego nie zgłosi nikt to znów mu ujdzie wszystko płazem... ;)

 

 

A "Pan" Zen w ogóle tutaj się nie odzywa ... hmm... ciekawe why ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem juz po rozmowie z Urzedem skarbowym i policja.

 

ale zaczne od poczatku. oto co dzis otrzymalem na GG w odpowiedzi na moje zadanie zwrotu pieniedzy:

 

Soursense: (11:31)

rotfl jakie teksty...

Soursense: (11:31)

ciag kiche frajerze

Soursense: (11:31)

;]

 

swiadczy o tym ze to jakis nierozgarniety debil jest i tyle.

 

Poniewaz widze ..ze nikt z oszukanych osob nie wzial sprawy w swoje rece, ja to postanowilem zrobic.

Tak sie sklada ze internet wbrew pozorom nie jest anonimowy, a ja posiadam korepondencje, posiadam numer konta na ktore wplacono naleznosc wraz z podatkiem vat oraz lewe faktury

 

po rozmowie z urzedem .. mam im przekazac wszystko w kopiach z moim podpisem, co tez najpozniej jutro uczynie ..

co do policji, .. to opowiem jak sprawa bedzie na finiszu. ;)

 

dziwi mnie tylko fakt, ze ten rusell ..czy jak mu tam..oszukiwal wczesniej i nikt go jeszcze nie drapnal.

Za pare miesiecy pewnie znow wroci z nowa strona i nowymi oszustwami.

Ja juz nabrac sie nie dam ..ale czy czasem nastepni sie nie znajda?

 

..stad tez postanowilem podjac takie dzialania.

A ma kolega pecha ..bo f-ry wystawil na firme ktora mala nie jest i z checia postanowila sie tym zajac .. i sprawy zglaszane sa juz gdzie trzeba.

 

jezeli cos bedzie juz wiadomo ..z checia powiadomie was o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to ja nie mam zaco go ścigać zapłąciłęm za miesiąc i miesiąc miałem

Ale jak kogoś oszukał to ....

 

Pozdrawiam i czekamy na rozwój sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc to ja nie mam zaco go ścigać zapłąciłęm za miesiąc i miesiąc miałem

Ale jak kogoś oszukał to ....

 

Pozdrawiam i czekamy na rozwój sytuacji

 

 

 

Dziwny oszust... ciekawe od czego zależy kogo oszuka a kogo nie ;) ale mam nadzieję że tym co oszukał uda się go "złapac".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat coś ucichł, nikt nie melduje o postępach w sprawie a tymczasem strona dalej istnieje, nadal można zamawiać serwery i nawet jest promocja do 10 października. Czy te rozmowy z US i policją coś dały? Sprawa jest w toku czy po prostu wszyscy się wycofali?

Jestem po prostu ciekaw czy faktycznie w Polsce może ujść na sucho takie oszustwo (i to wielokrotnie)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z podróży i serwera... nie ma :] Nie wiem czy to moja wina, czy nie, dopiero jak dotrę do moich danych do robota będę mógł cokolwiek powiedzieć, bo jestem po konfiskacie wszelkich moich rzeczy przez policję :] napiszę jak do czegoś dojdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój serwer WWW jest dla mnie niedostępny, chociaż jeszcze zyje... ich serwer jest niedostępny - nie żyje :| Czyżbyście wykrakali? Próbuję się dodzwonić - skrzynka. Próbuję się dopisać na GG - bez echa. Próbuję napisać mail - mail zwrotny z błędem. Pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój serwer też zniknął...

Pierwszy miesiąc było ok chociaż bez licencji DA, ale po co mi da... Zapłaciłem za następny miesiąc i po kilku dniach serwera nie ma. Dostęp do rescue, zdalny restart itd jest ale nic się nie da zrobić.

Kupiłem serwer bo znałem Rusela przez gg z poprzednich lat i co jakiś czas wymienialiśmy zdania.

Jak widać "znajomym" też wywija numery ... szkoda gadać. Pocieszeniem jest to, że i tak i tak się kiedyś przejedzie ...

Do tego właśnie zauważyłem, że Rusel sprzedaje na gg identyczny serwer jak mój po 399zł brutto.

Oczywiście sprawy tak nie zostawie.

 

Pozdrawiam

sbn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×