Skocz do zawartości
noodly

Hosteurope.de - Vps - Opinia

Polecane posty

to jest dobre rozwiązanie dla duzych serwisów ale nie do odsprzedawania hostingu.

Ograniczenia w ilosci baz danych są powaznym minusem.

Ich panel Kiss-cośtam tez bedzie na pewno sprawial problemy przy migracji na cos standardowego (DA, cpanel)

Ja nie chcę na tym hostingu stawiać :D Mam w Lunie 10% i zastanawiam się co robić dalej, bo w he w tej cenie to będę miał 50% serwera i jeszcze na 2 obiady starczy :lol:

 

No i czym tam się zarządza, KIS to na pewno nie jest, może Pleska wrzucili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. bardzo ciekawe oferta tych vpsów w tej chwili jest :) wreście przez hetznera coś sie ruszy :)

 

pozdr.

 

tez sadze ze ruch hetznera ruszy konkurencję ale w HE zamiast lepszych parametrów w ddykach zwiększyła się tylko cena z 99 na 149 E.

 

ale fakt, nowy VPS w HE jest OK.

 

Ciekawe na jakim procku są te nowe VPSy.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka widzę tylko trzy zmiany:

1. Brak pośredniego pomiędzy VPS'em za 9,99 i 19,99 (był) + przesunięcie nazw

2. Dodali jeden większy, zamiast tego pośredniego

3. Dodali do systemów ubuntu (+ ew. plesk).

 

Czyli tyle ile mam w 2.0 tyle samo bym dostał w 3.0. Nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli tyle ile mam w 2.0 tyle samo bym dostał w 3.0. Nic specjalnego.

W VPS Linux M 2.0 było 128 MB RAMu, 10 giga dysk i 500 giga transferu, teraz za tą samą cenę w VPS Linux M 3.0 ramu jest dwa razy tyle, 15 giga dysk oraz 1000 giga transferu... Tak więc, jednak coś się zmieniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

XL został taki jak był. Czyli dla mnie nie zrobiło to żadnej róznicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

a nie zmieniają parametrów starym klientom, np. z nowym miesiącem rozliczeniowym? no bez jaj... hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Der Wechsel von 2.0 auf 3.0 sind möglich, können über das KIS beauftragt

werden und laufen immer über eine Parallelbereitstellung ab.

 

Prinzip dabei ist wie bei Wechseln zwsichen den 2.0 vorher.

 

Weitere Infos zur Parallelbereitstellung findet man hier:

http://www.hosteurope.de/faq/index.php?cpid=11421

 

Wynika z tego że wystarczy apgrejdnąć pakiet za 10 ojro.

 

Sponsi, dla mnie to nie jest oczywiste. :) Jak podpisujesz umowę o abonament na komórkę, to czy kiedy pojawi się nowa, lepsza oferta zmianiają Ci ilość darmowych minut? :)

 

//edit Niestety przenosiny z 2.0 do 3.0 nie odbywają się automatycznie. Jest 7 dni na zrobienie wszystkiego samemu. Ale dla Xeona za 10 euro miesięcznie warto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe jak jest z Adresacją IP takie wielkie VPSy i tylko jeden możliwy IP. Kiedyś tak było ale czy teraz sie to zmieniło. Bo jak postawić obsługę 2xDNS i WWW na jednym IP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jak postawić obsługę 2xDNS i WWW na jednym IP?

zgodnie z RFC takie rozwiązanie jest karygodne... :) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

z tego co czytalem jest mozliwosci zrobienie upgradu do VPS Linux L 3.0 ? ja obecnie mam VPS Linux M 2.0 i bardzo by mnie to intersowalo co i jak trzeba zrobic ? ( mam umowe na 12 msc o ile to cos zmienia )

 

a co do samych ofert http://www.hosteurope.de/produkte/VPS-Linux to naprawde ciekawie to wyglada :D

 

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się ustawia to hasło roota? Mam aktywny serwer i nie mogę za cholerę tego znaleźć. :/

 

Musisz pierw dostać od nich list z hasłem. To hasło aktywujesz w KIS panelu i tam będziesz mial hasło roota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdź sam. 3 dni ci daje w Niemczech nie dłuzej z tym torrentem.

hehehe:] a ja dalbytm mu wiecej. Slyszalem o klientach ktorzy maja odpalony rtorrent od paru miechow i jakos nikt z he nie czepia sie.. tak wiec tu chyba nie ma zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do pierwszego zgłoszenia lub nadmiernego obciążenia łącza. Wtedy zaczynają sie interesować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich grupowiczów :P

Mam takie pytania związane z HE

 

Nie miałem jeszcze nigdy VPS'a i właśnie chciałem potestować (bo wiele osób jednak polecało HE to wybór padł własnie na nich) - zakupiłem takie coś VPS Linux XL 3.0 4dni temu. Niestety nie szprecham wogóle i mimo zaznaczenia jako deafaultowego języka(tak mi sie wydaje) angielskiego.To wszystkie maile jakie oni do mnie wysłali są po niemiecku :P

 

Wykupiłem u nich VPS za 19.99 z Suse'm + Plesk na cały rok

Z tego co wyczytałem to i tak abym mógł zacząć na nim działąć muszę dostać jakiś klucz aktywacyjny tradycyjną pocztą?

 

Czy jesli wykupiem VPS'a na rok to odrazu wszystko bede mial zainstalowane i przygotowane do przenoszenia moich serwisow? Czy bede musial zaplacic za to dodatkowo wynajętej przeze mnie osobie? czy raczej taka osoba będzie mi potrzebna jedynie do przeglądów VPS'a - bo sam też potrafie co nieco zrobić na Linuxie - ale jednak co fachowiec to fachowiec ?

 

Pytanie odnośnie Pleska - czy to coś(nie mialem jeszcze z tym nic wspólnego) Jest wystarczające do zarządzania serwisami(bazy(phpMy admin), domeny, subdomeny - czy juz w tym Plesku jest administracja apachem i Tomcatem)? Czyli tak jak w panelu na róznego rodzaju hostingach? Do tej pory głównie używałem Linux.pl i Nazwa.pl. Zaznaczę odrazu, że nie mam zamiaru odsprzedawać miejsca - tylko moje serwisy - trzeba być przygotowanym na sukces - gdyby taki mnie nagle zaskoczył :P

Może moje pytania nie są najwyższych loów :P ale wolałbym wiedzieć wcześniej czego mogę oczekiwać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

cześć

 

co do systemu , ja zamaiwalem samego debiana ;) aczkolwiek instal softu to kwestiwa apt-get update a potem lecisz z paczkami apt-get install ;) takze mysle ze dasz sobie rade :)

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak macie problemy to nie seedujcie tak jak ja, wiem że to nie w porządku dla społeczności torrentów ale cóż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwną rzecz obserwuję. Mam na VPS M 3.0 jedną stronę, wieczorem (IPB głównie). Wieczorem siedzi ok. 50 osób on-line, load serwera skacze w okolice 2.8-3.0, CPU Usage jest pomiędzy 90% a 100%. Wszystko chodzi całkiem normalnie i szybko. Wystarczy że zrobię restart VPS i CPU Usage spada prawie do zera, load do 0.1-0.3 (po 15 minutach obserwacji). Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprawdz logi uzyj htop i zobacz co ci najwiecej zabiera pamięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×