Skocz do zawartości
noodly

Hosteurope.de - Vps - Opinia

Polecane posty

MiSi3kK widzisz ja serwer zamówiłem 19.08.2007, aktywowałem go dzisiaj, a z konta sciagneli mi juz 15,48 EUR + 29,99 EUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiSi3kK widzisz ja serwer zamówiłem 19.08.2007, aktywowałem go dzisiaj, a z konta sciagneli mi juz 15,48 EUR + 29,99 EUR

 

Tyle czasu czekałeś na list????? Kurde jak tak to .... :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezus jak patrze co robią Ci Niemcy to mi ręce opadają. Tyle trollów w Polsce że się nawet boją sprzedać serwera bez potwierdzenia - dobrze że ja kupuje serwer z 2giej ręki bo tak bym został bez serwera na jakiś tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już kilka razy dostawałem prośbę od forumowiczów czy nie pomógł bym zarejestrować serwera w HE, bo np Oni nie mają karty kredytowej albo nie znają niemieckiego itd. Także teoria o atakowaniu tego usługodawcy przez "Polskie Trole" jest jak najbardziej słuszna. Ja sytuacja tak będzie się rozwijać to pewnie niedługo będą płacić za usługi kartą kredytową szwagra z Irlandii bo nam wytną usługę w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam w hosteurope vps od 4 mcy i naprawde nie mam powodow do narzekania. List z kodem przyszedl po okolo 5-6 dniach od momentu zamowienia. Nie jest to za dlugi czas. Potem upgrade vps do wyzszego planu- 2 godziny i zrobione. Kase pobieraja sobie z karty i ja juz nawet o tym zapomnialem ze trzeba placic:) Jak do tej pory nie mam powodow narzekac na hosteurope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mogę polecić lvps XL za 19,99 - na Xeonie 2,13 Dualcore, limit procka 100%. Miałem wcześniej u nich lvps M (celeron 2,4 limit procka 50%), okazało się że to straszna padaczka, chyba wszystkich na to najbiedniejszych upychają i niech się męczą :) Support rewelacja - piszę łamaną angielszczyzną i jeszcze nigdy dłużej w godzinach roboczych nie czekałem na odpowiedź niż 10 minut, a pisałem już z 10 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja do niech napisałem maila z zapytaniem czy jakbym wziął od "ręki" 3 vpsy z umową miesięczną to czy mogę zapłacić np tylko jeden setup dla wszystkich ;p pytanie było wysłane jakiś ponad miesiąc temu ;p I odp nie dostałem żadnej :) A wysłałem pytanie dwa razy ;p ... heh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy moglby ktoś napisać jak wygląda sprawa transferów na takich vpsach? Np przy:

 

 

lub

 

 

oraz jakie obciążenie dla procka/ramu jest generowane? Planuję niedlugo zakupic serwer VPS Linux XL 2.0 i zalezy mi na jakiejs rzetelnej opinii. Aktualnie jestem na kimsufi w ovh i jak juz w innym temacie zauwazylem, jego jakosc pozostawia wiele do życzenia (dziala jak jakiś Celeron 300Mhz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...) jakie obciążenie dla procka/ramu jest generowane?

2 MB/s transfer, użycie widoczne by wget 5-7%, load average 0,03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 MB/s transfer, użycie widoczne by wget 5-7%, load average 0,03

 

Czy moglbyś jeszcze sprawdzić przy większej predkosci, jak choćby 6-8MB/s? Nie chcę po prostu przeniesc się z ovh do firmy, gdzie będzie podobny problem ze sprzętem dlatego wypytuję ;) Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym dowiedzieć się jak wygląda zmiana opcji VPSa na wyższy plan?

Czy pobierają za to jakąś opłatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wyższy chyba za friko było :) a na niższy za 10 euro... jak znajdę w regulaminie to ci odp dokładnie :)

OK, byłbym bardzo wdzięczny za takie info :)

 

A tak przy okazji, może ktoś wie czy taka zmiana na wyższy odbywa się automatycznie czy może trzeba czekać ileś dni na przeniesienie?

 

Kolejna sprawa to administracja serwerem - czy przy VPSie jest mniej "zabawy" niż przy samodzielnym dedyku?

Ile można zapłącić osobie która byłaby odpowiedzialna za konfigurację i opiekę VPSa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna sprawa to administracja serwerem - czy przy VPSie jest mniej "zabawy" niż przy samodzielnym dedyku?

Ile można zapłącić osobie która byłaby odpowiedzialna za konfigurację i opiekę VPSa?

 

 

Zabawa ta sama bo vps to jak dedyk tylko ze mniejszy konfiguracja min 150 pln a opieka do ugadania z adminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PLZ - kod pocztowy

Ort- miasto w którym znajduje się poczta [pewnie to samo w którym jest siedziba firmy wiec w polu Adresse nie musisz wpisywac miejscowosci, wystarczy ulica i numer]

Zeichnungsberechtigte Person - imie i nazwisko wlasciciela firmy, dyrektora

Ansprechpartner - osoba odpowiedzialna za kontakt z hosteurope

Geburtsdatum - data urodzenia.

 

To powinno wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to jest Inhaber * - przy wyborze płatności kartą?

Bo domyślam sie że Kreditkartennummer * to numer karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inhaber to właściciel. musi być dokładnie to co podane na karcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec zamówienia wyświetlony został taki komunikat:

 

Vielen Dank für Ihren Auftrag.

Sofern Sie noch kein Bestandskunde sind, erhalten Sie in den nächsten Tagen postalisch Ihren persönlichen

Aktivierungscode.

Wir bemühen uns, Ihren Auftrag so schnell wie möglich auszuführen.

 

Link zu Ihrer persönlichen Auftragsbestätigung

 

Hinweis: Bitte unbedingt die Auftragsbestätigung ansehen und

gegebenenfalls für Ihre Unterlagen ausdrucken.

 

Czy ktos mógłby napisac o co chodzi oraz co to za Link zu Ihrer persönlichen Auftragsbestätigung ?

Pod tym "Link..." było coś takiego:

http://imagehost.pl/viewer.php?id=bfi1191761069p.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam kilka pytanek co do firmy i vps

myślę nad tym za 15E i teraz

 

1. czy firma czepia sie jeżeli odpalę tam torrentfluxa albo rtorrenta i może mldonkey

bo nie chce podpisać umowy na rok po czym zablokują po miesiącu

2. z tego co przeczytałem umowa na rok oplata to 14.99E bez setup + 10E jak chce debiana ?

3. oplata pobierania jest któregoś dnia każdego miesiąca z KK ?

4. wliczony transfer to 1TB ale czy jest to łącznie UL i DL czy 1TB na DL i 1TB na UL ?

5. i jeszcze jedno mysql i PHP w jakich jest wersjach? i zmienić tego nie mogę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×