Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Instalował ktoś z Was ISPConfig 3 na CentOS 5? Czy instalacja "na gołym systemie" automatycznie dociągnie co trzeba (PHP, MySQL, jakiś serwer), podobnie jak to ma miejsce w zPanel?

 

Nie, wszystko musi być najpierw zainstalowane ręcznie, a dopiero na końcu instalujesz ISPConfig 3... Z resztą, wszystko masz ładnie krok po kroku napisane w dokumentacji: http://www.ispconfig.org/page/en/documentation.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

A miał ktoś problem polegający na braku SMS z kodem autoryzującym z Aliora ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A miał ktoś problem polegający na braku SMS z kodem autoryzującym z Aliora ?

 

Nigdy.

Dziś w nocy ma być przerwa techniczna więc może coś będą działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przedwczoraj jakoś do mBanku też ostre opóźnienia po 2-3h z kodami było. Może coś gdzieś coś tam... albo po prostu duży ruch w przelewach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Tyle że mam problem od chyba miesiąca z tymi kodami, z Synca ładnie przychodzą. Pani Karina z infolinii Alioru twierdzi że bank wysyła te esy i u mnie w systemie też pisze że wysłane. Zgłosiłem do Orange i czekam, ale zastanawiam się co będzie jak i to nie pomoże, zaś rachunek za kilka dni wygenerują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gwałt muszę zdecydować się na któryś z tych telefonów - dobija się do mnie konsultant:

  • Samsung Galaxy mini 2
  • Samsung Galaxy SIII mini
  • Samsung Galaxy Trend
  • Samsung Galaxy Young
  • Sony Xperia J
  • Sony Xperia M
  • Sony Xperia L
  • HTC Desire X
  • HTC Radar
  • LG L3 II (E430)
  • Nokia Lumia 625

Jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Od siebie polecam Nokię jeśli zależy Ci na bezawaryjności i jakimś sensownym działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Dysponuję Xperią J i poza brakiem esów z banku jestem bardzo zadowolony z telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Xperię J - mogę polecić. Dobrze się sprawuje - w coś tam pograć można (ale ja osobiście wolę tablet do gier), urządzenie działa szybko. Aplikacje nie przymulają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Padło już na Lumię 625 - biorąc ją w abonamencie za 39,99 i doliczając cenę telefonu, wychodzę in plus ok. 330 złotych w stosunku do zestawu umowa bez telefonu + aparat kupiony w sklepie. Jakby co mogę więc pchnąć na Allegro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Bank zwala winę na Orange, Orange odbija piłeczkę do banku, a fakturki zapłacić nie mogę. Ma ktoś jakieś pomysły jak wybrnąć z tej sytuacji poza zmianą banku i przejścia na system zdrapkowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Spróbuje jeszcze w domu na starym telefonie, jak nie pomoże to wizyta w salonie Orange, jak to nie pomoże to nie wiem... robiłem kilka operacji na koncie i esy przychodziły, nagle same z siebie przestały przychodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to tylko te smsy nie przychodzą? jak tak to wątpię, żeby to miało związek z orange..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Z Synca przychodzą, inne też przychodzą. Zastanawia mnie co i gdzie mogło się zepsuć, robiłem operacje na koncie, przyszedł, kolejną, przyszło, nastepna - zonk, cisza i tak od miesiąca... samo z siebie, wirusa w smartfonie nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bank albo Orange, albo coś na styku.

Telefon IMO tu nie gra roli... chyba, że inne smsy z netu też nie dochodzą.

Zniszcz ich : ) i bank i oranżadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam na jakiegoś podwykonawce banku - w końcu coś te sesemesy musi wysyłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Galaxy mini 2 odradzam... Za mało ramu i procek trzeba kręcić żeby to jakoś działało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie już nic w tym Orange nie zdziwi....

Paweł miałem taki sam problem z sms jak ty tyle że nie koniecznie z bankowymi wiadomościami.

Od znajomych np 3 na 10 wiadomości po prostu do mnie nie dochodziła osoba dostawała raport ze sms do mnie dotarł a ja nie miałem nic. Tak samo ja do niektórych osób pisałem i dupa dosłownie dupa smsy nikły jak w trójkącie bermudzkim.

Składałem reklamacje cuda wianki wymieniali mi kartę sim jednak nic nie rozwiązało problemu. I przestałem korzystać z tej sieci. Numer mam w innym telefonie jednak problem pozostał teraz jakoś za specjalnie się tym nie przejmuje bo częściej i tym co potrzeba podaje numer z Play a Orange odbieram przeważnie od firm co wcześniej podawałem im nr.

Edytowano przez RafoX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Sprawdziłem na drugim telefonie i esy dochodzą aż miło, coś mam z telefonem, ocenzurował mi się samoistnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A to numer, heh.

 

O Orange nic nie gadajcie, bo przenoszę numer do nju, a służbowy z dniem 1 lutego do oranżady mi przenoszą też, oba z T przenoszone - mam nadzieję w końcu na europejski standard... po Erze dawno temu, potem wielu latach w Plusie, ze 2 latach w T czas na żabojadów.

 

Jeden plus, że można sobie od tak przenosić, heh. Namiastka wolnego rynku.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja na Orange nie narzekam. Wszystko jest jak trzeba prócz może zasięgu w budynku, ale po co mi hsdpa jak mam fifirifi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×