Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

@Jarosław - pytanko takie - bawiłeś się tym może? Czy ma to w sobie wbudowaną funkcję routera, czy pracuje tylko jako thin-AP? A odnośnie tematu - jak xorg czujesz się na siłach skonfigurować - to ja polecam Mikrotika RB2011UAS-2HnD. Działa to całkiem przyzwoicie.

Edytowano przez kafi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety musi to być router dla plebsu+, czyli do ogarnięcia konfiguracja z podstawową wiedzą na temat działania sieci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory, że wjadę Wam jak sos w makaron, ale na WHT święta nadal trwają? (chodzi o logo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hello :)

 

Zmieniam pakiet internetowy na 120 / 5mbps i pora zmienic router na cos normalnego. Sygnal rozbijam oczywiscie po WiFi i zalezy mi na uzyskaniu jak najwiekszych transferow bezprzewodowo. Jaki router mozecie mi polecic? Widelek cenowych jako tako nie mam bo nie wiem nawet ile na porzadne urzadzenie trzeba wydac, wiec prosze o jakies typy :)

 

 

Bez ADSL oczywiscie, internet wchodzi skretka.

 

TP-LINK TL-WDR3600 + openWRT u mnie na necie 80/3 transfery po wifi idą fullem, a dodatkowo masz 2 pasma 5 i 2,4ghz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka :-).

Ten topic jeszcze istnieje :D? Nic sie nie zmienilo od mojego odejscia. No moze doszli nowi uzytkownicy a odeszli starzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka :-).

Ten topic jeszcze istnieje :D? Nic sie nie zmienilo od mojego odejscia. No moze doszli nowi uzytkownicy a odeszli starzy.

 

ooo, Mat wrócił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

^ Do Wielkanocy zostało tak mało czasu, że już się nie opłaca zmieniać. Powisi jeszcze trochę i się je wymieni na nowe z pisankami ;)

 

Jak były święta Bożego Narodzenia to się mówiło:

Jeszcze 365 dni do Wigilii a ludzie już ozdoby wieszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Panowie i Panie (kilka na forum jest :) )

 

Zbliża się dzień w którym będę musiał założyć konto i kanał na YouTube. Planuję tam umieszczać gameplaye z dość długim czasem trwania. Po nagraniu filmu z przyzwoitą jakością jego rozmiar na dysku twardym to hehehe 28 GB i długość 40 minut. Tak wielkiego filmu to mi raczej nie załaduje, jak w takim razie sprawić by zmniejszyć rozmiar bez utraty jakości i żeby YT nie odrzucił takiego filmu ? Jakie są limity objętości filmów wrzucanych na YT ? Filmy nagrywam w rozdzielczości 1680x1050 i chciałbym żeby widzowie z mniejszymi rozdzielczościami mieli względnie normalny obraz bez spłaszczeń i innych cudów.

 

Pomożecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradników na samym YT i googlach jest tak dużo, że aż nie wierzę że musiałeś tutaj oto pytać.

 

Podpowiedzi:

Sony Vegas

Action!

Adobe Premiere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Biorąc pod uwagę jaki jest śmietnik w internecie - użytkownik pyta o niedziałający telefon i dostaje odpowiedź w stylu "kup se dekoder cyfry plus" - wolałem zapytać tutaj :) Nie jeden użytkownik zapewne wrzucał filmy na YT i musiał je zmniejszać, jakoś tutaj na WHT mam większe zaufanie do ludzi niż na śmieciowych forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę jaki jest śmietnik w internecie - użytkownik pyta o niedziałający telefon i dostaje odpowiedź w stylu "kup se dekoder cyfry plus" - wolałem zapytać tutaj :) Nie jeden użytkownik zapewne wrzucał filmy na YT i musiał je zmniejszać, jakoś tutaj na WHT mam większe zaufanie do ludzi niż na śmieciowych forach.

http://merlin.pl/Kurs-Vegas-Pro-11-ksiazka/browse/product/8,1032853.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

łiiii, mamy mistrza olimpijskiego !!! Kamil Stoch !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokazał klasę. 105,5 i 103,5, gdzie reszta nawet nie mogła 102 przekroczyć. Coś pięknego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Teraz czekamy na rozbiór..

Putin załamany coś czuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

I tak wywindowali po pierwszej serii ruskiego zawodnika zawyżając noty, no ale cóż może nie chcieli sędziowie żeby im ktoś do zupy pluł :D

 

W drugiej mu nie wyszło i spadł...

 

 

Szkoda tylko Kubackiego bo oddał dobry skok, ale zabrakło szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Sami sobie teraz plują do zupy.. w łagrze. Oj będzie ciężko coś czuję, te igrzyska to jedna wielka kpina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

A polskie euro to nie była kpina, żal w dupie i śmiech na sali ? Tak się czepiacie Rosjan a jedną z ważniejszych imprez przesraliście... ;/

 

Autostrad nie ma do dziś, kolej leży i się w zasadzie zwija, infra zdycha. No ale co złego to nie my - zawsze muszą być ci źli moskale. Rozumiem że poziom polskiego dziennikarza osiągnął ścierkę pod dnem, wiem to od dawna, ale żeby społeczeństwo było takie zajadłe i złośliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Paweł, spójrz na to ze strony organizacyjnej. U nas w hotelach to wszystko jeszcze jeszcze wyglądało, fakt - infrastruktura niestety leży a u nich z holu zrobił się basen :-) U nas z boiska zrobił się basen narodowy ale to inna sprawa :P

Ogólnie, do samych ruskich nic nie mam, są ludźmi jak my. Ale ich politycy zostawiają wiele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradników na samym YT i googlach jest tak dużo, że aż nie wierzę że musiałeś tutaj oto pytać.

 

Podpowiedzi:

Sony Vegas

Action!

Adobe Premiere

 

ffmpeg załatwi wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale ich politycy zostawiają wiele do życzenia.

A nasi to nie?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Tyle, że oni potrafią manipulować ludźmi a nasi są w tym ch..owi :(

Sytuacja z Ukrainą, podsłuchy.. FSB = NKWD pod nową nazwą. To chyba proste :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grunt to podejście do klienta - obejrzyjcie sobie, koniecznie do końca, bo efekt najlepszy :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×