Skocz do zawartości
Lexus16

[opinie] dhosting.pl

Polecane posty

To była moja prywatna opinia, specjalistą nie jestem.
Nigdzie nie napisalem, ze jestes specjalista, ani nie oczekuje tez wymienienia konkretnych mechanizmow uzytych w celu podniesienia poziomu bezpieczenstwa.

Jezeli jednak piszesz, ze ktos oferuje wysoki poziom bezpieczenstwa, to podejrzewam, ze wyciagnales taki wniosek na podstawie doswiadczen / porownania z mniej bezpiecznymi uslugodawcami. Ciekawi mnie po prostu co to bylo, nie musisz odrazu wlaczac trybu obronnego :)

 

ssh przez wiele osób jest wykorzystywana właśnie do przerzucania danych czy operowaniu na archiwach.
...a przez wielu nie jest. Dlatego pisanie, ze problem braku dostepu via SSH zostanie czesciowo rozwiazany poprzez wprowadzenie WebFTP uwazam za niestosowne i dlatego zwrocilem Ci na to uwage.

 

Swoją drogą co się tak mnie uczepiłeś? :P
Nie jestes czasem za bardzo przewrazliwiony? Nie przypominam sobie abym poza tematem o 'profesjonalizmie firm hostingowych' sie jakos specjalnie Ciebie czepial.

 

Panie wszechwiedzący użyj szukaj, to nie boli.
Fakt, moj blad... Jakis czas temu pojawila sie opinia o tym hostingu. Niemniej jednak nie jest on szczegolnie popularny na WHT.

 

Gdzie ich polecam na prawo i lewo? W którym temacie piszę czarno na białym, że ma wybrać TĘ konkretną firmę?

Rusz swoje szanowne 4 litery i sprawdź historię zanim znowu nie wyskoczysz z jakimiś posądzeniami. Nawet w wątku o uruchomieniu dhosting krytykowałem ich przy starcie, więc znam ich od początku.

Sprawdzilem. W ciagu ostatnich 17 dni poleciles ta firme 6 razy, przedstawiajac jej oferty na rowni z Prohost'em, KEI, IQ i NQ. Mysle, ze mozna uznac to za 'polecanie na lewo i prawo' :)

Oprocz Ciebie tylko raz polecil ja maniack.

 

BOSS, p się czepia(ł) mnie dość często, chyba teraz Ty jesteś jego obiektem zainteresowań : )
1) j/w. Nie przypominam sobie, zebym sie BOSS'a jakos specjalnie czepail,

2) Jezeli myslisz, ze ktorys z Was jest jakimkolwiek obiektem moich zainteresowan, to znaczy, ze musisz powaznie popracowac nad wlasnym samouwielbieniem :) Osobiscie nie robi mi roznicy czy napisal to BOSS, czy napisalbys to Ty czy napisalby to tak szanowany uzytkownik tego forum jakim jest np. bellik (:))... Napisalbym to samo.

3) Przeczytalem 3x moj oryginalny post i szczerze mowiac nie moge tego nazwac 'czepianiem sie'. Zwrocilem tylko uwage na 'uwielbienie' BOSS'a odnosnie dhosting'u, ktore mozna zauwazyc ostatnimi czasy na forum i tyle... A Wy reagujecie tak, jakbym conajmniej oskarzyl go (jak niektorzy :)) o pisanie tekstu sponsorowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3) Przeczytalem 3x moj oryginalny post i szczerze mowiac nie moge tego nazwac 'czepianiem sie'. Zwrocilem tylko uwage na 'uwielbienie' BOSS'a odnosnie dhosting'u, ktore mozna zauwazyc ostatnimi czasy na forum i tyle...[...]
U pewnych osób panuje specyficzny trend gdzie nawet po chwilowym zachwyceniu się ofertą, wyglądem, stabilnością usługi czy również sposobem kontaktu z firmą, gdzie osoby te pod wpływem impulsu sieją rozgłos (można śmiało powiedzieć masowo) o identycznej treści po wszelkich forach, następnie mija dany okres czasu gdzie to tak siane posty stają się coraz mniej widoczne a na koniec pojawia się nowe zachwycenie i tak w kółko.

 

Nie mówię oczywiście, że polecanie jest złe ale wszystko należy robić z umiarem.

 

Gdzieś mi się kiedyś obiło o uszy "powiedzenie" które to mówi, iż nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzilem. W ciagu ostatnich 17 dni poleciles ta firme 6 razy, przedstawiajac jej oferty na rowni z Prohost'em, KEI, IQ i NQ. Mysle, ze mozna uznac to za 'polecanie na lewo i prawo' :)

Oprocz Ciebie tylko raz polecil ja maniack.

Gratuluję. Następnym zadaniem domowym będzie sprawdzenie ile razy użyłem słowa hosting w przeciągu 7 dni i 3h :) Nie masz nic ciekawszego do roboty? :P Poza tym nie "polecanie" a "wymienienie". Poleciłem (o ile można to tak nazwać, bo obiektywnie przedstawiłem również wady) dopiero teraz, zaczynając ten topic.

 

3) Przeczytalem 3x moj oryginalny post i szczerze mowiac nie moge tego nazwac 'czepianiem sie'. Zwrocilem tylko uwage na 'uwielbienie' BOSS'a odnosnie dhosting'u, ktore mozna zauwazyc ostatnimi czasy na forum i tyle...

Wymienienie firmy to już "uwielbienie"? Baaardzo trafne porównanie :) Poza tym wyrażanie "uwielbienie" wyklucza zauważanie wad a te wyraźnie podałem, ech.

 

U pewnych osób panuje specyficzny trend gdzie nawet po chwilowym zachwyceniu się ofertą, wyglądem, stabilnością usługi czy ...

Za to u pewnych osób panuje specyficzny trend do uświadamiania tego w każdym temacie o nowej firmie ... Może darujmy sobie taką postawę filozoficzno-moralizatorską?

 

Sugeruję skończyć ten OT i zająć się opiniami o firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, moj blad... Jakis czas temu pojawila sie opinia o tym hostingu. Niemniej jednak nie jest on szczegolnie popularny na WHT.

czyli jeśli hosting nie jest popularny na WHT to tak jakby go w ogóle nie było ?? :lol:

EOT ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jeśli hosting nie jest popularny na WHT to tak jakby go w ogóle nie było ?? :lol:

EOT ;)

Hieny z tego forum wyśledzą wszystko.

Jeśli brak na forum opinii dt. jakiejś firmy, to tak samo jakby nie istniała w ogóle. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na top100 w pierwszej 100 jest sporo firm o których nikt z tego forum nie piszą, a firmy te mają więcej* klientów niż firmy o których jest głośno na wht.

 

-* Biorąc pod uwagę liczbę domen .pl utrzymywanych na serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

jor.pl dobry pomysł - idę zakładać testówki.. aaale se postów ponabijam : PPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi, niestety nie zrozumiałem Twojej myśli, możesz ją jakoś inaczej sformułować?

Ps: Jestem trochę zmęczony, może to przez to :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

pomyślałem, że zacznę sprawdzać i pisać o tych firmach, o których nikt nie pisze : ) ale by była zabawa, hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no tak :lol:. Przecież to było oczywiste.

Idę się położyć spać, bo widzę, że ostatnio trochę zbyt dużo czasu poświęcam na pracę i potem nie potrafię kojarzyć prostych faktów ;).

Miłego testowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz ja wyrażę opinie na temat dhostingu.

 

nie bede tutaj punktował wszystkich za i przeciw. Mając wcześniej do czynienia z home.pl, iq.pl, progresoo, ostatnio prohost, mogę ich ocenić pod kątem innych.

 

Początkowo miałem obawy, bo jednak mało znana firma, nie bylo za dużo informacji o nich, ale mówią kto nie ryzykuje ten nie zyskuje. ;-)

 

Dużym plusem jest na pewno autorski panel a nie żaden cPanel, gdzie na sam jego widok dostaje epilepsji serca. Widać że chłopaki się postarali, kolejna rzecz to kontakt i obsługa, nie ma co ukrywać , że jest na wysokim poziomie, szybko i fachowo, to się liczy.

 

 

Co do minusów, to bywają braki w panelu np brak możliwości tworzenia skrzynek mailowych o określonej pojemeności, ale dowiadywałem się że ta funka ma być już niedługo uruchomiona.

 

Na pewno z czystym sumieniem mogę polecić ten hosing każdemu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie na sam jego widok dostaje epilepsji serca.

 

Sorry za offtopic :lol: ale co to epilepsja serca? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym nie "polecanie" a "wymienienie". Poleciłem (o ile można to tak nazwać, bo obiektywnie przedstawiłem również wady) dopiero teraz, zaczynając ten topic.
Co do dodatkowych sugestii, tak jak Adrian polecam nq.pl a dodatkowo dhosting.pl :)
Tylko prosze nie pisz, ze to nie bylo polecanie...

 

czyli jeśli hosting nie jest popularny na WHT to tak jakby go w ogóle nie było ?? :)

EOT :)

Czytanie ze zrozumieniem sie klania? Nigdzie nie napisalem, ani nie sugerowalem nic na temat tego, ze WHT jest wyznacznikiem czegokolwiek. Po prostu zapytalem BOSS'a skad sie u niego wzielo nagle takie zainteresowanie dhosting'iem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytanie ze zrozumieniem sie klania? Nigdzie nie napisalem, ani nie sugerowalem nic na temat tego, ze WHT jest wyznacznikiem czegokolwiek.
Fakt, moj blad... Jakis czas temu pojawila sie opinia o tym hostingu. Niemniej jednak nie jest on szczegolnie popularny na WHT.

napisałem jak zrozumiałem... z resztą chyba nie tylko ja... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mogę polecić dhosting.pl.

 

Dhosting to młoda marka ale nie firma sama w sobie. Przemawia za nią elastyczność w podejściu do klienta i jego potrzeb.

 

BOSS w tym przypadku ma całkowitą rację, gdyż można z nimi wynegocjować praktycznie wszystko. Profesjonalne podejście do klientów (zarówno tych biznesowych, poważniejszych jak i prywatnych, trzymających u nich swoje blogi i wizytówki), szybki i sprawny support, a to, że młoda marka wcale nie jest mankamentem. W końcu wszystkie sprawdzone firmy, nie byłyby sprawdzonymi gdyby ktoś kiedyś nie zaryzykował. Czy nie mam racji?:P

 

Mogę dodać, że ta sama instalacja WordPress generuje się u nich 3 razy szybciej niż na podobno nowej maszynie ProGreso :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z firmy dhosting korzystam już ponad miesiąc. Do tej pory nie sądziłem iż w naszym kraju może znależć się firma świadcząca usługi na znacznie wyższym poziomie niż w home.pl Tą firmą jest dhosting.

 

Plusy

+ szybki i stabilny serwer

+ bardzo miły kontakt, szybkie odpowiedzi

+ pomoc administratorów

+ dobra cena/parametry

 

Minusy

Póki co nie znalazłem minusów i oby tak zostało.

 

W mojej sytuacji home.pl zasypywał mnie błędami 503 o przeciążeniu serwera w dhosting takich błędów nie napotkałem. Chwalę ten serwer i polecam niezdecydowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wady:

- Brak możliwości uczenia Assassina (tak jak to jest napisane na stronie), natomiast wiem, że taka funkcjonalność jest już wprowadzana.

Funkcjonalność została niedawno wprowadzona. W chwili obecnej jest możliwość edycji białej oraz czarnej listy, oraz konkretniejszej nauki Assassina. Opcja ta została wprowadzona indywidualnie dla każdej ze skrzynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam tam konto już od września, póki co zero problemów, obsługa klienta na wysokim poziomie. Wszystko da się załatwić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet dKonto Business i jestem strasznie zadowolony.

Panel maja bardzo szybki, przejrzysty i intuicyjny. BOK dziala szybko i skutecznie, serwery rowniez. Gdy się potrzebuje parametry trochę poza standardowa oferta można negocjować :P Można zakladac e-maile w domenie (czyli info@domena1.pl i info@domen2.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowym atutem jest możliwość utworzenia kont jabber we własnej domenie, trzeba tylko dać znać w BOKu aby włączyli taką opcję, gdyż standardowo jest ona niedostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×