Skocz do zawartości
Lexus16

[opinie] dhosting.pl

Polecane posty

Witam, nie znalazłem żadnych informacji na tym forum o tej firmie. Chciałbym zapytać co Wy sądzicie o dhosting.pl, być może macie tam konta.

 

Pozdrawiam

 

PS: Jak się okazuje dhosting jest działem firmy Cooling.pl, z którą mam bardzo dobre kontakty z racji współpracy z moim portalem. Dowiem się zaraz wszystkiego tylko niech ktoś od nich sie pojawi na gg. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspomniałem właśnie :P To znajoma mi firma, z którą współpracuję od hohoho :) więc dziś będę z nimi rozmawiał i postaram wyciągnąć parę rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pingi ładne, na poziomie 9-10ms czyli pewnie serwery w PL mają. Wszystko wyjaśni się dziś :]

 

Ich data center to chyba to :Phttp://www.hostingcenter.pl/

 

Widać, że młoda ekipa się tym zajmuje :)http://demonek.com/img/aboutus/onas_dhosting.png To dobrze bo szybciej się uczą i są bardziej przychylni ludziom, gdyż zapewne pamiętają czasy kiedy im nawalały serwery i jak musieli użerać się z usługodawcą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie serwery w Polsce :D Bardzo ładnie wykonana strona :> Ładniejsza niż w nazwie :P (ciiiisza :) )

 

wygląda że mają bardzo ładny panel: dpanel :)

 

Podobają mi się ich poradniki na stronie :> Może i skopiowane z neta :) Ale widać że się starają :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się kilku ciekawych informacji

 

dhsoting ruszył ~22dni temu, obecnie przygotowywane są informacje o serwerach, łączach, serwerowni itp. Obsługa bardzo miła. Samym serwerkiem sie nie bawiłem ale już niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobają mi się ich poradniki na stronie :> Może i skopiowane z neta :P Ale widać że się starają :>

 

Witam serdecznie

 

Zapewniam, ze poradniki są nasza własnoscia i nie znajdziecie ich na innych stronach (chyba, ze ktos juz je polubil i skopiowal:P), ale dziekuje za komentarz - dodamy informacje w stopce :D

Co do 22 dni - owszem, wystartowalismy z dniem 1 sierpnia z nowym projektem, ale jest on kontynuacja projektu demonek.com, na ktorym pracowalismy od 2002 roku, nasze narzędzia są przetestowane i doświadczenie jest dłuższe niz 22 dni;]

Ceny - nie są niskie, ale naszym targetem są klienci wymagający, co widać w ofercie ktora przedstawilismy Panstwu - prosze spojrzec na transfery ktore udostepniamy, nie są również niskie - co pozwoli na wystartowanie bardziej wymagającego serwisu czy tez sklepu internetowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Transfery macie przeciętne, nie przesadzajmy. Ratio 1:10 jest już rzeczą normalną w każdym lepszym hostingu.

 

Podoba mi się fakt iż podajecie komórki 24/7. Jeśli tak będzie w rzeczywistości (support o 4 w nocy) to się chwali. Jakbyście jeszcze w koszty włożyli infolinię 0 800 (każdy hosting "biznesowy" ma taką) to będzie jeszcze lepiej.

 

Ceny macie jednak zbyt wysokie jak dla mnie jak na nowy hosting. Tzn. drogie w przeliczeniu koszty / ryzyko inwestycji bo jeszcze nikt o Was nie słyszał, a że macie już inne starsze projekty to jednak jak dla mnie za mało.

 

Co to za panel http://dpanel.pl/ ? Możecie udostępnić jakieś demo, może być z ograniczeniami.

 

Podsumowując, layout bardzo mi się podoba, prosty i przejrzysty i sprawiający wrażenie właśnie biznesowego więc grafikowi należy się premia :P (jedyne co bym zmienił to logo / nazwa firmy, jest zbyt szary / ciemny i zlewa się z topem, może wrzucić jakiś kolor np. do kropki czy coś w tym stylu).

 

P.S. Gdzie u Was na stronie można znaleźć informację o serwerowni i samych serwerach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Transfery macie przeciętne, nie przesadzajmy. Ratio 1:10 jest już rzeczą normalną w każdym lepszym hostingu.

 

Transfery oferowane przez nas są gwarantowane i ich pelne wykorzystanie nie powoduje, ze klientowi mowiemy "dziekuje, ale za bardzo przeciazasz serwer" - tu jest nasz target, gwarantujemy jakość połączenia i szybkość wykonywanych operacji - bedziemy starac sie ze wszystkich sil, zeby to nie byly tylko slowa. Narazie nam sie to udaje.

 

Co to za panel http://dpanel.pl/ ? Możecie udostępnić jakieś demo, może być z ograniczeniami.

 

Jest naszym autorskim projektem.

W niedalekiej przyszlosci planujemy konto prezentacyjne udostepnic. Chodz w kazdej chwili mozna zarejestrowac konto testowe na 14 dni. Jezeli Panstwu sie u nas nie spodoba - mozecie zrezygnowac bez zadnych poniesionych kosztow. Po dokonaniu rejestracji, odrazu mają Państwo dostęp do swojego konta w dPanelu.

 

P.S. Gdzie u Was na stronie można znaleźć informację o serwerowni i samych serwerach?

 

Pracujemy nad nim - jezeli sie ukaze, poinformuje na forum.

 

Dziekuje bardzo za komentarze, sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Transfery oferowane przez nas są gwarantowane i ich pelne wykorzystanie nie powoduje, ze klientowi mowiemy "dziekuje, ale za bardzo przeciazasz serwer" - tu jest nasz target, gwarantujemy jakość połączenia i szybkość wykonywanych operacji

Odważnie powiedziane, jednak byłbym ostrożny z takimi deklaracjami. Ktoś będzie u Panów z jakimś fajnym skryptem na 30% zasobów procesora i rozumiem, że póki mieści się w transferze nie wypowiadają Panowie umowy?

 

Jako klient to dla mnie jest to plus, ale z punktu widzenia usługodawcy to strzał w stopę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceny też "miłe" : ) jak na 22-dniowy hosting... ja podziękuję..
Ceny takie jakby to był hosting 5 letni :P

Moim zdaniem bardzo dobrze skonstruowana oferta na start. Chyba ceny powinny z czasem spadać, choćby poprzez promocje jeśli nie docelowo na stałe. Nie chodzi o to aby zacząć sprzedawać konta za 10 zł bo firma rozpoczyna i nie zdobędą zaufania w inny sposób a potem coraz wyższe ceny i wyższe "bo firma dobra i wszystko cacy". Przyznam szczerze, że swoją ofertę mam na podobnym pułapie cenowym, może ciut tańsza - za kilka dni będzie oficjalnie przedstawiona.

 

 

 

Transfery oferowane przez nas są gwarantowane i ich pelne wykorzystanie nie powoduje, ze klientowi mowiemy "dziekuje, ale za bardzo przeciazasz serwer" - tu jest nasz target, gwarantujemy jakość połączenia i szybkość wykonywanych operacji - bedziemy starac sie ze wszystkich sil, zeby to nie byly tylko slowa. Narazie nam sie to udaje.

I to się będzie chwalić, z podobnym celem występuję. Może 30% zasobów maszyny to już przesada - też zależy jakiej maszyny :D Ale odpowiednia oferta i zagospodarowanie mocy przerobowych w przeliczeniu na odpowiednią ilość kont daje spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

jak na zwykły shared, o którym mało kto słyszał - za drogo.. a jak na gwarancję obciążeń - za tanio.. pewnie szirok by się ze mną zgodził..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze to podsumowałeś Sponsi :D

 

Ja za takie "no limit" mogę zapłacić nawet 100zł miesięcznie, gorzej jak takich klientów na danej maszynie będzie XXX :P

 

Troche sie nie zrozumielismy, mowilem o samym trafficu - znana jest natomiat polityka, ze niekoniecznie wysokie obciazenie serwera powoduje, ze operator wypowiada umowe, wystarczy tylko wykorzystywac wpelni swoj transfer.

 

Użytkownicy którzy przekraczają zasoby odpowiadajace dla shared-hosting, otrzymuja indywidualna oferte. Nie koniecznie serwera dedykowanego, ale ograniczenia zuzycia zasobow procesora/ram na wyzszym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W żadnej firmie nie spotkałem się aby fakt wykorzystywania 30GB z 30GB powodował wypowiedzenie umowy i mam na myśli zarówno takie za 50zł jak i 500zł. Transfer to najtańsza zmienna w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W żadnej firmie nie spotkałem się aby fakt wykorzystywania 30GB z 30GB powodował wypowiedzenie umowy i mam na myśli zarówno takie za 50zł jak i 500zł. Transfer to najtańsza zmienna w ofercie.

 

Moglbym podac przyklady - ale nie zrobie tego.

Niezgodze sie z tym, ze to najtansza zmienna w ofercie - czym wiekszy transfer tym wieksza witryne mozna obsluzyc, a za tym idzie wieksze wymagania techniczne do obsluzenia uzytkownika. Chyba, ze mowimy o przypadku skrajnym, koncie 100MB i unlimicie transferu:)

 

Dziekuje za komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się, główną zmienną decydującą ile transferu uciągnie dany serwis jest średnie obciążenie procesora (pomijając serwisy ftp i czyste downloady).

 

Więc im większy limit na obciążenie tym większą witrynę może dane konto obsłużyć, transfer jest sprawą drugorzędną.

 

W 99% używanych gotowych skryptów prędzej się przekracza u danego hostingodawcy limit na obciążenia procesora niż limit transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panel nawet dobry, jak tam stworzyć sql4? Mam jeszcze inne pytanie czy w roundcube nie mogła zostać informacja o prawdziwym autorze skryptu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panel nawet dobry, jak tam stworzyć sql4? Mam jeszcze inne pytanie czy w roundcube nie mogła zostać informacja o prawdziwym autorze skryptu?

 

Nie mowimy nigdzie, ze roundcube jest nasym skryptem - chociaz my wslopracujemy przy jego rozwijaniu. Nie ukrywalismy rowniez informacji o autorach tego webmaila (procz loga).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hosting jest naprwadę świetny, autorski panel w pełni funkcjonalny. Żadnych padów, a obsługa i pomoc dostępna od ręki.Firma od początku dotrzymuje obietnic :) Hosting jest naprawdę świetny, wart swojej ceny - żadnych padów, dPanel w pelni funkcjonalny, a obsługa pomocna i na wysięgnięcie ręki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×