Skocz do zawartości
Wloz_mi_tu

[nasza-klasa.pl] Dyskusja

Polecane posty

Gość

Nie wiem.. niby mam już dojście na nowy serw (rozumiem, że gdy pokazuje się <literka>.nasza-klasa.pl to oznacza, że to już nowy serw?), ale jakiejś spektakularnej zmiany nie zauważyłem.. działa tak, jak normalnie rano, gdy dzieciaki są w szkole.. heh zobaczymy wieczorem... na razie jestem zażenowany tym nagłaśnianiem i całymi tymi przenosinami... ogólnie wygląda to jak akcja jakiegoś forum warezowego dla dzieciaków, choć śmiem twierdzić, że takowi by to lepiej zrobili..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Peter?

 

Nagłe zwiększenie zainteresowania naszym serwisem spowodowało iż serwer nie dał rady utrzymać takiego ruchu. Aktualnie serwis został przeniesiony na nowy serwer i wszystko powinno już działać tak jak należy. Za niedogodności spowodowane nie z naszej winy przepraszamy.
? ;) ;) Prohost wymiata?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@linux

Tu nie chodzi nawet o to czy serwer wytrzymuje tylko o to czy to się opłaca trzymać - napewno nie na zwykłym koncie.

To, że mocny sprzęt jest to nie znaczy, że nie wyprosimy. 5% limit cpu na konto jest nie bez powodu. I najprawdopodobniej tak zrobimy.

Takie serwisy które mają taką reklamę na całą polskę to się na dedyki nadają tylko.

Samo to, że tyle ludzi wczoraj "zaatakowało" jest podstawą do zawieszenia takiego konta - ale nie chcieliśmy żeby właściciele stracili na tym jakby była niedostępna - takiej reklamy nie da się kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Cienkie !

Czytacie blog antyweb.pl ? Kiedyś napisał o "pokaż swoje cycki pl", ale to i tak nic!

Nie chce podać gotowego linka do jednej takiej strony, ponieważ to już wykracza poza granice "smaczności" na forum WHT, ale jak zobaczycie do czego ludzie sa zdolni... .

http://polskiblogger.pl/startupy-porazka-roku-2007.html i 2 komentarz od góry przeczytajcie :] (UWAGA! Tylko powyżej 21 lat!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nasz-pobor.pl ;)

 

Dokładnie ;) Strona tworzona przez 17 latka z technikum informatycznego.

 

Prohost podobno w poranku tvn w niedziele będzie jeszcze jedna reklama tej strony, więc lepiej się przygotujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cienkie !

Czytacie blog antyweb.pl ? Kiedyś napisał o "pokaż swoje cycki pl", ale to i tak nic!

Nie chce podać gotowego linka do jednej takiej strony, ponieważ to już wykracza poza granice "smaczności" na forum WHT, ale jak zobaczycie do czego ludzie sa zdolni... .

http://polskiblogger.pl/startupy-porazka-roku-2007.html i 2 komentarz od góry przeczytajcie :] (UWAGA! Tylko powyżej 21 lat!)

Tak ładnie podawać linka do mojego komentarza :) A na serio jak trafiłem na tamtego bloga (nie polskiblogger.pl tylko tego z tamtego komentarza) to spadłem z krzesła i rozlałem kawę na klawiaturę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak tam n-k.pl ? :]

Bo mi w ogóle nie chodzi.

 

W starej serwerowni stronka chodziła, raz na jakiś czas Pan Gąbka wyskoczył... teraz biała strona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zarekjestrowalem sie na nasza-klasa.pl

sam niemoge sobie wyobrazic jak szybko oni się wypromowali

bylem jakims tam 6,100,000 użytkownikiem

to sie w głowie niemiesci ile oni na reklamach zarabiają

nawet jak mają 10 serwerów najlepszych intel xeron za 3000 zł to jest to kropka w morzu dochodów...

 

pomysl sciagniety z amerykanskiego serwisu tez jak n-k.pl

 

przyznam sie ze zazdroszcze poniekat autorom serwisu ze w ciagu 1 roku zostali milionerami i przebili nawet allegro czy portale takie jak wp, czy onet

 

dowodzi to jednemu nie liczy sie pokaźna reklama lecz pomysł !

to ze internet jest juz za***iscie zapchany wszytkim nie ogranicza mozliwosci nowym witrynom

powoli juz domeny krotkie a zwiezle nie są juz tak znaczace jak ich funkcjonalność

 

Pozdrawiam i zycze takich dobrych inwestycji jak n-k.pl ktora dlamnie zasluguje na debiut roku 2007 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o 4 - 5 w nocy nie działa w ogole

 

 

ehhh widac ze serwis załozony przez amatorów....

 

swoja drogą bym wprowadził oplate za rejestracje gdybym nie mogl sobie poradzic z stale rosnaca liczba uzytkowników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niceman, zauwazajac ze srednia wieku nie jest 10-15 lat tylko o wiele wyzsza nie zgodze sie z toba

przy takim PR mogliby to wprowadzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pewnie, że mieli farta.. w Polsce taki sukces, w taki sposób? Naprawdę niesamowite i nieczęste w tym !@($_&!_($*!# kraju..

 

Ciekawe tylko, czy przez te swoje serwery wszystko zaprzepaszczą.. na razie ich teksty, że "nasza klasa przyspiesza" mają tyle prawdy, co artykuły na WP i Onecie, że niby pensje rosną i bezrobocie spada.. jakaś taka chora propaganda (czyżby nowa cecha polskiego biznesu, za przykładem rządu?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla tych co nei maja rss'a na bashu

<db> przegladajac nasza-klasa.pl przypominaja mi sie stare dobre czasy...

<xcx> no mi tez B) podstawówka, gimnazjum itd... ci wszyscy ludzie, ci znajomi :D

<db> mi nie o to chodzi... ta strona dziala mi jakbym mial modem 56kbps... i pakiet 30 godzin...

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że chyba nie przenoszą się do Poznania, przynajmniej tak mi się wydaje, gdyż szybkość ładowania stron zwiększyła się, a tym samym wystarczy spojrzeć

 

daemon:/tmp# host static.nasza-klasa.pl

static.nasza-klasa.pl A 89.149.244.95

static.nasza-klasa.pl A 89.149.244.100

static.nasza-klasa.pl A 89.149.244.104

static.nasza-klasa.pl A 89.149.244.106

static.nasza-klasa.pl A 89.149.244.114

static.nasza-klasa.pl A 89.149.244.118

static.nasza-klasa.pl A 89.149.244.119

static.nasza-klasa.pl A 89.149.244.120

static.nasza-klasa.pl A 89.149.244.121

static.nasza-klasa.pl A 89.149.244.122

static.nasza-klasa.pl A 89.149.244.149

static.nasza-klasa.pl A 89.149.244.150

static.nasza-klasa.pl A 89.149.244.151

static.nasza-klasa.pl A 89.149.244.152

static.nasza-klasa.pl A 89.149.244.154

static.nasza-klasa.pl A 89.149.244.155

static.nasza-klasa.pl A 78.131.193.194

static.nasza-klasa.pl A 89.149.196.230

static.nasza-klasa.pl A 89.149.241.211

static.nasza-klasa.pl A 89.149.242.136

static.nasza-klasa.pl A 89.149.242.172

 

zrobili sobie zapewne load balancer`a... no nic, biedny Netdirekt ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×