Skocz do zawartości

Prohost

WHT Pro
 • Zawartość

  1008
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  8

Prohost wygrał w ostatnim dniu 2 Lipiec 2013

Prohost ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

345 Lider

1 obserwujący

O Prohost

 • Ranga
  Weteran WHT

Informacje osobiste

 • Firma
  Prohost.pl
 • Imię
  Szymon
 • Nazwisko
  Rybczyński

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://www.prohost.pl

Informacje profilowe

 • Skąd
  Zamość
 1. Phishing na serwerach home.pl?

  Po co to zgadywanie jak w logach www wszystko widać (luki w skryptach), a jak nie w logach www to w logach ftp (wirusy na komuterze klienta). Mało albo nawet bardzo mało prawdopodobne jest iż to problem po stronie home.
 2. Inteligo po zmianach?

  Myślę, że student lepiej by to napisał. To co tam się dzieje to jest szopka. Prawie nic nie działa jak powinno. Jeszcze id transakcji zresetowali i liczą od nowa ale u mnie to od nowa ma numerek 3 i nie wiem czy mi czegoś nie brakuje na koncie.
 3. Inteligo po zmianach?

  W xml czy xls jest nadawca ale tytułu nie ma. W csv też chyba jest ale tytułu nie ma. Sprawdzałem wszystkie.
 4. Inteligo po zmianach?

  Dzwoniłem to powiedzieli, że tak będzie. Daję tydzień i jak mi listy nie wrócą normalne to nie ma co się męczyć.
 5. Inteligo po zmianach?

  Trzeba będzie bank zmienić.
 6. Inteligo po zmianach?

  Też w plikach generowanych z inteligo brakuje wam danych jak tytuł przelewu czy nadawca?
 7. [wirtualny] Problem ze spamem na hostingu

  Jeśli zna Pan jakieś listy na których ip jest listowane to proszę zgłosić do supportu. Monitorujemy prawie 50 list i na wszystkich to ip jest czyste. Nie jesteśmy jasnowidzami i jak jakaś mało znana lista listuje ip to trzeba zgłosić.
 8. [wirtualny] Problem ze spamem na hostingu

  Jeśli serwer wpada na listę to spamer jest blokowany a ip serwera wysyłającego zmieniane na czyste i wtedy już na spokojnie jest ip stare zdejmowane z listy. Trwa to tyle ile trzeba aby ktoś zgłosił problem albo sami wykryjemy, że ktoś wysyła spam. Limity są 500 maili na godzine na wszystkie emaile ale czasem to nie pomoże i reakcja na problem musi być po fakcie. Nie ma sytuacji permanentnego blacklistowania naszych adresów ip.
 9. Hosting "Płać tyle ile wykorzystasz"

  Overselling i dlatego w pakietach jest taniej. W usługach kiedy nie każdy używa cały czas i do końca swoich zasobów takich jak telefony, internet, hosting itp. jest to zysk dla klienta bo ma taniej pakiet niż by musiał zapłacić jeśli wszyscy byliby rozliczani za każdą jednostkę.
 10. Hosting "Płać tyle ile wykorzystasz"

  Takie coś nie ma szans na rynku i dlatego tego nie ma. Kosztowałyby zasoby z 10 razy więcej niż normalne konta. Hosting kupuje się w pakietach bo wtedy jest taniej. A nie płaci się za same zasoby tylko za całokształt - bok, oprogramowanie, zabezpieczenia serwerowni, nadmiarowość łącz, prąd z kilku źródeł dla serwerów, klimatyzację itp. To nie jest chleb to jest usługa składająca się z wielu składników. A nawet chleba chyba nie sprzedają na kromki.
 11. [dyskusje] prohost.pl

  Odniosę się jeszcze do sprawy zamulonych serwerów. Serwery nie są zamulone - ale jak ktoś ma na koncie kilkaset tysięcy odpaleń skryptu dziennie i jego bazę wielkości 3,5gb to logiczne jest, że jego konto nie będzie szybko działać. Użytkownik sam sobie zamulający konto ma pretensje do firmy. Inni użytkownicy którzy sobie konta nie zamulają cieszą się szybkością działania. Zamiast pomyśleć i naprawić problem albo nawet zgłosić firmie do sprawdzenia jeśli sam nie potrafi to lepiej pisać jaka firma jest be po forach.
 12. [dyskusje] prohost.pl

  Nie podajemy danych bo ktoś na forum tak napisze. Jeśli chce Pan tu wkleić swoje dane to może je Pan na BOK uzyskać. EOT z mojej strony.
 13. [dyskusje] prohost.pl

  Nie będziemy wklejać danych klienta na publicznym forum, nie jestęmy dziećmi. Pan dobrze wie co ma na koncie.
 14. [dyskusje] prohost.pl

  1. Tylko dzisiaj przez 11 godzin skrypty php zostały odpalone prawie 150000 razy. Proszę nie ściemniać. 2. Serwery działają poprawnie - mamy ich wystarczająco dużo aby nie obciążać jednego.
 15. Hosting, VPS czy dedyk?

  Brak wiedzy czy też chęci powoduje, że musisz zapłacić komuś kto posiada wiedzę i chęci. Więc albo sam to zrobisz albo więcej zapłacisz za wersję managed usługi.
×