Skocz do zawartości
Wloz_mi_tu

[nasza-klasa.pl] Dyskusja

Polecane posty

Hmmm, pokazuje najpopularniejsze strony? Jest na 91 pozycji w świecie, to chyba o czymś świadczy :>? Śmieszne jest pisanie o wydajności jakiegoś "skrypciku" nie mając pojęcia o aplikacjach będących w stanie obsłużyć taki ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wylęgarnia spamu, debilizmu, buractwa, pokemonów, idylla dla wszelakiego rodzaju pedofilów, kombinatorów i lewaków - Moje zdanie o NK, ktoś może mieć inne :P

Możesz uargumentować swoją wypowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wylęgarnia spamu, debilizmu, buractwa, pokemonów, idylla dla wszelakiego rodzaju pedofilów, kombinatorów i lewaków - Moje zdanie o NK, ktoś może mieć inne :P

 

Pełna zgoda. Nawet już nie mam tam konta. Te ciągłe pady mnie dobijały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Mnie nie tyle co pady co właśnie osoby które zakładały milion kont fanklub jakiś debilek. Ogólnie 3x SPAM i dno. Gorzej jak forum onetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

...raczej użytkownika, bo wszystko jest dla ludzi, jeśli się umie z tego korzystać. Nie idźmy za modą "nielubienia" naszej-klasy.. mają wady i ogólnie są tępakami, ale trzeba ich zaakceptować... albo się ich kocha, albo nienawidzi, ale nie można ich bagatelizować, przynajmniej dopóki mają tylu użytkowników i jeszcze się ludziom nie znudzili.

Akurat film wydaje mi się słaby (technicznie to jest tragedia) i "nietrafiony"... inna sprawa, że reklamuje też coś, co kompletnie mnie nie zainteresowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy portal ma swoich zwolenników i przeciwników więc takie idotyczne czy sensowne filmiki zawsze będą powstawały które tak na prawdę obrazują tylko poziom inteligencji twórców tych filmów.

Zamiast samemu próbować coś zbudować to prościej jest jaja sobie robić z innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie tak:

 

NA naszej klasie powinno się dodawać "prawdziwych" znajomych. Z klasy jak nazwa wskazuje, a nie każdego co na oczy widzieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie tak:

 

NA naszej klasie powinno się dodawać "prawdziwych" znajomych. Z klasy jak nazwa wskazuje, a nie każdego co na oczy widzieliśmy.

Każdy robi jak chce więc ich sprawa i nic na to nikt nie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie tak:

 

NA naszej klasie powinno się dodawać "prawdziwych" znajomych. Z klasy jak nazwa wskazuje, a nie każdego co na oczy widzieliśmy.

 

Popieram. W ostatnich miesiącach miałem około 10-15 zaproszeń od nie znanych mi osób, które twierdziły, że chodzą ze mną do jednej szkoły...to się wtedy grzecznie zapytałem czy ten fakt, że chodzą ze mną do szkoły zobowiązuje mnie do zaproszenia około tysiąca innych osób do listy moich znajomych bo też chodzą ze mną do jednej szkoły? Nikt nic nie odpisał. Syndrom dzieci naszej klasy, czyli dziki pościg za jak największą liczbą znajomych.

 

Ogólnie zastanawiam się nad usunięciem konta, bo szczerze mówiąc nie wiem na co mi ta nasza-klasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

mozesz usunac konto na nk, ale pamietaj ze twoj adres e-mail dalej zostaje :)

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...a to niby dlaczego? Na co im mój adres email? Będą mi tyłek zatruwać głupim spamem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram. W ostatnich miesiącach miałem około 10-15 zaproszeń od nie znanych mi osób, które twierdziły, że chodzą ze mną do jednej szkoły...to się wtedy grzecznie zapytałem czy ten fakt, że chodzą ze mną do szkoły zobowiązuje mnie do zaproszenia około tysiąca innych osób do listy moich znajomych bo też chodzą ze mną do jednej szkoły? Nikt nic nie odpisał. Syndrom dzieci naszej klasy, czyli dziki pościg za jak największą liczbą znajomych.

 

Ogólnie zastanawiam się nad usunięciem konta, bo szczerze mówiąc nie wiem na co mi ta nasza-klasa...

Dlatego jeszcze nawet nigdy tam nie byłem bo po co. Tam gdzie gromadzą się miliony ludzi na jednej stronie tam onetyzacja postępuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Hm...a to niby dlaczego? Na co im mój adres email? Będą mi tyłek zatruwać głupim spamem?

 

taka polityka nk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam sympatii do tego ponieważ zwykli ludzie zaczęli sobie już tego używać jako zwykła baza policyjna , sam się o tym przekonałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

baza jak baza.

 

Tyle, że sporo osób zaczęło rejestrować konta serwisów/for jednocześnie zapraszając nieznajomych - ot taka promocja serwisu/forum. Wiem, wiem. Da się w profilu zaznaczyć ' nie przyjmuj zaproszeń od kont fikcyjnych ' , ale fakt jest faktem...

 

Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×