Skocz do zawartości

Polecane posty

Śmiga, pad trwał kilkanaście minut. Wbrew niektórym marudom myślę, że jak na dzień i porę, a także "pułap cenowy" usług eFuturo to problem został rozwiązany bardzo szybko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście już działa.

 

Ależ nikt tu nie kwestionuje szybkości reakcji na pad :D Byłoby jedynie b.dobrze, gdyby udało się jakoś unikać takich awarii w przyszłości, sam Sebastian oszczędziłby sobie wiele nerwów, a klienci to juz w ogole byliby wniebowzięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. telefony gluche,

2. przydalby sie chociaz jakis sajt z informacja dla klientow

 

 

1. brak zasięgu pewnie.. :D

2. hmm.. raczej powinien się zajmować awarią.. niż pisać co i jak i kiedy będzie naprawione..

 

 

ktoś tam pisał jeszcze, że muliło strasznie.. siedzę dziś jakieś 5h na serwerze moim w efuturo i nic takiego nie zauważyłem.. może ktoś inny to jeszcze potwierdzić? :)

Tak jak ktoś zauważył dziś mamy niedzielę i po 23.00 dawno... awaria sprawnie i szybko usunięta :D

 

 

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiga, pad trwał kilkanaście minut. Wbrew niektórym marudom myślę, że jak na dzień i porę, a także "pułap cenowy" usług eFuturo to problem został rozwiązany bardzo szybko..

Tak Patryk - problem został rozwiązany bardzo szybko i to się ceni. Ale tu chyba trzeba zwrócić uwagę, że coś ostatnio zaczynają się pojawiać te krótkie pady, więc raczej nie dziwne, że klienci się odzywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ostatnio zaczynają się pojawiać te krótkie pady

Taa... były jakoś tak dwa widoczne i udokumentowane tracertami.

 

Reszta to chyba jakieś dziwne problemy co niektórych użytkowników, którym stronka nie wchodzi, więc lecą od razu na wht napisać ("będę pierwszy, zgłoszę jako pierwszy ich pad..."), nie robiąc nawet trace z ich komputera żeby wykluczyć błąd po swojej stronie... a w większości są to takie błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój... Mam tam klienta jednego. Ile to nie działało 15 minut? 20?

Za cenę jaką Sebak wam wynajmuje te maszyny, to uważam, że jest to SLA w wersji Platinium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś tam pisał jeszcze, że muliło strasznie.. siedzę dziś jakieś 5h na serwerze moim w efuturo i nic takiego nie zauważyłem.. może ktoś inny to jeszcze potwierdzić? :D

Ja potwierdzam, muliło niemiłosiernie, na ssh nie dało się pracować, ping na efuturo.pl i na mój serwer pokazywał sporo loss-ów.

Padło całkowicie ok. 22:45-22:50 wróciło ok. 23:11-23:13

 

W mojej opinii, reakcja bardzo szybka szczególnie, ze to niedziela 23 godzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reszta to chyba jakieś dziwne problemy co niektórych użytkowników, którym stronka nie wchodzi, więc lecą od razu na wht napisać ("będę pierwszy, zgłoszę jako pierwszy ich pad..."), nie robiąc nawet trace z ich komputera żeby wykluczyć błąd po swojej stronie... a w większości są to takie błędy.

 

Nie będę rozpisywał się w tym temacie, gdyż nie czas i miejsce. Wybacz potrafię sprawdzić trace i wiem kiedy problem leży po naszej stronie a kiedy nie.

Tyle w temacie.

Spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PING efuturo.pl (91.205.74.202) 56(84) bytes of data.

--- efuturo.pl ping statistics ---
10 packets transmitted, 0 received, 100% packet loss, time 9008ms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona nie działa, ale wsztstkie usługi działają normalnie.

 

Edit: Strona też już działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Padła maszyna na której był VPS z stroną efuturo, stąd ta chwilowa niedostępność strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś dodał domenę czy si coś zepsuło?

 

The following error was encountered:

 

  • Connection to 91.205.74.202 Failed

The system returned:

 

(110) Connection timed out The remote host or network may be down. Please try the request again.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:34:04 up 25 min,

 

Sprawdź sobie uptime, down był. Chyba kilkuminutowy. Teraz już działa ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×