Skocz do zawartości
nvu

[opinie] Webh.pl

Polecane posty

1. dwa telefony od webh po interwencji na tym forum

2. kilka maili ( nic nie wnoszących do sprawy) i brak odpowiedzi na moje wiadomości od ponad doby!!!

 

 

Witam,

 

 

otrzymał Pan od nas informację na temat tymczasowego rozwiązania więc nie jest do końca tak jak Pan pisze.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

 

otrzymał Pan od nas informację na temat tymczasowego rozwiązania więc nie jest do końca tak jak Pan pisze.

 

 

Pozdrawiam

 

 

Pisałem dwa razy że tymczasowe rozwiązanie również nie działa. Wysyłałem nawet screen maila z tego linku ,który otrzymałem i zgłaszełem , że nadal nie działa poprawnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam tego hostingu. Ciągłe zawieszki.

Miałem tam hosting wykupiony i żałuję ponieważ mysql chodziło tragicznie. Często padało a forum chodziło wolniej niż sciaganie 10mb na łaczu 64kb/s

Nie polecam ich może pojęcie mają ale serwerów pod hosting chyba dobrych nie..

 

Wiec taki Hostingom Mówimy Stanowcze NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemy maja tylko te osoby które przekraczają swoje limity. Dla przykładu powiem, że jedno forum któro już teraz ma prawie 400 osób online nie ma żadnych problemów! Wiecie dlaczego? Używają dobrych skryptów, nie wgrywają wszystkich dostępnych dodatków do strony....

 

Klosio, ciekawe o jakim forum mówisz... :-). Chciałbym zobaczyć jakie forum trzymałeś u nas :) Moge prosić login na pw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problemy maja tylko te osoby które przekraczają swoje limity. Dla przykładu powiem, że jedno forum któro już teraz ma prawie 400 osób online nie ma żadnych problemów! Wiecie dlaczego? Używają dobrych skryptów, nie wgrywają wszystkich dostępnych dodatków do strony....

Może mowa o nas? :)

 

Potwierdzam, nie mamy żadnych problemów.

 

 

 

Proponuję tym co mają kłopoty wywalić przemo i zainwestować w IPB, same korzyści i zdrowsze nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca mi się dawać IPB dla forum o serialu mimo że jest duże. Przemo chodził bardzo stabilnie tylko od niedawna jest ten bląd. Nawet w niewielkich skryptach innych niż Przemo, mim że wywaliłem na probe całkowicie forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie polecam.

 

Mój VPS leży od południa, wsparcie nie odpowiada na e-maile. Od 3 miesięcy nie mogę doprosić się faktury za już opłacone usługi. W międzyczasie zmieniono nazwę użytkownika, hasło i adres panelu administracyjnego serwera - bez powiadomienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stil

Mi od rana nie działa FTP, chociaż strona się ładuje normalnie.

Status:	Łączenie do 91.205.74.222:21...
Status:	Połączenie nawiązanie, oczekiwanie na wiadomość powitalną...
Błąd:	Przekroczony czas oczekiwania na połączenie
Błąd:	Nie można połączyć się z serwerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi od rana nie działa FTP, chociaż strona się ładuje normalnie.

Status:	Łączenie do 91.205.74.222:21...
Status:	Połączenie nawiązanie, oczekiwanie na wiadomość powitalną...
Błąd:	Przekroczony czas oczekiwania na połączenie
Błąd:	Nie można połączyć się z serwerem

 

Nam od 2 miesięcy nie działa poczta więc proszę o cierpliwość webh.pl odpisał że to problem spam listy i że mamy czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy cierpliwość tutaj coś da, bo my jej już niestety nie mamy zbyt wiele, szczególnie jak nikt nie odbiera telefonu, a teraz w ogólnie nie można się dodzwonić (poprawka: abonent już w zasięgu, ale co z tego jak nie odbiera..) . Pozwólcie, że przedstawię naszą sytuację z tą firmą hostingową:

 

Konto zostało wybrane dla Stowarzyszenia Sportowego (klub IV-ligowy, dotacja tylko z Urzędu Miejskiego). 23.06.2009 o godz. 9.11 wysłaliśmy zapytanie drogą emailową do webh.pl czy są w stanie wystawić fakturę przed wpłatą pieniędzy, gdyż takie są wymagania księgowej stowarzyszenia (dostaje fakturę, wtedy płaci). tego samego dnia o 18.06 osoba z supportu odpisuje, że oczywiście, wystarczy tylko wysłać dane do faktury z informacją, że jest to konto nieopłacone.

 

Więc o godzinie 19.00 zakładamy konto, o 19.10 i 19.15 wysyłamy maila do działu faktur (czyli na odpowiedni adres) z danymi dot. faktury, na kogo wystawić itp... Prezes i księgowa zostali poinformowani, że jeżeli przyjdzie taka faktura - mają się nią zając. No wydawała się ta sprawa załatwiona...

 

Strona z kłopotami, bo kłopotami (a to serwer sql nie łączy, a to zmienili IP, a to specyficzne reakcje supportu - czyt. reagują kiedy chcą, raz po 5 minutach jak się twierdzi, że złamali regulamin, ale gdy chce się coś zgłosić, uzyskać informację -trzeba czekać na cud).

 

Aż przyszedł pechowy 31.08 - zamiast stronki pojawiło się piękne "This account has been suspended", więc mail do supportu o co chodzi, bo wg nas (przynajmniej tej części zajmującej się tym od strony technicznej) powinno być wszystko ok (wydawało nam się, że sprawa faktury dawno załatwiona, skoro strona tyle chodziła bez problemu - ponad 2 miesiące). Tego maila wysłaliśmy o godzinie 19.08. Już o 19.19 dostaliśmy odpowiedź, że konto zostało zablokowane, gdyż nie odnotowano płatności za nie. więc o 19.23 kolejny mail do webh.pl "Dobrze, jutro zgłoszę się do księgowej, jednocześnie proszę o jakieś potwierdzenie wysłania nam faktury, nr faktury, gdyż przelew miał pójść na podstawie faktury wysłanej przez Państwa." Od tego czasu echo...

 

Tzn jeszcze jedna perełka - w płatnościach na moje.webh.pl o godzinie 22.56 płatność z nieopłaconej zmieniła status na opłaconą... co ciekawe były w niej naliczone karne odsetki (10% ze 100 zł). A komunikat na stronie zmienił się na:

 

"To konto zostalo tymczasowo zawieszone.

Najprawdopodobniej transfer przekroczył limit,

lub nastapiły inne powody do blokady konta.

 

Właściciela konta prosimy o kontakt z Webh.pl "

 

Rano totalny przegląd dokumentów księgowych, burza mózgów z prezesem i pracownikiem klubu odbierającym pocztę, przegląd listy korespondencji - okazało się, że żadna faktura do nas nie dotarła.

 

Więc o 10.08 kolejny mail, iż wg naszych informacji webh.pl (czy też firma czacha.pl) nie dostarczyła nam faktury za zamówione usługi, więc poprosiliśmy o potwierdzenie wysłania faktury, a także wysłanie duplikatu faktury (zakładając, że oryginał zaginął w drodze), gdyż to co jest dostępne na stronie nie spełnia wymagań dokumentu księgowego, a chcemy zapłacić za zamówione usługi.

Zapytaliśmy także na jakiej podstawie naliczono nam karne odsetki, skoro faktura do nas nie dotarła.

 

Oczywiście te maile pozostawały bez odpowiedzi, oprócz tej, że zablokowano konto z powodu braku opłaty, w płatnościach jest, że faktura została opłacona (ale jaka?? My nie dostaliśmy żadnej i w związku z tym nic nie płaciliśmy) Telefon niestety nie jest odbierany, albo abonent pozostaje poza zasięgiem.

 

Poczta stowarzyszenia nie działa, więc jeżeli Związek Piłki Nożnej będzie chciał się skontaktować jest drobny problem.. danych z konta też nie da się odzyskać...

 

Co byście nam poradzili z taką firmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stil
Nam od 2 miesięcy nie działa poczta więc proszę o cierpliwość webh.pl odpisał że to problem spam listy i że mamy czekać

 

Ja polecam podpiąć sobie Gmaila pod domenę ;)

 

 

Czy tu nie ma mozliwości edycji? W każdym razie problem ftp zniknął po około 2 godzinach od czasu kiedy napisałem poprzedniego posta.

Webh to tani hosting, i jak na razie przy nim zostanę. (mimo kilku awarii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie!

 

 

Otrzymał Pan odpowiedź na ticket związany z fakturą. Został poinformowany, że faktura została wysłana poczta, a kopia e-mail-em. Konto zostało odblokowane więc nie powinno być żadnego problemu z jego funkcjonowaniem. Faktura została wystawiona na kwotę 100zł, karne odsetki nie zostały naliczone(mimo, że panel klienta informuje inaczej).

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Godzina 13.28

 

Internal Server Error

 

od kilku tygodni widać że serwery zwolniły, czasem nawet łapią timeout w FF, teraz zupełnie przestały działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam od 2 miesięcy nie działa poczta więc proszę o cierpliwość webh.pl odpisał że to problem spam listy i że mamy czekać smile.gif

 

Nie wierzę, że ma Pan dalej problemy z pocztą... zmieniło się wszystko łącznie z adresami IP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę, że ma Pan dalej problemy z pocztą... zmieniło się wszystko łącznie z adresami IP...

 

Wiara czyni cuda.

 

---

 

Mój serwer nie działał przez ponad dobę. Numer podany na stronie WWW oczywiście nie odpowiadał, na e-maile odpowiedał, ale automat, udało mi się skontaktować dopiero na prywatny numer, który znalazłem przypadkiem gdzieś na fakturze.

 

Z czystym sumieniem wysyłam zaraz e-maila z prośbą o skasowanie konta. Dość już tej niekompetencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje konto zostało wczoraj zablokowane po 2m-cach choć było opłacone na 3 miesiące + 3. Maile od momentu wysłania potwierdzenia przelewu(choć nie wiem poco ?) nie odpowiadają, telefon milczy :/

Właśnie serwer zaczął działać choć 24h to troche długo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam mieszane odczucia.

Zakładanie konta trwało długo, ale kiedy już założono to przez pewien czas działało bez problemu. Na maile w początkowej fazie odpowiadano dosyć szybko. Później już nie. Nie otrzymałem nawet żadnej odpowiedzi na pytanie o awarię (po której vps się nie podniósł) ani informacji o resetach mojego vpsa. Znalazłem lepszą ofertę i aby bezsensownie nie zajmować zasobów (chociaż konto mam ważne jeszcze przez jakiś czas) powołując się na ich regulamin poprosiłem o usunięcie konta. Było to w niedzielę. Wczoraj wysłałem kolejną wiadomość - zero odpowiedzi a konto dalej aktywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We wtorek zamówiłem na webh.pl VPSa, jeszcze tego samego dnia zapłaciłem za niego przelewem... Do tej pory w panelu klienta pisze, że zamówienie jest nieopłacone. A BOK nie odpowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tydzień oczekiwania na realizacje zamówienia to chyba przesada... BOK milczy, wczoraj tylko dostałem PW na forum od Pana Kamila i teraz znowu nic:]

 

 

@Edit

W końcu wzięli się w garść i już jest OK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no a co ja moge powiedzieć :/

Zamówiłem serwer VPS 27.08 opłaciłem go 31.08 i do tej pory nie ma. Aby tego było mało 19.09 policzyli sobie odsetki.

Wysłałem niezliczoną liczbę mejli wysłałem, kilkanaście telefonów wykonałem i nic albo zajęte albo nikt nie odbiera.

Na tę chwile nie polecam, no chyba że ktoś chce czekać w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie możliwe, wszystkei zamówienia na VPSy zostały zrealizowane. Proszę przesłać na pw imię i nazwisko oraz numer fakturki, a sprawdzę o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×