Skocz do zawartości
nvu

[opinie] Webh.pl

Polecane posty

Teraz strona chodzi idealnie. Ping jest dobry, forum szybko się ładuje, brak lagów. Nawet ciężki Ajaxowy Chat nie przymula ani razu, a kiedyś trzeba było czekac aż pojawią się wiadomości na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi zniknęły bazy danych support na razie milczy.

Backupów nie da się przywrócić, zobaczymy co dalej.

Nie przychylę się do pozytywnych wypowiedzi o hostingu póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

e-mail został wysłany z adresu który został podany w zamówieniu?

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z niektórymi, jakość webh spadła niesamowicie. sama stronka chodzi super błyskawicznie, natomiast po podpiąciu do niej bazy, zaczyna się zabawa...niekiedy czekam 2 minuty na załadowanie strony, aktualnie niektóre bazy mam cofnięte o dobre 2-3 tygodnie. Część z nich w ogóle nie działa. Nie jestem wymagającym klientem, ale przykro mi, skończy się umowa i pakuje się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zgłaszał Pan problemy z ładowaniem strony do naszego supportu?

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy zgłaszał Pan problemy z ładowaniem strony do naszego supportu?

 

Pozdrawiam

 

Wraz z kolegą zgłaszaliśmy to Panu na GG, w odpowiedzi dostaliśmy, "pracujemy nad tym" i po paru dniach nastąpiła awaria, która trwa do dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy zgłasza się na e-maila. Mimo wszystko na dniach będzie działać wszystko tak jak kiedyś.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilku dni temu minął miesiąć od kupna VPS na webh.pl Myśle że na początek wymienie to w skali 1-10

 

Jakość serwerów/ stabilność 9,5/10 wiadomo, nikt nie jest w stanie przewidzieć co stanie się za 5minut ale kilka dni temu byłem świadkiem padu o 4 w nocy i sądziłem że moge iść spać bo już do rana nie ruszy. Sprawdziłem sobie tylko poczte, odpisałem na pare e-maili i coś mnie tknęło żeby sprawdzić jeszcze raz, szok, wszystko pięknie śmiga.

 

Kontakt 11/10 - szybki i miły. Możliwość kontaktu przez GG to strzał w 10 (chociaż osobiscie polecał bym Jabber dodatkowo :) )

 

Jakość łącza - 10/10 - zero problemów, wszystko smiga niby ping z domu 73ms to nie mało, ale dla przykładu podam że do googli mam srednio 100ms i od samego początku kilka straconych pakietów. Dla przykładu podam że mam serwer jabbera postawiony dla znajomych (ok. 8osob) i jeszcze nikt nie powiedział złego słowa, wręcz przeciwnie.

 

Parametry/Cena - 9/10 jak dla mnie jedyną wadą jest mały transfer (20gb/msc) jest możliwość dokupienia lecz jeśli dobrze pamietam dodatkowe 50gb kosztuje 20zł smując razem bede miec 70gb/msc i płacic za maszyne 40zł/msc co się raczej nie opłaca gdyż za 34,90 moża już mieć maszyne o 2x lepszych parametrach z transferem 60gb.

 

Systemy 10/10 - Liczba dostępnych systemów jest ciekawa, i kazdy znajdzie coś dla siebie. Tak dla administracji: proponował bym dorzucic Debiana Lennego gdyż jest już Stable :)

 

Apache2 10/10 - stawiając serwer apache nie obciążam zbytnio maszyny a strony ładują się bardzo szybko. (Idealne rowiązanie dla tych którzy chcą zobaczyc co to Linux oraz postawić jakąś stronke)

 

Cena/Parametry 10/10 - pomimo że od czasu do czasu jest jakas awaria, ceny są jak najbardziej trafione, nie znajdziecie nigdzie podobnej oferty w tej cenie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po awarii prawie wszyscy uzytkownicy stracili bazy danych!

Backupy mimo, ze na stronie jest napisane "co 48h" było robione miesiąc temu!

Wiem, wiem - należy sobie samemu robić, ale przecież to nie przymus skoro wg oferty miałby być robione automatycznie.

Support jest miły lecz bezradny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety przykro jest mi to pisać, ale nikt z państwa nie czyta dokładnie naszej strony. Jest na niej napisane że wykonywane są kopie co 48H PLIKÓW, o bazach danych nie ma mowy.

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety przykro jest mi to pisać, ale nikt z państwa nie czyta dokładnie naszej strony. Jest na niej napisane że wykonywane są kopie co 48H PLIKÓW, o bazach danych nie ma mowy.
O ile silnikiem danej tabeli nie jest MEMORY ani BLACKHOLE to znajduje się ona w plikach, których backupy podobno robicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robimy, ale nie jest to zawarte w umowie między użytkownikiem.

 

 

Pozdrawiam

 

 

Edit:

 

Na dniach się wiele zmieni w tym kwestia kopii zapasowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tak się nie stało, konsekwencje w postaci np. nadszarpniętej opinii, ponosi usługodawca.

 

 

Ja się z tym w pełni zgadzam. W chwili obecnej pracujemy nad "starym, dobrym" Webh.pl ....

 

 

 

Pozdr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje aby nie obnizac poziomu polskiego hostingu. Napewno sa w polsce fimy ktore stosuja skuteczne zabezpieczeina przed utrata danych i wykonuja backupy a nie tylko pisza ze to robia.

 

Kupujac tania usluge nalezy sie liczyc, ze z czegos ta cena wynika. W miare porzadny kontrlorer RAID to cena 1000 PLN

trudno oczekiwac ze jak ktos sprzedaje konta po 30 PLN / rok bedzie w takie rozwiazania inwestowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od ok. tygodni probuje skontktowac sie z supportem, lecz glucho i na mailu i GG. Czy ktos z was - userow WHT ma podobny problem?

 

@webh.pl

Kamil, jezeli to czytasz to wyslij PW. moze tak sie dogadamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem VPS-a 15.03 - jak długo czeka się na zwrotny kontakt bo jak do tej pory zero odzewu i nawet zero mejla potwierdzajacego przyjęcie zamowienia . Więc de facto nei wiem czy mam czekac czy tez szukac gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pytanie powinieneś zadać w BOK-u firmy webh.pl czy to mailowo czy to telefonicznie.

 

Gdyby mailowy kontakt z BOK-iem WebH był taki prosty, Zgred nie pisałby tutaj. Jeżeli ktoś powie, że skoro nie odpisują na maila to należy zadzwonić, to ja powiem, że nie, bo to klient wybiera formę komunikacji. Zwłaszcza, że nie jest to jakaś dziwna forma, a normalna o której informują na stronie www. Poza tym mail jest pewngo rodzaju dowodem na to, że zgłosiło się problem.

 

Jeżeli dostali maila, a nie wiedzą co odpowiedzieć, powinni napisać - "pracujemy nad tym", "wkrótce prześlemy odpowiedź", albo "problem, o którym pan pisze, wynika z błędnej konfiguracji pana serwera", czy coś podobnego, ale cokolwiek. Nie może być tak, że klient zadaje pytanie, składa ofertę, czy cokolwiek w tym stylu i nie ma żadnego odzewu ze strony firmy.

 

Wiele osób tu pisze, że forum webhosting to nie BOK, ale z mojego doświadczenia wynika, że ten sposób komunikacji spisuje się wyjątkowo dobrze.

 

A Zgredowi radzę napisać na forumowe PW do Webh, gdybym tak nie zrobił, pewnie do tej pory czekałbym na VPS-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam w sprawie vps'ów kontaktować się mailowo pod adres vps@webh.pl. Ostatnio webh wdraża nowy system ticketowy w celu usprawnienia szybkości odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli składając zamowienie nie dostaje się potwierdzenia przez 2 dni to trochę niedobrze to świadczy o obsłudze klienta - uważam, że potwierdzenie być musi. Nawet szczątkowe. Pomijam fakt że składając zamowienie i nie mając potwierdzenia moge nie pamietać co zamowilem - po to spodziewam się dostać potwierdzenie.

 

no nic - wyslałem mejla zaczepnego - zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam w sprawie vps'ów kontaktować się mailowo pod adres vps@webh.pl. Ostatnio webh wdraża nowy system ticketowy w celu usprawnienia szybkości odpowiedzi.

 

Złośliwie zapytam, czy webh wdroży również nowy system poczty elektronicznej, w celu odpowiedzi na pytania swoich klientów? Bo ten obecny chyba nie działa od jakiegoś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

 

obecny kontakt (poczta@webh.pl) działa dobrze i odpowiadamy non stop na pytania klientów. Jeżeli chodzi o zamówienia to chwilowo są dobrze opóźnienia z ich obsługą. Tak jak Sebastian informował wprowadzamy nowy system obsługi zgłoszeń. Pozostaje mi tylko prosić o cierpliwość.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

obecny kontakt (poczta@webh.pl) działa dobrze i odpowiadamy non stop na pytania klientów.

 

Pozdrawiam

 

Skoro wszystko działa tak dobrze, to w takim razie mam pytanie, czemu nadal nie otrzymałem żadnej odpowiedzi na pytanie z wczoraj z godziny 12-tej, i to mimo dzisiejszego ponaglenia o 9:40? Abuse onetowy, z którym kontaktowałem się w sprawie niedochodzących do nich maili reagował w ciągu trzech godzin, a przecież jestem klientem webh, a nie onetu.

 

Skoro odpowiadacie na maile, to czemu również nie otrzymałem odpowiedzi na maila z 6 marca oraz na żaden z ticketów 5 marca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o onet, to sprawa jest cały czas jest wyjaśniana. Odnośnie ticketów to nie są one oficjalnie wspierane przez nas. Jeżeli sprawa dla Pana jest tak ważna to dlaczego nie skontaktował się Pan z nami telefonicznie?

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o onet, to sprawa jest cały czas jest wyjaśniana.

 

Pytanie tylko, czemu nikt nie napisał mi maila z taką informacją, zwłaszcza po mailowym przypomnieniu z mojej strony ("kiedy mogę spodziewać się odpowiedzi")?

 

Na maile moich klientów odpisuję np. "w przyszłym tygodniu prześlę odpowiedź", "w poniedziałek dostarczę tekst", ale odpisuję, by klient wiedział, że ktoś maila przeczytał i że ktoś się mailem zainteresował. A może to ja mam jakieś skrzywione podejście do moich klientów? Może też firmy hostingowe, w których zamawiałem wcześniej usługi, były szczególnie nadgorliwe, bo nie zdarzyło się bym na odpowiedź czekał dłużej niż kilka godzin.

 

Ja nie oczekuję raportowania co godzinę :-) Ja oczekuję odpowiedzi dowodzącej, że coś się w sprawie dzieje.

 

>Jeżeli sprawa dla Pana jest tak ważna to dlaczego nie skontaktował się Pan z nami telefonicznie?

Rozumiem, że mail z priorytetem "Wysoki" i informacja "Proszę o jak najszybsze wyjaśnienie sprawy" nie oznaczają, że sprawa jest dla mnie ważna? Nawet w takich przypadkach to ja muszę dzwonić, by dowiedzieć się czy ktoś w ogóle odczytał mojego maila?

Prosze też wybaczyć, ale przerzucanie odpowiedzialności w ten sposób na mnie, jest nie na miejscu.

 

Cieszę się jednak, że forum webhostingu, które oczywiście nie jest BOK-iem, jako BOK spisuje się tak dobrze.

Wiem przynajmniej, że coś się w mojej sprawie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×