Skocz do zawartości
nvu

[opinie] Webh.pl

Polecane posty

no i przyszedl czas, bym wystawil komus opinie... no i padlo na webh.pl, bojcie sie <_<

 

Wszystko rozchodzi sie o VPS start ( obecnie 23zl, wczesniej 30zl )

 

Na poczatku korzystalem z niego w kwietniu br, gdy webh wprowadzalo VPSy jako nowosc.

Wtedy troche bolal kiepski routing via crowley oraz ~cotygodniowe restarty vpsow w zwiazku z modernizacja glownego serwera.

 

Obecnie posiadam VPSa od lipca. Routing jest niezly, z lokalnej kablowki (vectranet) pakiety leca atmanem. Pakieciki sie nie gubia, ping stabilny i IMHO niski ( 15ms ). Swego czasu trzymalem tam maly serwerek q3 - gracze nie narzekali :)

Firma potrafi dostosowac oferte do potrzeb klienta ( czy to cenowo, czy parametrowo ), mozna uzyskac korzystne znizki ;)

 

Obsluga klienta jest na dobrym poziomie. W sumie to nawet nie sadzilem, ze za 23zl/miesiac bedzie chcial mi ktos odpowiadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej polecam webh.pl, od kilkunastu dni posiadam tam serwer vps, i jestem zadowolony :)

 

Największe plusy:

-cena

-parametry serwerów

-mily kontakt z adminami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam korzystam z usług tej przemiłej firmy i jestem w 100% zadowolony. Obsługa jest wyśmienita, parametry serwerów i ich możliwości są ogromne. Dodatkowo mogę stwierdzić ,że to nie jest firma krzak która za tydzień zwinie interes.

 

Ta firma to przykład jak można od zera prowadzić dobrze prosperujący hosting. Uptime mają wysoki, wiadomo nie ma firm idealnych ale ich restarty itd. są bardzo ,rzadkie. Ewentualnie o wszelkich przerwach informują dzięki czemu ja nie tracę nerwów :P

 

Podsumowując, znakomicie się rozwijają mam nadzieję ,że rozwój będzie bardzo owocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HyperVM to panel do zarządzania VPSami jako takimi - jego start/stop/przeinstalowanie systemu. A co sobie na tym VPSie zainstalujesz, to tylko i wyłącznie twoja sprawa.

 

Jeśli natomiast chodzi ci o konto hostingowe, to panelem jest DirectAdmin na porcie :2222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Trudno mi jak narazie ocenić ofertę na + czy na - jestem narazie zdania neutralnego, pierwszego dnia kontakt błyskawiczny i uruchomienie testowej usługi zaś od dwóch dni kontakt 1,5 w skali od 0 do 10. W najbliższym czasie ocenię.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystawię i ją swoja opinie dotyczaca webh.pl

 

Korzystalem z tego serwera jakis czas temu. Serwer bardzo slaby , ciagle awarie mnie spotykaly. Wolne generowanie sie stron. Problem zglaszalem wiele razy jednak bez skutku. Awarie ciagnely sie przez miesiace.Zapewnienia nic nie dawaly. Wystawialem juz opinie jednak byly kasowane przez Panow moderatorow. Dlaczego? nie wiem. Nie mam zamiaru nikomu robic na zlosc jednak ostrzegam ludzi przed takimi firmami jak webh , webr. Po co maja tracic pieniadze i czas? To rada dla innych.

 

POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy Pan a od fifaplay.com.pl ;) stroan była tak przeładowana grafiką że nie dziwiło to jak te forum działało ;) Z Panem temacik zamknięty, powiem, że takiego klienta jeszcze nie miałem B) ale jak to się mówi trzeba wszystkiego spróbować. Opinia według mnie jest w ogóle bezpodstawna bo to jak się forum ładowało to Pana zasługa, nie moja B). Teraz widzę, że poszedł Pan po rozum do głowy i usunął Pan tą grafikę która była w każdym dziale forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh,ze macie 10 tlumaczen na godzine to wiem ;) Niestety zawiodę Pana. Inni znajomi maja taką sama opinie. Nie korzystam juz z waszego hostingu ok. 4 miesiecy i jestem bardzo zadowolony. Strona przeladowana grafika? mam tyle grafiki co mialem. Posiadam dhosting.pl i jestem w 100 % zadowolony. Nie ma padow,strona chodzi bardzo szybko. Wiem,ze wszystkie zle opinie sa kasowane ;) ale jak napisalem to niech ludzie wiedza. To jest czysta prawda B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce Pan zrobić ze mnie idiotę po raz kolejny? Chyba wszyscy widzieli jak strona wyglądała kiedyś i jak wygląda teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kto ma wiedziec? zwalac wszystko na grafike to niezla komedia. W nazwie, webr i dhosting mialem tyle samo grafiki. o Padach mozna przeczytac w archiwum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nazwie, webr i dhosting mialem tyle samo grafiki.

 

 

Teraz podstawowe pytanie dlaczego napisałeś to w czasie przeszłym? Dlaczego usunąłeś? Strona się za wolno ładowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wystawilem swoja opinię i znowu wielke halo ;) To samo bylo 4 miesiace temu ;) Zmartwie Pana ladowala sie bardzo szybko B) i dodam ,ze wcale nie bylo duzo grafiki. Test na innym serwerze wskazuje ,ze z taka sama grafika laduje sie tak samo B) Robi sie jedna wielka dyskusja. Jako Admin Pan zawsze byl mily i uprzejmy ale serwer nie ma moje wymagania i nie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie byłoby tego "wielkiego halo" gdyby było prawdą to że forum działało źle przez nas, a nie przez Pana ;)

 

 

Według mnie koniec tematu, nie ma sensu dyskutować na temat. Wszystkie osoby które chcą wiedzieć coś więcej zapraszam do archiwum w którym znajdziecie informacje na temat naszej współpracy z soraelem czy tez mix111 (jedna osoba).

 

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh teraz wychodzi na to ,ze to moja wina ;] przeciez przez 3 miesiace mieliscie masę padów. Caly czas awarię. Bede bronil swojego zdania. Nie bylo to spowodowane moim forum tylko waszym serwem wiec prosze nie zmieniac faktow ;) I napisalem rowniez ,ze na innych hostingach chodzi znakomicie. Firma dhositng.pl jest moze i droga ale to klasa sama w sobie. Ostrzegam ludzi przez firmami takimi jak webh,webr. ;) Tyle. Nie mam zamiaru nikomu robic na zlosc. Od tego jest forum aby ktos wiedzial co ma wybrac a nie tracic pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle. Nie mam zamiaru nikomu robic na zlosc. Od tego jest forum aby ktos wiedzial co ma wybrac a nie tracic pieniadze.

 

WIęc przestań po raz kolejny wypisywać te same brednie. Każdy kto czyta WHT widział layout Twojego sajtu więc nie przesadzaj, awarie awariami ale Twoje forum to była zlepka gifów i jpegów wogóle nie zoptymalizowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie to że firma jest złą bo strona kiedy chodzi działa naprawdę szybko. Suport też jest niczego sobie, ale coraz częściej na s1 łapie mi zaniki bazy danych (MySQL Gone Avay) lun napis typu (Max users connection). Gdyby nie to to serwis naprawde godny polecienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni jakość usług webh.pl tragicznie spadła... Nieustanne awarie, przed chwilą zawiesiła im się trzecia maszyna...

 

Oto co przeczytałem w panelu HyperVM:

  Alert:   Could not Connect to the server 91.205.75.13. Please login and restart hypervm service on this server. On Linux, login via ssh and run this:  /script/restart  ...

 

Nie brzmi to za wesoło. A każda przerwa to dla każdego klienta z pewnością jakaś strata.

 

The Resource List could not gathered....no_socket_connect_to_server

 

Liczyłem na trochę powagi od obsługi, ale... od niedzieli / poniedziałku... zupełnie jakby inna osoba mnie obsługiwała - koniec z miłą obsługą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoba na gg jest ta sama, tylko ludzie do niej piszący się zmienili...

 

 

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę powiedzieć, że teraz wszystko chodzi dobrze.. tak jak kiedyś, nie ma lagów, oraz zwiech na ssh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę powiedzieć, że teraz wszystko chodzi dobrze.. tak jak kiedyś, nie ma lagów, oraz zwiech na ssh :)

Potwierdzam. Uf.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×