Skocz do zawartości

Polecane posty

Czy coś kupije za 9 zł czy za 90 zł to oczekuje profesjonalizmu. A jeśli ktoś nie jest w stanie poradzić sobie z hostingiem to niech odda pieniadze i żegnamy sie. A swoje niezadowolenie kierowałem już kilkakrotnie pod adres shou@shou.pl jednak nie otrzymałem od nich żadnej odpowiedzi.

Nie będę z Tobą dyskutował. Zaraz dostaniesz ostrzeżenie.

Jak moderacja to wszystki widzi, zostało już napisane przeze mnie

i Patryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej wykupiłem hosting na ezor.eu, który upadł, teraz kupiełm na shou.pl - też jest tragedia. Wieć ja już nie wiem gdzie mozna kupić tani/niezawodny hosting?Opinie to swoją strona ale każdemu chyba zależy na tym żeby coś za co zapłacił działało!

To może czas na refleksje, że hosting w cenie 9 zł rocznie (75 GROSZY MIESIĘCZNIE) nie może działać tak, jak hosting za 100 czy 200 zł o pozornie tych samych parametrach? Jakie usługi Ty sam byłbyś gotów świadczyć komuś za dwa piwa rocznie? :D

 

Czy coś kupije za 9 zł czy za 90 zł to oczekuje profesjonalizmu. A jeśli ktoś nie jest w stanie poradzić sobie z hostingiem to niech odda pieniadze i żegnamy sie. A swoje niezadowolenie kierowałem już kilkakrotnie pod adres shou@shou.pl jednak nie otrzymałem od nich żadnej odpowiedzi.

Bujasz po prostu w obłokach. Jeśli kupisz 10-20x tańszy samochód, telewizor, czy nie wiem, suszarkę do włosów to też będzie gorzej działała i/lub częściej się psuła. Tak samo jest z hostingiem. Takiej samej jakości jak za 90 zł możesz oczekiwać od hostingu za 9 zł, ale o 10-20x gorszych parametrach (nie 10x, bo dochodzą jeszcze koszty stałe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 9zł to nawet im się nie będzie chciało protokołu wypełniać :D . Dajcie człowiekowi trochę czasu - przekonfigurowanie serwera który był konfigurowany via cPanel może "trochę" potrwać. To, że się kupuje jakiś hostink nie znaczy, że się w godzinę zrobi z niego drugie home.pl .A tak na marginesie (nie chce mi się czytać całego tematu) - kto kupił shou?
Ale chyba mozna poinformować klientów, że są takie problemy i przez jakiś czas konta są zawieszone(nie działają).
Nie będę z Tobą dyskutował. Zaraz dostaniesz ostrzeżenie.Jak moderacja to wszystki widzi, zostało już napisane przeze mniei Patryka.
Nie wiem o co ci chodzi? Napisałem swoją opinie o hostingu!
Bujasz po prostu w obłokach. Jeśli kupisz 10-20x tańszy samochód, telewizor, czy nie wiem, suszarkę do włosów to też będzie gorzej działała i/lub częściej się psuła. Tak samo jest z hostingiem. Takiej samej jakości jak za 90 zł możesz oczekiwać od hostingu za 9 zł, ale o 10-20x gorszych parametrach (nie 10x, bo dochodzą jeszcze koszty stałe).
Nie oczekuje jakis super parametrów. Ale skoro zapłaciłem to przynajmniej powinno działac a tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oczekuje jakis super parametrów. Ale skoro zapłaciłem to przynajmniej powinno działac a tak nie jest.

Czy to samo powiedziałbyś zaraz po tym, jak na skrzyżowaniu rozkraczyłby się Twój Wartburg kupiony za 500 zł?

 

Zresztą sam policz. Mieli chyba z 700 klientów, co daje powiedzmy 7000 zł rocznie czyli koło 600 zł miesięcznie. Czy można za taką kwotę zapewnić sprawnie działające serwery i dobry support dla takiej ilości klientów odpowiedz sobie sam. Tak naprawdę 600 zł nie wystarczyłoby raczej nawet na opłacenie samych maszyn, które miałyby wystarczającą wydajność, nie wspominając już o administratorze, supporcie, księgowości i innych kosztach. Więc działa to tak jak widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby trochę ostudzić atmosferę to ja ocenię ten hosting po korzystaniu z niego jakieś pół roku:

 

Opisywane usługi: www.shou.pl (konto "hs mini")

 

Dane usługi:

Ilość miejsca na WWW: 5GB

Ilość kont e-mail: b/o

Pojemność skrzynki: nieograniczona

Ilość baz MySQL: 5

Dostęp do baz przez phpMyAdmin TAK

Limit miesięcznego transferu: 10GB

Obsługa stron PHP: TAK

Obsługa skryptów CGI: TAK

Odbiór poczty przez WWW: TAK

Zmiana hasła przez WWW: TAK

CENA: 9zł/rok :D

 

plusy:

+ Bardzo dobre parametry

+ cena!

minusy:

- Bardzo częsta awaryjność serwera

- Brak kontaktu z "Obsługą" (na początku zakupu konta, kontakt był dobry~1m/c)

- Brak informacji o przewidywanej awarii serwera(szczerze to to mnie najbardziej denerwowało)

- Brak możliwości zamówienie hostingu poprzez www

Ogólna ocena: 1/10

Status: Nie polecam

Reasumując nistety nie znajdziecie dobrego hostingu za 9zł rocznie. Powiedzili to już poprzednicy więc chyba nie ma już nic do dodania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od zmiany serwera nie zauważyłem awarii, jeśli strona się nie wyświetla wystarczy odświeżyć.

Chociaż nie powiem, kopie mieli starą ;)

FTP chodzi ( host 89.149.241.213)

Panel chodzi ( dla nie wiedzących http://shou.pl:2082 )

DNS podałem wyżej ( podam jeszcze raz ns1.shou.pl i ns2.shou.pl)

 

Nie wiem skąd wziałęś te DNS'y ale u mnie one nie działają. Mam komunikat:

Host nie jest skonfigurowany dla domen(y): nazwa_domeny

Strona też nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, idźcie z tym do BOK-u (tak, wiem, że nie działa) czy gdziekolwiek. Już było 100 razy pisane, że podforum "Opinie..." to nie support firm hostingowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie to Ci pisze? Zobacz czy czasem nie wpisujesz ze spacją.

 

Wypisuje mi to po wpisaniu dns'ów na stronie www.domeny.pl Wpisy sa poprawne (takie jak podane na forum)

 

Jeszcze raz podam dane

Net Empire ul. Jarzebskiego 1/63 01-853 Warszawa tel:+48-513-186-069 www.netempire.pl

 

Oni przejęli Shou.pl czy byli włascicielami? I czy kontaktował się z nimi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni przejęli Shou.pl czy byli włascicielami? I czy kontaktował się z nimi ktoś?
To nawet nie wiesz w jakiej firmie kupowałeś usługę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mogła być firma córka, której właścicielem był jakiś gamepad czy inny dziwak. Przecież bywa tak, że dana firma czy marka należy do innej firmy. Firmy lub marki bywają dość często sprzedawane. Nie każdy jest na bieżąco. Tym bardziej jeśli żadna z obu firm (przejmującej i będącej przejmowaną) o tym fakcie nie informuje.

 

Dla przykładu: np. Skode kupujesz w salonie Skody, jest to jednak marka Volkswagena. Ale czy jako klienta jest to dla Ciebie ważne kto posiada aktualnie tę markę i wykupił Skodę? I czy wszyscy kupujący Skody o tym wiedzą lub muszą wiedzieć? Podobnie z Seatem, Ferrari, Dacią i całem mnóstwem przeróżnych firm i marek (nie tylko samochodowych oczywiście;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

firma córka, należąca do synka : )

 

szczerze, to wielki plus dla Skody, że kupił ich VW... i powinni się tym chwalić, tak samo, jak klienci - szczycić..

to tak, jakby KEI przejęło shou.. : )

 

a tak offtopicowo dokomentuję to, że znowu widać, że innym się udaje.. tylko u nas k... przez łapówy jakieś gówniane, bankrutujące koncerny rozkupiły przemysł motoryzacyjny (Fiat, który dopiero wstaje na nogi, Daewoo, które też ogólnie padło... echhh...) dobra, koniec offtopu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ sponsi tak wykupił VW skodę :) ale i tak skoda bardzo szybko rdzewieje od dołu :P zwłaszcza na nadkolach ;)

 

 

@all

 

Nie wiem po co dalej ten temat u shou i jego padach..... tak już zostanie do końca :) Chyba że wykasują wszystkich przemowców itd.. i zrobią od nowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Host nie jest skonfigurowany dla domen(y): nazwa_domeny

 

Bo kolejnosc przy zmianie DNS jest taka:

1. Kontakt z dostawca hostingu celem dodania domeny do DNS (a zdaje sie, ze cPanel moze to nawet automatyzowac).

2. Zmiana DNS w panelu obslugi domeny.

 

W odwrotnym przypadku bedzie ww. komunikat.

Natomiast nie oznacza on, ze cos nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo kolejnosc przy zmianie DNS jest taka:1. Kontakt z dostawca hostingu celem dodania domeny do DNS (a zdaje sie, ze cPanel moze to nawet automatyzowac).2. Zmiana DNS w panelu obslugi domeny.W odwrotnym przypadku bedzie ww. komunikat.Natomiast nie oznacza on, ze cos nie dziala.
DNSy działają. Jednak musiałem usunąć domenę, a pożniej założyć ją na nowo. Pożniej dns'y działały. dzieki Dziwne jest tylko to, że wykupiona domena działa a adres jaki założyłem w shou.pl nie działa. Subdomeny także nie działają, ale jest już lepiej ;)
To nawet nie wiesz w jakiej firmie kupowałeś usługę?
Nie mam wszystkich danych firmy, mam tylko imię i nazwisko Marcin W.

 

Czy wie ktoś może dlaczego gdy odnoszę się do serwisu przez zaparkowaną domenę to wszystko działa a gdy odnoszę się do strony normalnie (poprzez link początkowy) to nic nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni dziala tylko main site - shou.pl. Niestety na moje konto za 12 zeta nie moge sie dostac, podobnie z poczta. Szkoda. Teraz nie ma gdzie spam wedrowac ;)

 

Czyzby padli? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od paru dni dziala tylko main site - shou.pl. Niestety na moje konto za 12 zeta nie moge sie dostac, podobnie z poczta. Szkoda. Teraz nie ma gdzie spam wedrowac ;)

 

Czyzby padli? :-)

 

U mnie wszystko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz
od: Administrator <support@shou.pl>

do: lukasamd@gmail.com

data: 20-08-2007 09:57

temat: Update

 

W dniu dzisiejszym zostaje wylaczona funkcja register_globals w php.

Osoby ktore chca ja miec wlaczona prosze o kontakt pod adresem pomoc@shou.pl

 

 

Pozdrawiam

shou.pl

 

WHOOW jednak ktoś tam chyba żyje ;)

 

EDIT:

Zaraz po chwili 2 email:

 

Witam

Przypominam, ze w zwiazku z przeniesieniem serwera na nowy hosting zmienily sie tez dnsy.

Nowe adresy to :

ns1.shou.pl

ns2.shou.pl

 

 

Osoby ktore nie widza w cpanelu swoich domen proszone sa o kontakt mailowy pod adresem pomoc@shou.pl

 

 

Pozdrawiam.

shou.pl

 

Może to wróży zmiany na lepsze? Pożyjemy zobaczymy ;)

 

 

EDIT2:

Postanowiłem sam do nich napisać:

 

Witam,

dlaczego nie można się zalogować do cPanelu przez główną stronę shou.pl?

Przycisk zaloguj nie działa.

 

Od pewnego czasu loguję się przez adres: shou.pl:2082 ale jest to bardzo niewygodne.

 

BTW. Dzisiejsze emaile -> czy w końcu coś się zmieni z jakością usług shou.pl jakie oferuje firma od kilku miesięcy?

 

odpowiedź nadeszła po niecałych 5 minutach:

 

Witam.

 

Nowa strona shou.pl jest juz w budowie.

Do cpanelu mozna logowac sie na http://shou.pl/cpanel

 

Od dwoch tygodni jest nowy administrator ktory na biezaco rozwiazuje

wszystkie problemy.

 

W razie jakichkolwiek pytan prosze pisac.

 

Pozdrawiam

shou.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahaha, widzieliscie pod jaka domena jest Shou.pl?

 

www.bb4.eu  -  Big Brother 4.1 - Największe nie oficjalne forum Polskiego Big Brothera. Wiele Zdjęć i Filmików. Rozmowy o uczestnikach, najnowszych wydarzeniach...

 

To juz nawet nie jest smieszne, strona nie dziala i nikt sie nie liczy z nami, moze jakis masowy pozew do sądu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no przychodzę tu co jakiś czas i mam po prostu ubaw po pachy :P

Czytam czytam i co widzę.. Gamepada wyzywającego klientów Shou, że dzieciarnia.. fakt, że ma racje, niemniej jednak wypowiadanie się o tym publicznie.. w takim razie wszyscy jego klienci na gamepad.pl to dla niego również nic nie znacząca dzieciarnia..

Ale jak przeczytałem o pozwie zbiorowym to.. no nie mam słów.. bzuch mnie ze śmiechu rozbolał :).

Co to w ogóle za paranoja jest, uptime 50% wszystko się sypie, ale nie, oni walecznie nadal siedzą, i dziękują Bogu, że się do nich admin raz na dwa tygodnie odezwie.. nie mówiąc już o pasjonujących relacjach z korespondencji z adminem..

Co za żal .. ale się pośmiałem, uśmiałem, ubawiłem z rana ; )

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no przychodzę tu co jakiś czas i mam po prostu ubaw po pachy :P

Czytam czytam i co widzę.. Gamepada wyzywającego klientów Shou, że dzieciarnia.. fakt, że ma racje, niemniej jednak wypowiadanie się o tym publicznie.. w takim razie wszyscy jego klienci na gamepad.pl to dla niego również nic nie znacząca dzieciarnia..

Ale jak przeczytałem o pozwie zbiorowym to.. no nie mam słów.. bzuch mnie ze śmiechu rozbolał :) .

Co to w ogóle za paranoja jest, uptime 50% wszystko się sypie, ale nie, oni walecznie nadal siedzą, i dziękują Bogu, że się do nich admin raz na dwa tygodnie odezwie.. nie mówiąc już o pasjonujących relacjach z korespondencji z adminem..

Co za żal .. ale się pośmiałem, uśmiałem, ubawiłem z rana ; )

 

Pozdrawiam

 

Chyba nie rozumiesz o co chodzi... Powaznie serwisy mam na dedykach wiec akurat shou.pl mnie wali z gory na dol, ale liczy sie fakt, nie wazne czy osting kosztuje 1000zł czy 1zl, usluga to usluga, a firma ta robi wszystkich w walka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonale rozumiem o co chodzi, każdy zdrowo myślący człowiek wiedział, że shou skończy jak skończy, i nawet nie patrzył na nich pod kątem chęci zakupu czegokolwiek w tej firmie.

 

aa to Ty wyskoczyłeś z tym zbiorowym pozwem :P Gratuluje ; )

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sourcesence zrobił ludzi w wałka za dużo większe pieniądze i w bardziej oczywisty sposób i jakoś rozeszło się po kościach (jeszcze chyba tylko nvu na gadu gadu i grozi w dziecinny sposób..). Usługa usługą ale myślę, że dopóki ktoś nie straci na prawdę grubej kasy to do żadnego sądu w tym kraju nie pójdzie bo po prostu będzie mu szkoda nerwów i kasy. Wiadomo jak to u nas działa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×