Skocz do zawartości
noodly

Hosteurope.de - Vps - Opinia

Polecane posty

Chciałbym sprostować informację dot. przenosin na większy pakiet.

Opłata wynosi 10 Euro i w moim przypadku nie było nawet o tym, że mam przenosić dane. Zmienili serwer na którym był uruchomiony mój VPS, ale dane i IP zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym sprostować informację dot. przenosin na większy pakiet.

Opłata wynosi 10 Euro i w moim przypadku nie było nawet o tym, że mam przenosić dane. Zmienili serwer na którym był uruchomiony mój VPS, ale dane i IP zostały.

 

To bardzo dobra nowina.

 

Wiem że w HE mozna odzyskać system z kopii bezpieczeństwa lub wgrać domyślną instalację linuxa.

 

Pytanie:

Czy te opcje są dostępne niezależne od systemu zainstalowanego na VPSie (Suse+Plesk lub Czysty debian)?

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam tam VPS tego za 29,99euro, jestem bardzo zadowolony. Solidny support (niestety po angielsku i niemiecku) i szybkie łącza. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie dziwna sprawa... ale juz od 2 miesięcy nie ściągają pieniędzy za zamówiony serwer (umowa na rok).

Czy ktos miał podobną sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem już od dwóch osob, że od miesiąca mają pieniądze na ekartach z MBanku a HE ich nie rusza.. (chodzi o VPS i dedyka). Może wartoby do nich napisać co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojej ściągnęli. Mam kartę w ING i wszystko gra. Może załapaliście się na jakąś promocję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba odpowiadać na wszystkie Twoje pytania wink.gif Wystarczy napisać, że p2p nie przejdzie w he wink.gif

i tu sie mylisz bo znam wiele osob ktore maja w HE rtorrent odpalonego i jakos HE sie nie czepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Witam

 

tak sie sklada ze ja mam karte VISA ( onet ) list aktywacyjny otrzymlem w przeciagu 6 dni ... ( poczta lotnicza ) aktyowaolem jakies 2 -3 dni temu a kase dalej na mkoncie mam hmm troche dziwne

 

 

a dwa jak to jest z haslem do roota ? czy po aktytwacji powinienem otrzymac maila ? czy ddopiero jak sciagna kase z konta to dostane haslo do roota ? czy gdzies w kis jest ?

 

:>

 

pzdr

 

 

edit haslo do roota mam ;) cuz moj niemiecki stoi na bardzo zlym poziomie ale chodzenie zakldka ppo zaklddce cos dalo :P

takze mam dostep do vpsa :) a kasa ciagle czeka na he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
list aktywacyjny otrzymlem w przeciagu 6 dni ...

Ja zamówiłem VPS'a we wtorek rano, list czekał na mnie w skrzynce już w czwartek, tak więc 2 dni ;) Natomiast czas jaki był potrzebny na skonfigurowanie przez HE VPS'a od momentu zamówienia to 5, 6 godzin, chyba, że to robią z automatu...

 

Co do płatności. Karta przedpłacona ING, na razie brak reakcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się ustawia to hasło roota? Mam aktywny serwer i nie mogę za cholerę tego znaleźć. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się ustawia to hasło roota? Mam aktywny serwer i nie mogę za cholerę tego znaleźć. :/

 

KIS -> Kundenkonto -> Passwort-Admin.

 

Mogłeś też zmienić podczas wpisywania KODu aktywacyjnego.

 

Edit:

 

Jednak to nie jest zmiana hasła roota ;). Nie mogę dać info z Virtuozzo ponieważ mam bloknięte porty w akademiku...

 

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hasło zmienia się w konsoli po zalogowaniu (SSH) :P

Hasło wygenerowane przez nich znajdziesz tutaj:

[ikonka VPS] -> klikasz numer danego VPS'a w kolumnie "Paketname" ->

w tabelce pokażą się dane VPS'a. Wiersz "Initialpasswort" to hasło podane przy zakładaniu przez HE.

 

Hasło roota zmienia się via Virtuozzo lub ssh, a hasło (dla usera 'admin') plesk zmienia się w panelu plesk ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, jednak ślepy jestem. Dzięki wielkie. ;)

 

PS. Dla potomnych - user to root, a nie admin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W plesku jest admin ;)

przynajmniej u mnie.

 

Moze ktos mnie kiedys zatrudni do tlumaczenia tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

ja do virtuozo mam takei same jak do roota, haslo zmienia jak np passwd root ;) i automatycznie przypisuje haslo do virtuozo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie wygląda na coś w tym stylu, ale są ograniczenia przy niektórych rzeczach. Masz dostęp ssh (ale nie root) i masz przypisane zasoby.

 

PS. Jakbyś kupował to daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolałbym aby to ktoś inny z wht pierwszy kupił i dał screeny panelu + opis możliwości :lol:

 

to jest dobre rozwiązanie dla duzych serwisów ale nie do odsprzedawania hostingu.

Ograniczenia w ilosci baz danych są powaznym minusem.

Ich panel Kiss-cośtam tez bedzie na pewno sprawial problemy przy migracji na cos standardowego (DA, cpanel)

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tym przypadku KIS pewnie nie będzie służył za panel typu DA. KIS jest panelem klienckim (opłaty, faktury, support, problemy techniczne i przerwy w działaniu). Przynajmniej do tego służy KIS przy VPS'ach i od tego wzięła się jego nazwa.

Do obsługi serwera musi być coś innego. O panelu nie znalazłem niestety żadnego info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×