Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość Pokuć

Nie zachlał się tylko był trzeźwy. Wyników badań na prochy jeszcze nie podano do wiadomości. Jeżeli był trzeźwy to powinno być dożywocie za wielokrotne usiłowanie zabójstwa, jazdę bez dokumentów i kilkanaście innych paragrafów. Jednej z poszkodowanych osób grozi amputacje jednej bądź obu kończyn dolnych. Wtedy dożywotnia renta na koszt sprawcy. Doby mu nie starczy żeby to do końca życia odpracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

A ludzie podniecają się takimi ludźmi jak ten Frog co po Warszawie zapierdalał. A to jest sytuacja do czego prowadzi taka jazda.

 

Ale ludzie i tak powiedzą że jest fajny bo jedzie szybko, ale bezpiecznie bo nie miał wypadku i tylko naśmiewa się z policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Frog recydywa więc dożywocie.

 

Zamartwię Cię ale ta jazda froga która została wrzucona na YT zakończy się dla niego mandatem w wysokości tysiąca złotych i nic więcej. Za ten wyczyn nie zostaną postawione mu żadne zarzuty, bo "biegli" ocenili to jako brak zagrożenia dla życia ludzkiego, i uważają że jego wyczyn nie kwalifikuje się pod nic więcej. Nie życzę nikomu źle ale może jak by tym "biegłym" taki pirat drogowy potrącił kogoś bliskiego nauczyli by się lepiej oceniać sytuację a tak patrzą tylko przez pryzmat swoich staroświeckich przepisów i poglądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Przepisy po prostu nie kwalifikują takiego czynu na odsiadkę a tylko na karę finansową (mandat).

 

Edit:

Dopóki nie dojdzie do tragedii, albo sam się nie trzaśnie o ścianę to nic się nie stanie.

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

I to jest właśnie Polska ze swoim durnym systemem prawnym. Recydywa, każdy niebezpieczny manewr to potencjalna możliwość zabicia kogoś i jakiś gówniany mandacik za to. A pomyl się o kilka groszy urzędzie skarbowym to życia w tym kraju mieć nie będziesz miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo "biegli" ocenili

 

Nie znam akurat tej sprawy, ale jeśli koleś jeździ jak wariat po mieście, to podpada to pod spowodowanie zagrożenia katastrofą w ruchu lądowym, nie ma ch*ja. Albo koleś ma plecki, albo biegli... nie są intelektualnie biegli. Oba warianty są tak samo możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Trasa siekierkowska to co innego. On w centrum miasta popierdzielał i wykonywał niebezpieczne manewry. Sama w sobie prędkość po prostej to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ma ktoś może jakieś doświadczenie z podłączeniem kompa do starszego TV?

 

Mam wyjście VGA, DVI, HDMI.

W TV wejście Chinch i SCART

 

Są niby konwertery, ale może jest tańszy sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Radziłbym konwerter z SCART do VGA, inaczej nie widzę opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No właśnie tak się zastanawiałem. Pewnie nie kupię konwertera, tylko najwyżej telewizor nowy. Na razie pozostanie mi przenoszenie filmów na dysk i podpinanie do dekodera dvb-t :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do ceny telewizora dolicz od razu jeszcze koszty dobrego soundbara z wooferem albo kina domowego, no chyba że lubisz słuchać dźwięku jak ze smartfona ;) Bo taką jakość oferują najnowsze telewizory.

Edytowano przez robson345 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Co do dźwięku to audio mam. Ale spokojnie TV będę kupował za X miesięcy :)

 

Na razie nie ma budżetu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Witam, szybkie pytanko do ekspertów ^^ Czy na tej linii pociągnie 20 Mb na adsl2+, do centralki mniej więcej 1,2 Km kabel leci przez 4 słupy, na każdym jest cięty.
53cfc61b77a59.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

attainable rate jest na poziomie 19mb/s... powinno na jakieś 17 się spiąć... niby tłumienie dosyć niskie, ale margin praktycznie na granicy - obstawiam, że jakaś zaniżona moc...
Powiem ci że ja na tłumieniu 23db miałem ~ 14 marginu na 10mb/s.... nie możesz się przepiąć na vdsl? u mnie ~ 37mb/s łapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Na VDSL więcej chyba mu złapie jak po ADSL ;)

 

Zadzwoń i zapytaj się o możliwości techniczne + weź poprawkę na ofertę o jedno oczko niżej niż ci powiedzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to, że napisałeś kawa i jest widoczna etykietka pomyślałbym, że to zielsko :D

 

A wiadomo :D , Dla nie pozoru etykiety są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up, wiesz, że odpowiedziałeś na post z 3 strony tego wątku? Z 2012 roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamikadze - złapie. U mnie nie było szans na stabilne 16mb/s po adsl2+ - na vdsl'u mam 37mb/s download i pełen 4mb/s upload

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

U mnie neo nie mogło się złapać na 10 / 1 i miałem 6/1. Po przejściu na 80/8 mam praktycznie 40/8 za 10zł więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Hmm, "Złoty Cytat" :D ?

Złota koparka :D

Chociaż.. nie, tu by raczej się przydała diamentowa bo pierwszy raz widzę odkop z takiego przedziału czasowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

No więc tak, jeszcze w środę zadzwoniłem na infolinię oranżady i powiedziano mi, że w moim rejonie możliwa prędkość to 80 Mb/s. Dziś technicy przyjechali i niestety zrywało połączenie przy 21 Mb/s. Mówili, że kable są stare, a łączenia robione amatorsko. Niestety nie wiem, czy test był przeprowadzany na ADSL, czy VDSL, pytanie co robić, czy brać na "własną odpowiedzialność", czy sobie darować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×