Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość Kamikadze

No ja do zerówki w przedszkolu chodziłem z gazetą... I wcale nie oglądałem obrazków tylko czytałem artykuły :D

 

Dobrze że szybko mi przeszło w podstawówce i odechciało mi się czytać bo pewnie bym został politykiem czy coś w ten deseń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja do zerówki w przedszkolu chodziłem z gazetą... I wcale nie oglądałem obrazków tylko czytałem artykuły :D

 

Dobrze że szybko mi przeszło w podstawówce i odechciało mi się czytać bo pewnie bym został politykiem czy coś w ten deseń :)

No ja w wieku 5 lat oglądaniem Bolka i Lolka, dopiero w przedszkolu zacząłem kombinować z otwarciem firmy. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Wtedy to chyba komputery miały dwie osoby na świecie - US Prezydent i Pierwszy Kacyk, dwa sporej wielkości laptopy na klucz z czerwonym guzikiem z podpisem "ARMAGEDON" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Się pośmiałbym ;>

Raz koleś pisał mi na Gadulcu, czy nie zasponsorowałbym mu serwera w idel.pl najtańszego (2.46 zł SMS) ponieważ "wydał wszystko na serwer gry" - okazało się 10 slotowy Counter-Strike 100 FPS z pewnej firmy (89 gr za slot)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie wkurwiła poczta polska typ mi wysłał potwierdzenie przekazu krajowego w poniedziałek godzina nadania 9.30 i do tej pory nie było listonosza z hajsem to już szybciej przekazem hajs z Anglii dostałem był na drugi dzień do odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ten "hajs" z Anglii chyba był jakiś turbodoładowany. Kilka przekazów do mnie kiedyś dochodziło i trwało to kilka dni, nigdy nie były to 1-2 dni więc nie wiem czego ty oczekiwałeś. Cudów po Poczcie się nie spodziewaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale tak konkretnie co Wam takiego przeszkadza, że dziecko pójdzie do szkoły w wieku 6 lat?

 

W UK dzieci zaczynają szkołę w wieku 4-5 lat.

A i tak jak podrosną to twierdzą, że Polska leży w odległej, mroźnej części Rosji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

I mają rację, europa kończy się a Odrze, dalej jest abstrakcja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Nauczyciel (tak właściwie profesor) historii z liceum powiedział kiedyś, że jak był na wykładach w USA to powiedzieli mu, że Europa Środkowa to dla nich Niemcy, a nie Polska bo ona jest w Europie Wschodniej ( wg nich)..

Później taki The Bill (odsyłam do wpisu na nonsensopedii o Billu Gatesie) zalewa nas Micro$hitem ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

A tak się chwalą, że gry na nowego xboxa są takie ładne...

5ab224da3a50.jpg

9dd7a7d8b949.jpg

PC > Xbox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Nie tam, to jest akurat jeden z ich mniejszych faili - Windows 98 i ME - to były faile i to tysiąclecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie już chyba nikt nie będzie zainteresowanym xboxem one :D. Fail stulecia.

 

Widocznie nie masz pojęcia o konsolach :) a myślisz, że co w konsolach jest włożone ... ?? takie praktyki to normalne zagrania, jak PS3 w wczesnej wersji chcieli pokazać to podobnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Już nie ogarniam ich polityki, najpierw mówią, że PC nie uruchomi gier z konsoli, a tu taki kwiatek.

shootw.gif

 

 

Edytowano przez mpm1122 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie najlepsze jest to że są komponenty z PC - platforma AMD więc jeżeli M$ jest twórcą tej konsoli to na 100% wie jak odpalić windę więc w czym problem?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Widocznie nie masz pojęcia o konsolach :) a myślisz, że co w konsolach jest włożone ... ?? takie praktyki to normalne zagrania, jak PS3 w wczesnej wersji chcieli pokazać to podobnie było.

 

Konsola z założenia powinna stanowić zoptymalizowaną i perfekcyjnie dobraną platformę do gier. Microsoft wkładając nvidie 700 ileś (czytałem artykuł) strzelił sobie w kolano, ponieważ platforma którą pokazali NIE MA NIC WSPÓLNEGO z tym, co ma stanowić efekt końcowy.

 

Innymi słowy reklamujemy windowsa, a pokazujemy mandrive, w końcu też system, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×