Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Bardzo chciałbym, żeby jakaś dystrybucja linuxa była tak kompatybilna jak windows i przede wszystkim, żeby developerzy gier się zainteresowali linuxem.

 

Jestem w podobnej sytuacji co @pedro84 - ponad 530 gier na steamie, kilka typowo windowsowych aplikacji i wiele innych rzeczy. Nawet próbowałem odpowiednio stweakować i kernela i wine, żeby to jakoś tam chodziło, ale raz że nie we wszystkich grach śmigało, a dwa że wydajnościowo to to się nadaje do odpalania na serwerze botów mirc'a napisanych pod windowsa, a nie gier ;).

 

Taka prawda. Niektórym osobom owszem linux może w pełni wystarczać, jeśli to np. internet, jakieś komunikatory i coś w ten deseń. Ale są takie osoby jak ja, wokół którego prawie wszystko ma znaczki "LINUX WON, WINDOWS POWERED" :(.

A ja Ci powiem, że przez Wine uruchamiałem którąś wersję Football Managera, śmigała aż miło :D

 

Nie Wy jedni macie nieco gier na steamie, ale trzeba jeszcze mieć czas na niego zerkać :)

No właśnie czasu to ja nie mam, zaledwie 10 godzin przegranych przez ostatnie 2 tygodnie. Ale problem taki, że często odpalam grę na 10-15 minut. Przełączać systemów by mi się nie chciało.

 

Poza tym, przyznaj szczerze, po co mam się pieprzyć i bawić w jakieś dwa systemy na jednym kompie, czy też Wine, skoro przekręcę łęb lekko w prawo na drugi i mam pulpit od Debiana? ;) Aczkolwiek sytuacja ze sterami i tak jest lepsza niż w 2007 roku, kiedy ostatnio miałem Ubuntu na Desktopie jako podstawowy system. Jaja ze sterami odchodziły wtedy ostre ;)

 

@pedro: oj tam zaraz oprogramowanie Adobe. CS2 pod Wine chodzi bez problemów ;)

Fotosklep CS5 za to robił mi jaja, miał straszne problemy z wtyczkami.

Ja na CS3 siedzę, ale przyznam, że nawet na Wine nie próbowałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczujemy ;)

 

A poważnie, wypieprzyć 8, zainstalować 7, cała filozofia.

A w czym 8 jest gorsza od 7? :)

Sam przesiadłem się z 7 na 8 ponad pół roku temu i śmiga aż miło. Z instalacją jakiegokolwiek oprogramowania nie miałem problemów. Nie rozumiem tego całego hejtu na win8. Naprawdę chodzi tylko o to metro? Przecież to można całkowicie pominąć jak już ktoś tutaj napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wam to albo mamona w głowie albo cycki...

 

Toć to jedno i to samo ;) masz mamonę masz cycki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jestem staroświecki, zaściankowy i podchodzę do jednej ze spraw w sposób ultra konserwatywny.

 

Co się tyczy ZEN-a to ostatnio nie bardzo ich widać i słychać.. Więc nie bardzo rozumiem skąd ten atak, przecież ZEN unika jakichkolwiek postów na WHT żeby znów nie było że folwark, że prywata etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś ironii. WHT nie jest już obiektem zainteresowań Bartka.

A nie chciałeś czasem kupić forum? To już wiesz gdzie uderzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy Mac Pro?

BMdQKhdCEAAKSAX.jpg

 

Przypomina mi Franie

 

1303327104_190843082_4-Pralka-Frania-Spr

 

 

 

lub estetyczną popielniczkę

Mac-Ash.JPG

 

Co najlepsze popielniczka napędzana Xenonkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ej a moja babcia jeszcze ma taką franie :) Chce ktoś kupić? :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a moja babcia jeszcze ma taką franie :) Chce ktoś kupić? :D haha

Sąsiadka ma też i cały czas z niej korzysta ;)

Powiedziała że innej nie chce :D

Strach dzieciaka teraz na wycieczkę puścić nie wiadomo czy wróci :D

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/kujawsko-pomorskie/kierowca-wyrzucil-dzieci-z-autobusu-w-polowie-drog,1,5537870,region-wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Za moich czasów to po każdej wycieczce autokarowej dyrektorka czy inna osoba brała trzech bądź czterech najgłośniejszych łobuzów i mieli 30 minut na wysprzatanie CAŁEGO pojazdu :) Jak była dyrektorka to kierowcy mówili że mają lepiej wysprzątane niż im serwis sprzątający to robi :) Dyrektorki się wszyscy bali, każdy miał przed nią respekt, jej słowo było święte. Naśmieciłeś w szkole ? Przez tydzień po zajęciach razem z panią Franią będziesz sprzątał całą szkołę. Był porządek, kultura i dyscyplina. Wniosek ? Skoro już teraz pięcioklasiści zaczynają tak świrować to znaczy że gimnazja albo należy jak najszybciej zlikwidować albo przerobić wszystkie na koszary z musztrą i internatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×