Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Nie mogę z Wami teraz gadać bo robię sobie obiad

 

Mirek, obiad to jest schabowy, ziemniaki, piwo i ładna żona, która Ci to podaje, nie jakieś kluski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja tam dzisiaj na obiadek miałem rosołek domowej roboty na mięsie a nie z kostki :)

Na drugie młode ziemniaczki, kotlet a'la schabowy z piersi z kurczaka i do tego mielony + zieleninka w postaci mizerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tak się jeszcze marzą polskie zrazy, to angielskie jedzenie jest niestety nie za dobre. Dobrze ze mamy czym się pochwalić chociaż z Polski ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irek, mało to sklepów z polskim żarciem w Anglii? A zrobienie zrazów to nie fizyka jądrowa ani budowa rakiet międzyplanetarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dzisiaj na obiadek miałem rosołek domowej roboty na mięsie a nie z kostki :)

Na drugie młode ziemniaczki, kotlet a'la schabowy z piersi z kurczaka i do tego mielony + zieleninka w postaci mizerii :)

 

A znasz inny rosół niż na padlinie? ;)

 

 

Mi tak się jeszcze marzą polskie zrazy, to angielskie jedzenie jest niestety nie za dobre. Dobrze ze mamy czym się pochwalić chociaż z Polski ;-)

 

Angielska kuchnia zła nie jest, ale ta klasyczna, a nie to gówno co teraz tam popularne. Jak kiedyś jadłem ichni chleb, to zastanawiałem się gdzie go mogę ukryć, żeby nie było widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

 

A znasz inny rosół niż na padlinie? ;)

 

Chyba nie wiesz co człowiek potrafi do torebki dać :)

Albo te kostki rosołowe - no to strach używać... O albo rosół teściowej brata - masakra. Widziałeś kiedyś dietetyczny rosół z minimalną ilością tłuszczu? :D

 

Rosół musi mieć oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wiesz co człowiek potrafi do torebki dać :)

Albo te kostki rosołowe - no to strach używać... O albo rosół teściowej brata - masakra. Widziałeś kiedyś dietetyczny rosół z minimalną ilością tłuszczu? :D

 

Rosół musi mieć oczy!

 

Heh, to to ja wiem, ale wtedy to są popłuczyny, a nie rosół.

 

A dietetyczny rosół musiałem kiedyś przez dwa dni po operacji jeść, chyba z 5 kg schudłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"nazwa.pl jako pierwsza firma hostingowa w Polsce rozpoczyna świadczenie współdzielonych usług hostingowych w chmurze obliczeniowej."

 

 

 

Teraz się będą licytować kto był pierwszy i kto ma "lepsza i prawdziwszą chmurę" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz się będą licytować kto był pierwszy i kto ma "lepsza i prawdziwszą chmurę" ;)

 

Tu się nie ma co licytować. To jest z góry przesądzone.

Wysłaliśmy naszego najlepszego agenta od social mediów do walki z nazwą.

Gdyby na facebook'u były szachy, on by ograł Kasparov'a.

Nie mają szans. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Tu się nie ma co licytować. To jest z góry przesądzone.

 

nie ma rzeczy pewnych, no chyba że awarie, poczekajmy zobaczymy z jakiej chmury jaki deszcz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Trafił swój na swego :D

 

Mieczem wojujesz, od miecza giniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Tomek tak tam protestuje jak sam afiszowal sie z nieprawdziwymi sloganami?

 

Nie wydaje mi się, aby Tomek w sposób wymagający dalszej analizy naginał rzeczywistość,

tudzież w jakikolwiek sposób zawyżał poziom bullshit'u jaki prezentują tu różne firmy na forum,

ale jeśli masz czas i ochotę, wskaż proszę gdzie i kiedy skłamał.

Tylko proszę merytorycznie, a nie tak jak ostatnio, czyli "bo ja lubię Progreso". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

 

Nie wydaje mi się, aby Tomek w sposób wymagający dalszej analizy naginał rzeczywistość,

tudzież w jakikolwiek sposób zawyżał poziom bullshit'u jaki prezentują tu różne firmy na forum,

ale jeśli masz czas i ochotę, wskaż proszę gdzie i kiedy skłamał.

Tylko proszę merytorycznie, a nie tak jak ostatnio, czyli "bo ja lubię Progreso". ;)

 

Skoro wspomniałeś o nas i o bullshicie to ja spytam Ciebie o hasło na stronie głównej ZB:

 

"99,99% uptime serwerów"

 

Może to i prawda, bo za DoSami serwery były cały czas dostępne ale czy to nie jest właśnie marketingowy bullshit ? :) Zwykle podaje się dostępność usługi dla klienta, a nie tylko uptime serwerów. A ta jest u Was znacznie niższa. To jest właśnie bullshit marketingowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Skoro wspomniałeś o nas i o bullshicie to ja spytam Ciebie o hasło na stronie głównej ZB:

 

"99,99% uptime serwerów"

 

Może to i prawda, bo za DoSami serwery były cały czas dostępne ale czy to nie jest właśnie marketingowy bullshit ? :) Zwykle podaje się dostępność usługi dla klienta, a nie tylko uptime serwerów. A ta jest u Was znacznie niższa. To jest właśnie bullshit marketingowy ;)

 

Odebrałeś to zbyt personalnie, bo akurat nie było moim zamiarem wywoływać Was do tablicy,

ale oczywiście odpowiem.

 

Infrastruktura zenbox'a od początku była tworzona z myślą o wysokiej dostępności.

Użyte rozwiązania po naszej stronie, tj. za czasów kolokacji w ATMie,

jak i rozwiązania aktualnie dostępne w Oktawave powinny taki uptime zapewnić bez żadnego wysiłku.

Wspomniany slogan jest właśnie tego owocem.

 

Oktawave miało swoje wpadki - nie przeczę.

Panowie wyciągnęli z tego wnioski i wyeliminowali usterki. Cóż, zdarza się.

W ostatecznym rozliczeniu, gdy będziemy mieli dłuższy staż na rynku,

jestem przekonany, iż będziesz miał okazje napisać, że faktycznie zenbox te 4 dziewiątki osiągnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio, wchodzimy na ten poziom dyskusji?

 

Progreso "Nie ma to tamto! Zmieniliśmy wszystko!" (znalezione w 1s bo już mi się nie chce dalej szukać)

 

Co wszystko? DC też? Serwery też? Pracowników?

 

bullshit marketingowy? tak. EOT

 

Będziemy się przerzucać kto ma większego hostinga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

Oktawave miało swoje wpadki - nie przeczę.

Panowie wyciągnęli z tego wnioski i wyeliminowali usterki. Cóż, zdarza się.

W ostatecznym rozliczeniu, gdy będziemy mieli dłuższy staż na rynku,

jestem przekonany, iż będziesz miał okazje napisać, że faktycznie zenbox te 4 dziewiątki osiągnął.

 

Czyli rozumiem, że ta lista to bardziej wishlist list niż features - to OK, wyjaśniłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

Serio, wchodzimy na ten poziom dyskusji?

 

Ja już wielokrotnie pisałem, że straaasznie nie lubię bullshitu marketingowego i jak trafię - to będę zadawał pytania - tym bardziej że jest to właściwe miejsce ku temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Ty się pierwszy mnie uczepiłeś ;-)

Nie nie ja, ja za Tobą nie latałem i nie próbowałem na siłę dyskredytować.

 

Ja już wielokrotnie pisałem, że straaasznie nie lubię bullshitu marketingowego i jak trafię - to będę zadawał pytania - tym bardziej że jest to właściwe miejsce ku temu :)

Progreso też to stosuje tylko tego nie widzisz ;) Ale czy widzisz, żebym ja za Waszymi wątkami chodził? Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Eh, to sie nigdy nie skończy...

 

Proponuje się zrzucić (wiele nie wyjdzie :P ), kupić srenboksa i go zamknąć :D Tym sposobem zapanuje pokój i cisza :D

 

By żyło się lepiej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

Progreso też to stosuje tylko tego nie widzisz ;) Ale czy widzisz, żebym ja za Waszymi wątkami chodził? Nie.

 

Pokaz gdzie stosujemy :) Tylko błagam nie pytaj o hasła typu "Zmieniliśmy wszystko!" - bo to akurat hasło pojawiło się przy okazji zmiany naszej strony głównej, extranetu, systemu billingowego, helpdesku, zmianie oferty, cennika, wprowadzeniu w końcu do oferty domen. Więc myślę, że miało rację bytu i nie było bullshitem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×