Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość Kamikadze

To ja może wezme swojego starego PC z garażu i grafikę GeForce 2 MX 400 i polutuje pomonce coś i mi wyjdzie iksbox 9000 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

W tym wypadku pokazywano grę LocoCycle właśnie na xobx one. Takie same stanowiska były z grą Dead Rising 3, ciekawe prawda? Osobiście myślę, Micro$hit już przegrał walkę z PlayStation 4, choć ona też jakoś nie prezentuje się najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie w sklepie nie było możliwości podpięcia konsol do internetu, więc musieli wykorzystać PieCe, które się po dobie bez logowania do sieci nie blokują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewno. Dla każdej osoby, która wie jak działa świat to nic nowego, rząd zawsze będzie bardziej lub też mniej ingerował w prywatność swoich obywateli. Burzą się jedynie osoby, które żyły do tej pory w jakiejś utopii i sądziły, że internet jest anonimowy i całkowicie niezależny ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Google milczy, bo wyszłoby, że cała firma to sieć danych podległa rządowi USA ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm
To ja teraz woltę strzelę: przerwa w wątku na obiad ;)


Rolada, gůmiklyjzy, modro kapusta, bioło kapusta zasmażano


1010662_10200581331113032_2065808118_n.j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@nrm: wczorajszy obiadek?

Ślunska kuchnia jest wporzo, tylko dupa rośnie po niej strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja tam sobie wczoraj w italiano poleciałem :)

 

Spaghetti z sosem typu "co jest w lodówce" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Tak, wczorajszy. Jeszcze dzisiaj mnie "trzyma" smak... stąd te kulinarne reminiscencje ;)

Jak ktoś będzie w KATO to polecam Szynk Old Fashioned - bezsprzecznie najlepsze (tego typu) żarcie w mieście ;)


Nrm przez Ciebie wylizałem monitor

 

Prawidłowa reakcja, zrobiłbym to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

To nie deser, to część obiadu :)
Na deser nadawałoby się bardziej to:

04_carlo_rossi_california_white.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja dostałem za***isty bimberek z białych winogron, miód z boczkiem normalnie, whiskacze z górnych półek się chowają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja dostałem za***isty bimberek z białych winogron, miód z boczkiem normalnie, whiskacze z górnych półek się chowają :)

 

Ajj zawsze byłem za dobrym bimberkiem :)

Dla tego też sam robię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Na deser to proponuję coś takiego:

raciborskie-mocne.png

 

Zaś Kaper to jedno z moich ulubionych mocnych piw. Nie jest to co prawda ten sam Kaper Królewski co kiedyś robiły browary gdańskie ale mimo to polecam. Nie każdemu to piwo będzie smakować - bardzo specyficzne piwo, trochę drogie i musi mieć swojego klienta.

 

Zaś co się tyczy deseru to w/w Raciborskie Mocne polecam - bardzo łagodne w smaku, nie czuć tych procentów, niczym łagodny balsam na gardło :) Po kilku butelkach jednak zaczynają te niewidoczne procenty dawać o sobie znać także przestrzegam przed spożywaniem większej ilości bo można stracić film nie wiedząc dlaczego. Najlepiej spożywać bardzo mocno schłodzone i ze szklanki. Kapera najlepiej spożywać prawie zmrożonego - wtedy ma najlepszy smak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×