Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Zależy pod co serwer... OS na karcie SD i np. jakiś pen 32GB na USD pod niewielkie pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Braci,

 

nie wypada się nie pochwalić ;)

 

Wczoraj, o godzinie 11.00 w Szpitalu Latawiec w Świdnicy, DS przyszła na świat Kinga Aleksandra.

 

Waga: 3550 gramów

Długość: 54 cm

Obw. główki: 35 cm

Obw. klatki piersiowej: 34 cm

Oczka: niebieskie

Włoski: TAK!

 

https://sphotos-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1185174_671426829553470_1349238407_n.jpg

 

Dumny TATA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No to jeszcze 14-15 lat i zostaniesz dziadkiem, ależ ten czas leci hahha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze 14-15 lat i zostaniesz dziadkiem, ależ ten czas leci hahha :)

O ile ten kraj będzie istniał Emilu... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie :) Jutro mama z małą będą w domu: programowanie, karmienie, przewijanie, podsypianie, coś czuję, że tak będzie wyglądał mój plan dnia na najbliższe parę tygodni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, małe dziecko nie wymaga karmienia przez ojca i zasadniczo śpi. A jak płacze, źle mu, itp. to najczęściej ląduje przy cycku i jest spokój, zabawa się zacznie jak będzie trochę starsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@regdos - trzeba jeszcze do tego cycka dostarczyć, a że Mama miała trochę problemów przy porodzie to ta spedycyjna część spadnie na mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Ja? Chyba nie wiesz co teraz się dzieje: rodzice robią profile od urodzenia (a nawet przed!) i prowadzą za swoje dzieci robiąc narracje jakby to one same ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratki :) Mam nadzieję, że nie wpłynie to za mocno na nasze współprace :D

Dzięki Łukasz. Wiesz, teraz to one dopiero się przydadzą :D

 

Ja? Chyba nie wiesz co teraz się dzieje: rodzice robią profile od urodzenia (a nawet przed!) i prowadzą za swoje dzieci robiąc narracje jakby to one same ;D

I don't want to live on this planet anymore... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Wiesz, jakby się zastanowić to nie jest takie głupie - tylko trzeba ustawić prywatność na MAXa i tylko dla rodziny. Jak patrze po swojej, jak oni ciągle te MB fotek ślą mailami, setki maili wszyscy między sobą to mnie krew zalewa i faktycznie walnąłbym im raz fotę na fejsa i miał święty spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facebook i prywatność? Mirku, proszę Cię :)

 

Ja fotek dodałem parę, z czego jedna ocenzurowana jak pewnie widziałeś i więcej nie będzie (może co parę miesięcy dla znajomych) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Fejs to zło, narzędzie syjonistów, kopalnia wiedzy dla wszystkich, od pracodawców, przez zwykłe kanalie, kończąc na agentach wywiadu. Nie masz fejsa - nie istniejesz. Przymajmniej spokój jest i tylko ta podła skarbówka może się przypieprzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×