Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość nrm

Tak samo mozna by powiedziec gmail i prywatność, i w ogóle net i prywatność... takie czasy :/

 

inna sprawa, że kogo obchodzą foty typu babcia jadzia i ciocia gienia przy stole ;)

 

ps. poczkajcie na Google Glass a dopiero zobaczycie co to znaczy BRAK prywatności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Mam pytanie, ma ktoś może jakiś fajny schemat do podłączenia switcha przez kabel rj45 (port console) i rs232 (pc - com)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Takie to wiem kupiłem samą przejściówkę :)

 

Już sobie poradziłem, ale mam problem z komunikacją...

 

 

 

ni0r.png

 

Po wciśnięciu enter nic się nie dzieje :) W sumie pierwszy raz korzystam z tego dobrodziejstwa, ale przy pierwszych próbach wyskakiwały krzaczki a teraz nic... Może coś nie kontaktuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest zadłuzona już długiem publicznym :)

 

 

Na jakieś 3-4 tysie podejrzewam :)

 

Chyba chciałeś napisać, że już ma ponad 20 tysi do spłacenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

 

 

Chyba chciałeś napisać, że już ma ponad 20 tysi do spłacenia.

Już 45 tysięcy :c

 

Ach ta gospodarka galopuje....

.. do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wczoraj w pociągu na ekranie przeczytałem fajny tytuł artykułu (coś jak w metrze) "REKORDOWA DZIURA BUDŻETOWA W ZUS". Tak najpierw się zacząłem śmiać, ale później naszła mnie taka hmm... refleksja jak by i się zastanowiłem. Skoro tyle firm jest w Polsce i wszystkie płacą ZUS to jakim cudem dziura może się powiększać...

 

Oczywiście wiem, ale tak mnie jakoś na przemyślenia zebrało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Witam, może ktoś podać jaki numer kanału ma National Geographic Channel HD w Cyfrowym Polsacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Rozważam kupno pakietu MS Office. Mam problem którą wersję wybrać, 2007, 2010 czy może 2013 ? Jestem przyzwyczajony do wersji 2003 no ale tę wersję cięzko kupić o ile w ogóle można, dodatkowo nie wiem czy ten pakiet jest jeszcze wspierany przez MS i jeżeli tak to jak długo jeszcze... Działałem na 2007 przez krótki czas w szkole ale skończyło się masowym powrotem do 2003 - znali go wszyscy, liczył się czas na wykonanie zadania, nie zaś to na jakiej wersji będzie zrobione. Interfejs był jakiś taki dziwny, ciężko było nad nim zapanować no ale nie można całe życie siedzieć na 2003.

 

Cały zestaw programów nie jest mi potrzebny, potrzebuję Worda, Excela i może być jeszcze Access, reszta jest mi zbędna. Który rocznik możecie polecić ?

 

Podobno są rózne wersje na kilka komputerów, jeśli tak, to może ktoś by sie skusił na kupno do spółki - wyjdzie taniej.

 

Wiem że jest darmowy OpenOffice - mam go zainstalowanego i regularnie z niego korzystam ale chce mieć też Office :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja tam przestałem wierzyć w dobro licencji MS OFFICE jak straciłem ważność. Tzn. kilkakrotnie padł mi dysk czy system albo ogólnie format leciał i nie mogłem po trzech wklepaniach kodu używać licencji :)

 

Teraz zostało mi pudełko z naklejką cyferkowoliterkową :)

 

 

Pani w Supporcie powiedziała że musiałem wyrejestrowywać licencje z programu przed usunięciem systemu... (mniej więcej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Rozumiem waszą niechęć, ale prosiłbym o opinie którą wersje warto brać a nie czy w ogóle brać :) Rozumiem wasze argumenty na NIE i poniekąd się z nimi zgadzam, jednak mimo wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To jeszcze idzie kupić gdzieś 2007/2010? Gdzie? W jakiej cenie?

Bo wszystko, co widzę, to 2013/365, z cenami jak dla Europy Zachodniej... i to odnawianie co roku - masakra.

 

Chcesz domową, czy komercyjną?

Serio idzie kupić 2007/2010? 2010 to bym wziął, nawet komercyjną, bo chyba były po 5 stówek "na zawsze"...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

O, cześć Spons :)

 

Można kupić 2007/2010, w tym przypadku 2010 można kupić tutaj:

 

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=121_174&products_id=29928

 

Jest to jeden z najtańszych sklepów w Trómieście. Licencja niestety na jeden komp, szkoda bo można by było wziąc na spółkę, taniej i dalej wszystko byłoby legalnie.

 

Musi być Word i Excel, Access bardzo mile widziany ale nie na siłę. Najlepiej licka na kilka kompów, taniej wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem całkiem niedawno licencje na jeden komputer na 2010 za darmo gdy brałem mobilny internet z orange.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ludzie, zlitujcie się, ja nie pytam skąd macie, od kogo dostaliście, kto wam wcisnął, tylko proszę was o poradę pomiędzy wersjami. Czytajcie proszę ze zrozumieniem. Wiem że to temat o skupie i o dupie czyli wszelkie bzdury ale jak już odpowiadacie na zadane pytanie to konkretnie, w - uwaga cytuję - "sposób rzeczowy, uargumentowany, składny i obszerny." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×