Skocz do zawartości

Majka

Użytkownicy
 • Zawartość

  85
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

Majka wygrał w ostatnim dniu 19 Październik 2013

Majka ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

57 Pomocny

1 obserwujący

O Majka

 • Ranga
  Regularny użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  MZone Group
 • Imię
  Beata

Informacje profilowe

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnio na profilu byli

10752 wyświetleń profilu
 • TTL

 1. Firma MZone Group poszukuje osoby na stanowisko Młodszy Administrator. Od kandydata oczekujemy: podstawowej znajomości OS Linux podstawowej obsługi paneli administracyjnych: SolusVM, Directadmin podstawowej obsługi paneli bilingowych: WHMCS podstawowej znajomości wirtualizacji OpenVZ, KVM, XEN podstawowej znajomości zagadnień sieciowych TCP/IP podstawowej znajomości baz danych (MySQL oraz PostgreSQL) chęci nauki i zdobywania nowych umiejętności (konieczność) podstawowa znajomość PHP, HTML oraz CMS WordPress wysokiej kultury osobistej oraz podstaw j. angielskiego determinacji i dążenia do ustalonego celu oraz samodzielności w wykonywaniu zadań Do zadań Młodszego Administratora między innymi będzie należało: monitorowanie działania usług serwerowych naprawa usterek zgłoszonych przez naszych klientów kontakt z klientem i pomoc merytoryczna z rozwiązywaniu problemów technicznych naszych klientów monitorowanie wykonania kopii zapasowej i stanu technicznego powierzonych serwerów konfiguracja usług oraz środowiska Linux na serwerach tworzenie dokumentacji technicznej, bazy wiedzy itp. zadań wykonywanie cyklicznych updatów na powierzonych serwerach, skryptach itp Poszukujemy osoby samodzielnej, zdecydowanej i dynamicznej, która nie boi się wyzwań i potrafi samodzielnie wykonywać powierzone zadania oraz przede wszystkim chęci pozyskiwania wiedzy potrzebnej do wykonywania zadania pod okiem doświadczonego administratora. Informacje dotyczące pracy: praca zdalna „dorywcza” bez określonej ilości godzin płaca godzinowa na poziomie od 10 zł/godz. w okresie próbnym, po okresie próbnym od 18 PLN/h (Końcowa kwota jest uzależniona od wiedzy kandydata na temat administracji) oferujemy BONUS za sumienną i nienaganną pracę, bezpłatny serwer i narzędzia potrzebne do nauki lub testów oraz swoich projektów rozliczenie miesięczne (płatne zawsze 2-go każdego miesiąca) poprzez PayPal mile widziane osoby z działalnością gospodarczą Kandydat będzie zobowiązany do przejścia małego testu praktycznego umiejętności i posiadanej wiedzy w okresie próbnym, dlatego prosimy dokładnie opisywać posiadaną wiedzę. Prosimy o nie wysyłanie ofert przez osoby, które zostały odrzucone w poprzednich rekrutacjach i otrzymały taką informację w mailu zwrotnym od nas. Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o wysłanie CV pod adres: cs [at] mzone.uk Prosimy nie wysyłać ofert poprzez PW na forum, takie zgłoszenia zostaną zignorowane. Rozpoczęcie współpracy: od zaraz
 2. Nie dochodząca poczta z Google APPS

  A spróbuj wysłać maila testowego z podpisem tylko twoje imię i nazwisko (bez adresu strony, adresu e-mail i telefonu komórkowego w podpisie).
 3. [Szukam] Konto reseller

  Zapraszam do skorzystania z naszej oferty (lokalizacja UK lub Polska): http://www.pl.mzone.uk/reseller/basic
 4. Shared 30GB dla Wordpressów + DA

  Faktura wystawiana jest na podstawie kompletnych danych podanych przez klienta, więc jeśli klient poda dane zamieszkania lub firmy w Polsce, wówczas stawka VAT na fakturze będzie zgodna z krajem podanym przez klienta.
 5. Shared 30GB dla Wordpressów + DA

  Zgodnie z zasadami rozliczeń księgowych, otrzymujesz fakturę ze stawką VAT ustaloną dla danego Państwa, więc jeśli twoim miejscem zamieszkania jest Polska, to otrzymasz fakturę ze stawką VAT obowiązującą w Polsce. Jeśli masz dodatkowe pytania zapraszam na PW.
 6. Shared 30GB dla Wordpressów + DA

  Zapraszam do skorzystania z naszej oferty serwerów współdzielonych (UK lub PL): http://www.pl.mzone.uk/shared/basic
 7. [Opinie] Zenbox.pl

  Może nie powinnam się tutaj wypowiadać, ale jak dla mnie artykuł brzmi jak mocno sponsorowany przez zenbox.
 8. Hallo Panowie, wystawiania opinii chyba nikt nie pilnuje. Wystarczy zerknąć na prawą stronę forum, gdzie widać trzy opinie wystawione dla jednej firmy przez jedną osobę.
 9. Ogicom przejmuje hekko & superhost

  Wygląda na całkowicie obcy kapitał.
 10. Hosting wirtualny w DE

  Czy tobie chodzi o niemiecką firmę hostingową z serwerami w Niemczech, czy znaczenie ma tylko serwer w Niemczech, a firma niekoniecznie musi być z Niemiec?
 11. Pozyskiwanie klientów

  Rzeczywiście, nie pomyślałam o tym, z czymś takim można ładnie się zaprezentować, a tym samym pozyskiwać nowych klientów.
 12. Pozyskiwanie klientów

  Sądzę, że wymagana byłaby osobista prezentacja usług. Czyli, tak jak pisałeś osobiście zjawić się w firmie, przedstawić usługi. Wymagane byłyby wizytówki oraz ulotki. Nawet, jeśli w danej chwili nie potrzebują skorzystać z takiej usługi, to wręcz grzecznie wizytówkę - może w przyszłości odezwą się.... Warto również ogłaszać swoje usługi na forach branżowych. Nie wiem jak to wygląda w Polsce, ale tutaj w UK nikt nie lubi namolnych sprzedawców usług telefonicznie. Jeśli chodzi o maile, to tutaj sytuacja wygląda podobnie, byłabym bardzo ostrożna z wysyłką takich mailii, bo nie chciałbyś chyba, aby adres e-mail trafił na listę spamiarskich adresów. Może warto skorzystać z jakiegoś profesjonalnego mailingu.
 13. kori, wspólczuję Ci bardzo. Wiem, jakie to bolesne przeżycie stracić tego przyjaciela, po tylu latach bycia razem. Tego najwierniejszego, najbardziej oddanego...... Twój przyjaciel biega tam, po drugiej stronie tęczy....
 14. Hosting pod WP + domena pl + Paypal

  Dziękuję samu za to wyjaśnienie, jednakże nie wiem, czy kori uzna Twoje uzasadnienie On wie wszystko lepiej..... Ot, chodząca mądrość narodu
×