Skocz do zawartości

Majka

Użytkownicy
 • Zawartość

  84
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

Majka wygrał w ostatnim dniu 19 Październik 2013

Majka ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

105 Lider

1 obserwujący

O Majka

 • Ranga
  Regularny użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  MZone Group
 • Imię
  Beata

Informacje profilowe

 • Płeć
  Kobieta
 1. Nie dochodząca poczta z Google APPS

  A spróbuj wysłać maila testowego z podpisem tylko twoje imię i nazwisko (bez adresu strony, adresu e-mail i telefonu komórkowego w podpisie).
 2. Hosting w USA i UK

  Zapraszam do nas: http://www.mzone.uk/
 3. [Szukam] Konto reseller

  Zapraszam do skorzystania z naszej oferty (lokalizacja UK lub Polska): http://www.pl.mzone.uk/reseller/basic
 4. Shared 30GB dla Wordpressów + DA

  Faktura wystawiana jest na podstawie kompletnych danych podanych przez klienta, więc jeśli klient poda dane zamieszkania lub firmy w Polsce, wówczas stawka VAT na fakturze będzie zgodna z krajem podanym przez klienta.
 5. Shared 30GB dla Wordpressów + DA

  Zgodnie z zasadami rozliczeń księgowych, otrzymujesz fakturę ze stawką VAT ustaloną dla danego Państwa, więc jeśli twoim miejscem zamieszkania jest Polska, to otrzymasz fakturę ze stawką VAT obowiązującą w Polsce. Jeśli masz dodatkowe pytania zapraszam na PW.
 6. Shared 30GB dla Wordpressów + DA

  Zapraszam do skorzystania z naszej oferty serwerów współdzielonych (UK lub PL): http://www.pl.mzone.uk/shared/basic
 7. [Opinie] Zenbox.pl

  Może nie powinnam się tutaj wypowiadać, ale jak dla mnie artykuł brzmi jak mocno sponsorowany przez zenbox.
 8. Hallo Panowie, wystawiania opinii chyba nikt nie pilnuje. Wystarczy zerknąć na prawą stronę forum, gdzie widać trzy opinie wystawione dla jednej firmy przez jedną osobę.
 9. Ogicom przejmuje hekko & superhost

  Wygląda na całkowicie obcy kapitał.
 10. Hosting wirtualny w DE

  Czy tobie chodzi o niemiecką firmę hostingową z serwerami w Niemczech, czy znaczenie ma tylko serwer w Niemczech, a firma niekoniecznie musi być z Niemiec?
 11. Pozyskiwanie klientów

  Rzeczywiście, nie pomyślałam o tym, z czymś takim można ładnie się zaprezentować, a tym samym pozyskiwać nowych klientów.
 12. Pozyskiwanie klientów

  Sądzę, że wymagana byłaby osobista prezentacja usług. Czyli, tak jak pisałeś osobiście zjawić się w firmie, przedstawić usługi. Wymagane byłyby wizytówki oraz ulotki. Nawet, jeśli w danej chwili nie potrzebują skorzystać z takiej usługi, to wręcz grzecznie wizytówkę - może w przyszłości odezwą się.... Warto również ogłaszać swoje usługi na forach branżowych. Nie wiem jak to wygląda w Polsce, ale tutaj w UK nikt nie lubi namolnych sprzedawców usług telefonicznie. Jeśli chodzi o maile, to tutaj sytuacja wygląda podobnie, byłabym bardzo ostrożna z wysyłką takich mailii, bo nie chciałbyś chyba, aby adres e-mail trafił na listę spamiarskich adresów. Może warto skorzystać z jakiegoś profesjonalnego mailingu.
 13. kori, wspólczuję Ci bardzo. Wiem, jakie to bolesne przeżycie stracić tego przyjaciela, po tylu latach bycia razem. Tego najwierniejszego, najbardziej oddanego...... Twój przyjaciel biega tam, po drugiej stronie tęczy....
 14. Hosting pod WP + domena pl + Paypal

  Dziękuję samu za to wyjaśnienie, jednakże nie wiem, czy kori uzna Twoje uzasadnienie On wie wszystko lepiej..... Ot, chodząca mądrość narodu
×