Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Paweł, czemu pisząc o imbecylu zlinkowałeś do mojego postu? Mam się poczuć obrażony? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Już poprawiłem :) Dałem po prostu link do tematu, zamiast do konkretnego posta. Sorry za pomyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi bez skórki się wyświetla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Normalny wygląd:

51ffb35676b0d.png

 

Niestety, ale nie mogę przywrócić systemu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nie jest "naprawianie", bo nic się nie "zepsuło", a tylko inne ustawienie właściwości menu start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

A to ciekawostka, Bohemia Interactive (ta od Army), wydaje grę "Take on Mars", która właśnie weszła w fazę Alpha. Niby nic, ale na steamie jedyna dostępna wersja językowa to angielski... Wszystko się zgadza, ale jak podpatrzyłem sobie w plikach gry to ujrzałem znacznie więcej wersji :)

51ffe80f4a9a3.png

 

 

Może dodadzą te nowe wersje językowe później, a może to pozostałości po innym projekcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Nie, niestety nie ma takiej opcji w menu, a ręczna zmiana w konfiguracji powoduje wywalenie to pulpitu, dodatkowo znalazłem tam grę...
f87c.png

Tak jak podejrzewałem, gra Take On Mars została stworzona z plików Carrier Command: Gaea Mission :/ Plik loadingscreen:

51fff603f3885.png

 

Edytowano przez mpm1122 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Witam, dziś w TVN24 ...... o zwiększonym użyciu energii elektrycznej podczas upałów, standardowo lata mi to koło nosa, ale zaciekawiła mnie kwestia, że komputer zużywa o 0.48 zł więcej niż normalnie na każdą godzinę pracy, niestety nie jestem tego w stanie pojąć. Ja to widzę w taki sposób:

 

Mój komputer nie jest najwyższych lotów, ale nie narzekam, posiada 3 wentylatory, każdy po 120 mm oraz 1600 RPM, procesor i5-3570k, 3 kości ram oraz GTX 560 TI OC, do tego zasilacz 500W. Komputer pracuje na około 20% swoich mocy.

 

Uruchomione mam Google Chrom, AIMP3 oraz Zoc Terminal. Chłodzenie jest stałe (opcja "inteligentnego" chłodzenia wyłączona), przez co wątpię aby nagle zjadało mi hajs, co jeśli swój komputer schowam do lodówki - też będzie mi zjadać więcej prądu??

 

Temp. w pomieszczeniu jest stare monitorowana i wynosi od 23.5 do 25*C, więc jak mam ustosunkować się do tego co mówili w tej super stacji?? Pytam, ponieważ moja kochana rodzina ma do mnie pretensje, że komputer jest włączony i przyjdzie większy rachunek za prąd.

Edytowano przez Miłosz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@mpm1122 - pomyśl, jeśli temperatura otoczenia się nie zmienia, to w jaki sposób ma to wpłynąć na pobór energii?

@mpm1122 - pomyśl, jeśli temperatura otoczenia się nie zmienia, to w jaki sposób ma to wpłynąć na pobór energii? Powiedz rodzinie, że bardziej prądu szkoda na te całe TVNy niż na kompa. Wygrasz bitwę na argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś w TVN24 ...... o zwiększonym użyciu energii elektrycznej podczas upałów, standardowo lata mi to koło nosa, ale zaciekawiła mnie kwestia, że komputer zużywa o 0.48 zł więcej niż normalnie na każdą godzinę pracy, niestety nie jestem tego w stanie pojąć. Ja to widzę w taki sposób:

 

Mój komputer nie jest najwyższych lotów, ale nie narzekam, posiada 3 wentylatory, każdy po 120 mm oraz 1600 RPM, procesor i5-3570k, 3 kości ram oraz GTX 560 TI OC, do tego zasilacz 500W. Komputer pracuje na około 20% swoich mocy.

 

Uruchomione mam Google Chrom, AIMP3 oraz Zoc Terminal. Chłodzenie jest stałe (opcja "inteligentnego" chłodzenia wyłączona), przez co wątpię aby nagle zjadało mi hajs, co jeśli swój komputer schowam do lodówki - też będzie mi zjadać więcej prądu??

 

Temp. w pomieszczeniu jest stare monitorowana i wynosi od 23.5 do 25*C, więc jak mam ustosunkować się do tego co mówili w tej super stacji?? Pytam, ponieważ moja kochana rodzina ma do mnie pretensje, że komputer jest włączony i przyjdzie większy rachunek za prąd.

Oglądałem to również, bujda nawet argumentów nie podali. :E To samo z uśpieniem komputera stacjonarnego, co to da skoro zasilacz i tak pobiera moc nominalną? CloudFlare wczoraj wieczorem padł.

Edytowano przez eQuuS (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem to również, bujda nawet argumentów nie podali.

TVN, bro.

 

To samo z uśpieniem komputera stacjonarnego, co to da skoro zasilacz i tak pobiera moc nominalną?

Pobiera tyle energii ile potrzebne jest do "podtrzymania" niektórych komponentów. Zamiast uśpienia - hibernacja.

 

CloudFlare wczoraj wieczorem padł.

Nieprawda. Chmury nie padają ;_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×