Skocz do zawartości

Polecane posty

To samo, od rana 46% packetlossów przy wejściu do serwerowni. Na emaile nie odpisują, masakra jakaś. Klienci w plecy mają kilka tysięcy - bo okres przedświąteczny... Chyba czas zmienić serwerownie na coś bardziej stabilniejszego, bo te problemy są już od jakiegoś czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo, od rana 46% packetlossów przy wejściu do serwerowni. Na emaile nie odpisują, masakra jakaś. Klienci w plecy mają kilka tysięcy - bo okres przedświąteczny... Chyba czas zmienić serwerownie na coś bardziej stabilniejszego, bo te problemy są już od jakiegoś czasu.

 

Podeślij tracert albo nr ticketa bo nie chce mi się trochę wierzyć w to że od rana masz taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Klientem Biznes-Host.pl byłem dość długo bo trzy lata. Na stabilność usług poza ostatnim okresem nie mogłem narzekać. Support też na wysokim poziomie. Jak coś potrzebowałem to wiedziałem gdzie uderzyć żeby było najszybciej i niemalże od reki było to robione. Tutaj naprawdę nie mogę powiedzieć złego słowa.

 

Pewne problemy zaczęły się kilka miesięcy temu. O ile strony działały bez zarzutu to zalogowanie się do DA i zrobienie w nim czegokolwiek trwało zdecydowanie za długo. Samo połączenie zrywane po kilkanaście razy, potem zaskakiwało na dłużej ale później i tak wracało do punktu wyjścia.

 

Nie zgłaszałem tego nigdzie sądząc że to chwilowe problemy. Może jakiś gimbus udawał kozaka na VPS obok, może coś innego, z czasem powinno minąć samoistnie. Nie minęło a summa summarum wylądowałem w innej firmie.

 

Pomimo tych problemów z działaniem DA współpracę z Biznes-Host.pl wspominam dobrze. Podczas gdy inni urządzali awantury bo tracili miljony rubli (teraz chyba miljardy w środę i w sobotę...) na podejrzanych skryptach to moje usługi działały bez zarzutu. Tutaj plus za dobre ulokowanie na serwerze - żadne minekrafty i inne ceesiki umc-umc nie dawały mi się we znaki.

 

Współpraca zakończona ale bez negatywnych wspomnień. Mam nadzieję że ekipa Biznes-Host.pl upora się z trapiącymi ich problemami i negatywne opinie będą pojedyncze i będą dotyczyć rozemocjonowanych gimbusów którym zablokowano narzędzia do psucia humoru normalnym ludziom.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... a u mnie nadal bez odpowiedzi ...

 

pojawił się problem z kodowaniem + co jakiś czas błąd 500 ...

 

ps. i nie czuję się gimbusem jak to niektórzy sugerują.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... a u mnie nadal bez odpowiedzi ...

 

pojawił się problem z kodowaniem + co jakiś czas błąd 500 ...

 

ps. i nie czuję się gimbusem jak to niektórzy sugerują.

 

 

 

Daj proszę ID zgłoszenia na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no niestety nadal nie działa prawidłowo ... już nie wiem gdzie mam pisać w sprawie pomocy.

 

Tak z ciekawości, czy to są witryny oparte na skryptach typu wordpress , joomla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Tak z ciekawości, czy to są witryny oparte na skryptach typu wordpress , joomla ?

 

OsCommerce ale co ciekawe na tym samym serwerze ten sam skrypt pod jedną domeną działa prawidłowo pod inną nie.

 

Ostatnia informacja jaka się pojawiła to taka, że podobno padła jakaś baza polskich znaków ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś backup bazy danych? Jak masz dostęp do phpmyadmin sprawdź kodowanie tej działające i tej niedziałającej strony. Skoro BH się migruje to im nie zazdroszczę ale jedynie mogę podejrzewać że dotyczy to kodowania. Jak będę znał różnicę pomiędzy kodowaniem to jest na to sposób by dopisać do pliku database.php wymuszenie obsługi.

 

Edytowano przez SiXwishlist (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W obydwóch bazach jest takie samo kodowanie:

  • Kodowanie znaków serwera: UTF-8 Unicode (utf8)

Ale jakoś nie uważam, że to problem tylko bazy danych ... zwykły html też nie działa poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W obydwóch bazach jest takie samo kodowanie:

  • Kodowanie znaków serwera: UTF-8 Unicode (utf8)

Ale jakoś nie uważam, że to problem tylko bazy danych ... zwykły html też nie działa poprawnie.

 

Nie pisałeś wcześniej nic na temat problemów z html. Natomiast stwierdzenie: "padła jakaś baza polskich znaków" nic mi nie mówi. Pomimo szczerych chęci nie jestem wstanie pomóc. Przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie pisałeś wcześniej nic na temat problemów z html. Natomiast stwierdzenie: "padła jakaś baza polskich znaków" nic mi nie mówi. Pomimo szczerych chęci nie jestem wstanie pomóc. Przepraszam

 

nie no dziękuję za chęci :)

 

odnośnie tego stwierdzenia to taką informację otrzymałem od serwisu ... też dla mnie nie jest to zrozumiałe :)

 

pozdrawiam

Krzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spamujecie w temacie BH o problemach ze stroną. Błędy 500 ok, coś może dotyczyć providera ale problem z kodowaniem zapewne będą po stronie Twojej (Klienta), ale jak zwykle hostingodawca obrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spamujecie w temacie BH o problemach ze stroną. Błędy 500 ok, coś może dotyczyć providera ale problem z kodowaniem zapewne będą po stronie Twojej (Klienta), ale jak zwykle hostingodawca obrywa.

 

Problem w tym, że w sobotę wszystko było ok a w niedzielę już nie. Nic nie zmieniałem w tym czasie.

A piszę tutaj ponieważ na zgłoszenia poprzez support jest marna reakcja.

 

Dokładnie chodzi o stronę: http://athleticshop.com.pl/ co ciekawe identyczny skrypt jest użyty do strony: http://trampoliny.com.pl/ i tu nie ma problemów.

 

Kodowanie jak by miało związek tylko z bazą danych to bym sobie poradził ale niestety zwykły HTML też jest błędny ... najwyraźniej coś się musiało zmienić podczas wspomnianej już dzisiaj migracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Kodowanie jak by miało związek tylko z bazą danych to bym sobie poradził ale niestety zwykły HTML też jest błędny ...

Zapisany w ANSI czy UTF-8?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spamujecie w temacie BH o problemach ze stroną. Błędy 500 ok, coś może dotyczyć providera ale problem z kodowaniem zapewne będą po stronie Twojej (Klienta), ale jak zwykle hostingodawca obrywa.

 

No cóż to jest Polska.

Konto za 5 zł i ma być full wypas.

Jak się płaci taka kasę to zawsze wina hostingu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Powiedziałbym Tobie byś nie porównywał Twoich usług do B-H ale poziomy już są podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

udało się mi to wreszcie uruchomić ... okazuje się, że cały problem był w pliku .htaccess.

 

Nie wiedzieć czemu ale dopisanie:

 

AddHandler application/x-httpd-php53 php
php_value open_basedir /home/virt5828/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/:/opt/alt
usunęło cały problem ... szkoda że support mi tego nie powiedział (co ciekawe na innej mojej stronie na tym serwerze to chyba sami zrobili ponieważ ja nie dopisywałem tego).
Tak czy siak czas na zmianę na coś poważnego -> mam nadzieję że wyboru home.pl nie będę żałował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może przeprosiny dla BH? Problem był z Twoją stroną.

PS. moderatorzy, może wydzielicie/usuniecie te posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może przeprosiny dla BH? Problem był z Twoją stroną.

 

PS. moderatorzy, może wydzielicie/usuniecie te posty?

 

no właśnie że nie do końca ponieważ ja tego w tym pliku nie dopisywałem ... dopisał to jakiś administrator do innej strony (powiedzmy A). Na stronie B za to było to nie wpisane i stąd to błędne kodowanie. Nie ukrywam, że jestem bardzo zawiedziony tym że nie otrzymałem pomocy --- widać na serwerze ze stroną B, że był kilkakrotnie zmieniany plik ".htaccess". Niestety jak porównywałem plik z stroną A (która działała) były literówki ... zmieniłem i zadziałało ... Wyglądało jak by na stronie A pracował inny administrator a na stronie B inny i nie było między nimi żadnej współpracy ...

 

Ale faktycznie można to wyczyścić bo przecież BH jak zwykle nie zawodzi to klienci (gimbusy) nie panują nad tym co wpisują ... im administratorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie że nie do końca ponieważ ja tego w tym pliku nie dopisywałem ... dopisał to jakiś administrator do innej strony (powiedzmy A). Na stronie B za to było to nie wpisane i stąd to błędne kodowanie. Nie ukrywam, że jestem bardzo zawiedziony tym że nie otrzymałem pomocy --- widać na serwerze ze stroną B, że był kilkakrotnie zmieniany plik ".htaccess". Niestety jak porównywałem plik z stroną A (która działała) były literówki ... zmieniłem i zadziałało ... Wyglądało jak by na stronie A pracował inny administrator a na stronie B inny i nie było między nimi żadnej współpracy ...

 

Ale faktycznie można to wyczyścić bo przecież BH jak zwykle nie zawodzi to klienci (gimbusy) nie panują nad tym co wpisują ... im administratorzy.

Myślisz, że oni nie mają co robić tylko modyfikować ci htaccess? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×