Skocz do zawartości

lucaspl

Użytkownicy
 • Zawartość

  204
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

lucaspl wygrał w ostatnim dniu 16 Luty 2017

lucaspl ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

9 Normalna

2 obserwujących

O lucaspl

 • Ranga
  Stały użytkownik

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Kielce
 • Zainteresowania
  web hosting fan
 1. Home.pl podnosi ceny bez informowania klientów

  Każde odnowienie to de facto podpisanie nowej umowy. O ile nie miałeś (a home tego nie robi) zapisanej kwoty odnowienia w regulaminie przy zakupie, mogą chcieć od Ciebie równie dobrze 1000 zł.
 2. WHMCS termin płatności

  Napisz do supportu WHMCS po prostu. O ile mi wiadomo niestety nie ma takiego ficzera.
 3. Certyfikat SSL Rapid czy GeoTrust

  Przeca RapidSSL należy do GeoTrusta.
 4. Konfiguracja WHMCS'a i pomoc

  Uderz do nas na http://modulesgarden.com - chyba nikt inny lepiej Ci tego nie ogarnie, natomiast nie zrobimy tego za 100 zł
 5. Szukam [WSPÓLNIKA] Firma Usług Hostingowych

  Bez sensu jest się pakować w HRD, no chyba, że planujecie nigdy od nich nie wychodzić. Żeby wytransferować domeny na własne partnerstwo chcą, aby każdy Wasz Klient wysyłał dowód i podpisywał papierowe dokumenty.
 6. iCash.pl - Jakiś przekręt?

  http://forum.webhelp.pl/webbazar-kompletne-serwisy-www/icash-pl-czolowy-polski-serwis-mikroplatnosci-sms-mo-i-mt-t255123.html To jednak nie sprzedajecie?
 7. Może ich handlowiec stuka do Klientów na boku? W UPC często tak jest
 8. Współdzielony Cloud

  Na grupie FB pisali, że SNI będzie w tym tygodniu u nich. Także kilka certyfikatów na 1 hostingu będziesz w stanie wrzucić.
 9. [dyskusje] Hitme.pl

  A więc wtedy płaci się odpowiednie środki za rozwiązania HA. Nie wiem czemu w Polsce Klienci wciąż mają problem w zrozumieniu tego. Klienci z USA, a nawet Indii (!) rozumieją, że za wyższą dostępność muszą płacić x razy więcej. Kropka.
 10. Plugin dotpay do WHMCS

  Dino, napisz do chłopaków z ModulesGarden.com, mogą mieć na stanie.
 11. Szukam taniego certyfikatu SSL wildcard

  nazwa.pl zdecydowanie. Ostatnio kupowałem, z tym, że mam firmę.
 12. Po swoim doświadczeniu na tym forum i liczbie krzaków/"firm", które powstawały i upadały uważasz, że serio większość kalkuluje? To tak jakbyś zobaczył reklamy Amber Gold i stwierdził, hmm, za***iste warunki - biorę, na pewno wiedzą co robią.
 13. Ja nigdy nie rozumiem klientów, którzy korzystają z takich rozwiązań w celach innych niż edukacyjne. Policzcie sobie ile płacicie za usługę, ile kosztuje jakaś maszyna i ile musi właściciel sprzedać tych VPS, aby miał pensję w wysokości nawet te 3,5 tys. brutto. Jeśli właściciel nie może się z tego utrzymać, to nie ma szans aby długofalowo (kilka lat) taka marka funkcjonowała.
×