Skocz do zawartości

Polecane posty

Napisałem, pisali że mają ogólny problem z MySQL, stąd napisałem na WHT że mają awarie.

 

 

@tym, coś chciałbyś jeszcze powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od dłuższego czasu występują ostatnio problemy z serwerem virtualnym.

W ciąg ostatniego tygodnia wystąpiły 3 duże przerwy w działaniu. Support oczywiście odpowiada, że pracują nad rozwiązaniem problemu po czym usługa startuje ... ale niestety tylko na chwilę ponieważ następnego dnia znowu występuje problem.

Czy problem dotyczy tylko mojej usługi czy może też inni zaobserwowali problemy ?

 

pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam niektóre z serwerów biznes-host (wirt01 - wirt15), przejrzałem wyniki od 1 grudnia do teraz i potwierdzić mogę pewne problemy z wirt01 (2 razy po kilka minut 1. grudnia, ok 20 minut 3. grudnia, ok. 40 minut 5. grudnia) oraz wirt06 (około godziny lub trochę dłużej 3. grudnia, około godziny lub trochę dłużej 4. grudnia).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ciąg ostatniego tygodnia wystąpiły 3 duże przerwy w działaniu.

 

Podaj proszę na priv nr ticketa - zweryfikuję problem. Nie zanotowaliśmy długich przerw w działaniu usługi serwerów wirtualnych z innych przyczyn niż planowe prace (za wyjątkiem wirt-01 - gdzie problem sprzętowy został rozwiązany).

 

Niemniej poproszę o informację na priv o nr zgłoszenia bo jeżeli miałeś długi czas niedostępności a nie wynikał z globalnego problemu to warto byłoby zlokalizować czy nie ma innych przyczyn np firewall.

Edytowano przez tgx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

częste kilkuminutowe przerwy, stabilność w odpowiedziach na zapytania http

pokażą poniższe obrazki, od góry linuxpl, sax, bizneshost

 

post-12601-0-34693400-1449336126_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już kilka dni w miarę działało, a dziś znów pad pingi/mtr bezproblemowo średnio 33ms.

Niestety strony nie działają, czyli padł serwer http.
Takie coś się zdarza w bizneshost zdecydowanie za często.
Aktualnie od 21:50 do nadal czyli już kwadrans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety strony nie działają, czyli padł serwer http.

Takie coś się zdarza w bizneshost zdecydowanie za często.

 

 

Mieliśmy problem techniczny z serwerem wirt17 - jego praca powinna być już stabilna. Monitorujemy jego działanie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiego cyrku nie widziałem, żeby sprzedawać zarejestrowane domeny...
1: http://scr.hu/7vjj/so0b1
2: http://scr.hu/7vjj/z01u8

- tutaj koszty zostały zwrócone, chciałem zrezygnować całkowicie z ich usług i poprosiłem o zwrot należytych środków to oczywiście otrzymałem odpowiedź negatywną.
Mają taki nieład w tym "biurze", że administracja techniczna odpisuje na przemian w tym samym wątku (tiket), aczkolwiek jak ja napisałem do działu technicznego oraz handlowego to admin mi pisał jakby pracował na dwóch stanowiskach, o co tam się rozchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w temacie "host is down" o BH opinia na temat domen Mintshost - po to są jakieś zasady na forum i tematy by był porządek

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

To nie tylko wirt08.

 

Padł mi 1 VPS w bh. Hosting WWW mh nie odpowiada. Nie działa również strona główna BH/MH.

Jeden z dedyków również brak odpowiedzi.

 

Jeden vps z MH działa mi bez problemu.

 

Edit: padło chyba równo o godzinie 00:30

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za masakra - wszystko padło. Strona, mail, nic nie można zrobić już od 0:42. Jest 1:03 i dalej nic. Główna strona BH nie działa - co za syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Normalna awaria ;)

 

U mnie VPS / dedyk działał bez zarzutu ponad rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Notujemy problem transmisji pomiędzy lokalizacjami. Pracujemy nad zlokalizowaniem przerwy i rozwiązaniem awarii. Proszę o cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mając serwer na Biznes-host odnoszę wrażenie jakbym jeździł rozpadającym się golfem w którym wszystko może się roz***ać, ale nigdy nie wiadomo co. Usuwanie usterki może potrwać, ile? Nigdy nie wiadomo - bo nie wiadomo co padnie.

Przy najbliższej okazji rezygnuję z tego serwera. Decyzja zapadła.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój. Nie pamiętam takiej awarii a jestem klientem 4 lata. Wszystko działało bezawaryjnie a jak coś się nawet działo to pomoc była w 5 minut nawet w środku nocy. Każdym się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z racji działalności w branży SEO miałem styczność chyba z większością wirtualnych hostingów z Polskiego rynku od budżetowych typu GBZL.pl po Hostingi z tzw. "wyższej półki".

 

Najbardziej ze wszystkich obecnie zawodzi mnie właśnie BH.

 

Niestety to co napisał @Bercisław to bardzo trafna analogia do sytuacji z Biznes-Host.

 

Co gorsze często przy zgłaszaniu awarii support próbuje mi wmówić, że to na pewno mija wina, że coś zmieniałem na stronie i dlatego np. wysypuje się baza danych. Kiedy okazuje się, że mam drugie konto w BH na podobnym skrypcie i tam jest analogiczna sytuacja, dopiero wtedy okazuje się, że jednak błąd jest po stronie ich stronie.

 

Po podpięciu serwisu pod monitoring okazuje się, że niekiedy na jedną godzinę działania serwisu przypada 5 minut, w których nie działa.

 

Obecne staty jednego z kont wyglądają tak:

 

post-3383-0-80726300-1452216336_thumb.jpg

 

Dla porównania drugie konto z Linuxpl.

 

Podsumowując, może BH to był kiedyś dobry hosting, ale ostatnie awarie, brak stabilności i olewczy support sprawiają, że dla mnie współpraca z tą firmą się niedługo zakończy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×