Skocz do zawartości
Kris

Progreso lepsze od Home ?

Polecane posty

Gość adamszendzielorz
Pora wypróbować czy progreso jest rzeczywiście tyle warte. Chciałbym obsługę tego: http://www.orbeon.com/. Jest taka możliwość?

 

Podaj link do wymagan tego softu czyli "requirements", a powiemy czy jest czy nie :D

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pora wypróbować czy progreso jest rzeczywiście tyle warte. Chciałbym obsługę tego: http://www.orbeon.com/. Jest taka możliwość?

 

 

* Apache Tomcat 5.5.4 (JDK 1.5.0)

* BEA WebLogic Server 9.1 (JRockit)

* IBM WebSphere 6

* JOnAS 4.6.6 (Tomcat 5.5.12, JDK 1.5.0)

* JBoss 4.0

 

 

Wymagania skryptu :D ty chcesz tro na Hostingu za pare-set zloty uruchamiac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymagania skryptu :D ty chcesz tro na Hostingu za pare-set zloty uruchamiac ?

No a co? JBoss czy Apache Tomcat są rozwiązaniami darmowymi. Może brzmią groźnie.

 

No to trzeba się zwrócić w kierunku USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

I tłumaczył też, dlaczego powoli wszystko zmieniają (choć nie pamiętam, czy to było na przykładzie MySQL, czy PHP nowego..).. a nie na szybko od razu do najnowszej wersji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a co? JBoss czy Apache Tomcat są rozwiązaniami darmowymi. Może brzmią groźnie.

 

No to trzeba się zwrócić w kierunku USA.

 

Wiem wiem wiem i zgadzam sie :) Java to przyszlosc IMHO...

aleee to jak kolega pisal

 

 

 

chyba w kierunku serwera dedykowanego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalozylem wczoraj konto testowe...

I z uwagi na to, ze mialem troche wolnego czasu, to poswiecilem go na przegladanie panelu.

Moje wrazenia: panel rzeczywiscie troche muli, ale nie jest to takie mulenie, ze moge wyjsc zrobic sobie kawe, wypalic fajke, i dopiero sie laduje. Wydaje mi sie, ze tutaj duzo zalezy od cierpliwosci uzytkownika.

Najczesciej jest to pare sekund, choc nie ukrywam, kazdy siedzac w necie spieszy sie ;] i czekam na nowa wersje extranetu.

 

Sprawa druga... funkcjonalnosc... Panel jest w miare prosty, ale i konkretny.

Sprawa trzecia... wyslalem ticketa w sprawie tego cvs'a ;] i od 13h czekam na odpowiedz, domyslam sie, ze cvs'a trzeba przegladnac, czy nie ingeruje w system itp. Mam jednak nadzieje, ze uda sie przed zakonczeniem okresu testowego ;]

 

Pozdrawiam

 

EDIT: 1 dzien 13 h czekam na odpowiedz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalozylem wczoraj konto testowe...

I z uwagi na to, ze mialem troche wolnego czasu, to poswiecilem go na przegladanie panelu.

Moje wrazenia: panel rzeczywiscie troche muli, ale nie jest to takie mulenie, ze moge wyjsc zrobic sobie kawe, wypalic fajke, i dopiero sie laduje. Wydaje mi sie, ze tutaj duzo zalezy od cierpliwosci uzytkownika.

Najczesciej jest to pare sekund, choc nie ukrywam, kazdy siedzac w necie spieszy sie ;] i czekam na nowa wersje extranetu.

 

Sprawa druga... funkcjonalnosc... Panel jest w miare prosty, ale i konkretny.

Sprawa trzecia... wyslalem ticketa w sprawie tego cvs'a ;] i od 13h czekam na odpowiedz, domyslam sie, ze cvs'a trzeba przegladnac, czy nie ingeruje w system itp. Mam jednak nadzieje, ze uda sie przed zakonczeniem okresu testowego ;]

 

Pozdrawiam

 

EDIT: 1 dzien 13 h czekam na odpowiedz ;]

 

 

moze klienci ktorzy nie wykupili konta. - nie sa priorytetami w odpowiedziach ?

tak tylko sobie snuje domysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno... ale rshmn polecal zeby sie zglosic z tym do dzialu technicznego wiec sie zglosilem....

Co zrobisz? Nic nie zrobisz <_<

Dostalem odpowiedz.... czas szukac innego cvs'a ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDIT: 1 dzien 13 h czekam na odpowiedz ;]

Groch o sciane...

 

Pare postow temu tlumaczylem, ze pospiech to jest potrzebny przy lapaniu pchel, a nie przy podejmowaniu takich decyzji. Soft trzeba zainstalowac, sprawdzic, zobaczyc jak bedzie wplywal na zasoby, jak bedzie sie apdejtowal z naszego softu do zarzadzania wszystkimi serwerami etc. Uprzedzajac kolejne pytania nt. czasu odpowiedzi - mamy w zwyczaju zastanowic sie nad odpowiedzia, zanim jej udzielimy :]

 

Dostales odp. - napisalismy dlaczego jeden i drugi klient odpadaja, jakie sa powody. Niektorych rzeczy nie da sie sprawdzic w 5 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groch o sciane...

 

Pare postow temu tlumaczylem, ze pospiech to jest potrzebny przy lapaniu pchel, a nie przy podejmowaniu takich decyzji. Soft trzeba zainstalowac, sprawdzic, zobaczyc jak bedzie wplywal na zasoby, jak bedzie sie apdejtowal z naszego softu do zarzadzania wszystkimi serwerami etc. Uprzedzajac kolejne pytania nt. czasu odpowiedzi - mamy w zwyczaju zastanowic sie nad odpowiedzia, zanim jej udzielimy :]

 

Dostales odp. - napisalismy dlaczego jeden i drugi klient odpadaja, jakie sa powody. Niektorych rzeczy nie da sie sprawdzic w 5 min.

sorry, jesli zabrzmialo to jako poganianie, jestem cierpliwy i to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy w Progreso czekam na odpowiedz 10 dni i 7h <_<

 

Tak tak, dosłownie tak długo... nie wiem co się stało z supportem.

I moje pytanie wcale nie dotyczyło tak jak kolegi @n_nja doinstalowania jakiegos oprogramowania, które trzeba sprawdzić etc.

I administrator mógłby odpowiedzieć na nie bez zastanowienia, tylko nie wiem czemu czekam.

 

Mam nadzieje, że się doczekam, bo nie chce narzekać na Progreso, mają wiele zalet.

 

 

 

EDIT : Udało mi się wszystko z Panem Adamem wyjaśnić. Wprawdzie trwało to długo, ale nie dobijałem i cierpliwie czekałem... za cierpliwie bo nikt z Progreso nie sadzil ze sprawa jeszcze wymaga wyjasnien.

 

Na pewno jednak w sprawach pilnych na Progreso mozna liczyc i odpowie szybko... a jak nie to... budzić Pana Adama jak mówi @Sponsi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No, czasem trzeba wysłać zgłoszenie dwa razy, żeby się - jakby to powiedzieć - obudzili..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po raz pierwszy w Progreso czekam na odpowiedz 10 dni i 7h <_>

Nie widze zadnego zgloszenia od Ciebie - jezeli masz z czyms problem lepszym miejscem na zadawanie pytan jest infolinia / helpdesk. 0801 307 301 - pracujemy caly czas, zadzwon, powiedz o co chodzi, podaj ID watku/login, sprawdzimy o co chodzi i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Po raz pierwszy w Progreso czekam na odpowiedz 10 dni i 7h <_<

 

A ja chyba wiem o ktore zgloszenie chodzi patrzac na date / godzine otwarcia. Chodzi o login mar*** ? Rozmawiales ze mna telefonicznie w tamtym czasie i watek oznaczony jest jako "zalatwiony" i nie figuruje wogole w postach "do zrobienia". Wyjasnilismy sobie chyba wszystko telefonicznie jezeli chodzi o ustawienia antyspamu u nas.

 

Jezeli jest inaczej - wal na priv jak rshmn prosil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze ludziska

ale wymiana zdań pomiędzy dwoma jak mniemam adminami prgrso i homa

 

Ja już zdecydowałem. Napewno wybiorę jedną z trzech oferowanych hostingów na rynku PL. Będzie to albo

- home.pl

- progreso.pl

- sisco.pl

 

mam jednak jedno podstawowe i proste pytanko (przepraszam moderatora za OT) :

czy zamierzacie wprowadzić w najbliższym czasie jakąś promocje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jednak jedno podstawowe i proste pytanko (przepraszam moderatora za OT) :

czy zamierzacie wprowadzić w najbliższym czasie jakąś promocje ?

Nie. Stala, nizsza cena od konkurencji i domena na pierwszy rok w cenie serwera (to sie zdaje nazywa promocja). Gratis dostajesz brak mydlenia oczu promocjami ze niby da sie serwer za 1 czy 50 PLN kupic na rok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
czy zamierzacie wprowadzić w najbliższym czasie jakąś promocje ?

 

Co do Progreso - caly czas trwa promocja "domena gratis". Innych promocji w najblizszym czasie nie planujemy. No jedynie dla obecnych uzytkownikow - ale na nia zalapiesz sie dopiero za pol roku albo rok :-)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

rutek home odpuść.. chyba, że masz zamiar kolekcjonować spam.. sisco nie znam, choć przyglądałem się ich ofercie.. a może spróbujesz progreso, choćby na pół roku? :P heh

 

pozdrówka i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chce robić offtopica ale chce zmienić serwer na lepszy.

Lepszy od tmbnet.pl

i chodzą mi po głowie własnie te trzy firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innych promocji w najblizszym czasie nie planujemy. No jedynie dla obecnych uzytkownikow - ale na nia zalapiesz sie dopiero za pol roku albo rok :-)

Wolałbym pół roku, załapią się moje oba konta w Progreso :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×