Skocz do zawartości
Kris

Progreso lepsze od Home ?

Polecane posty

Gość patrick
bo moja szkoła postawiła na tym stronę (brrr!) ..a ja mam być "administratorem i grafikiem"... przynajmniej do czasu zatrudnienia informatyka z "prawdziwego zdarzenia" .. heh

 

OT zdradz szkole :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, to ja mam pytanie z innej beczki - czy progreso.pl ma może Zend Optimizer'a? :>

Ma, ale lepsze miejsce na takie pytania jest tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile czeka się na odpowiedź? Czy też może poprostu w weekend nie pracujecie?

Zalezy - na pytania dot. platnosci etc. odpowiadamy zwykle w normalnych godzinach pracy, czyli od 9 do 17. Obsadzenie techniczne jest non stop, w niedziele, swieta i nawet podczas waznych meczow. Sa kwestie, ktore wymagaja decyzji mojej lub Adama (znizki, rabaty, niestandardowe oprogramowanie) - wtedy odpowiedz moze potrwac dluzej. Na najbardziej newralgiczne i palace problemy staramy sie odpowiadac od razu. Czasem rozwiazanie problemu wymaga obserwacji (logow), zasymulowania czegos etc. - nie zagwarantujemy Ci czasu odpowiedzi 5 min na kazde pytanie ;) To chyba jasne.

 

Jezeli poprosisz w niedziele o zmiane danych do faktury, a dodatkowo np. chcesz, zeby byla wystawiona w jakims niestandardowym terminie, bo np. dopiero co rejestrujesz firme - zostawimy to ksiegowym na poniedzialek.

 

Jak instalujesz nowy soft i nie chce dzialac - od tego mamy ludzi 24/7/365.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już działa ;)

Nawet nie zdążyłem zadzwonić ich poinformować.

 

Jak zwykle Progreso dobrze wie co sie dzieje na ich serwerach i szybko reagują :)

Duży PLUS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Już działa ;)

 

Problemy na wezle na Pieknej - cale DC bylo odciete od swiata ok 25 minut, z czego "reszta swiata" procz TPNETu zaczela dzialac po 10 min od poczatku awarii. W tej chwili wszystko juz dziala prawidlowo.

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problemy na wezle na Pieknej - cale DC bylo odciete od swiata ok 25 minut, z czego "reszta swiata" procz TPNETu zaczela dzialac po 10 min od poczatku awarii. W tej chwili wszystko juz dziala prawidlowo.

pozdr.

 

ehh i po co im te tony Akumulatorow, generatory, redundandne lacza skoro i tak potrafia pasc... ;) zawsze jest gdzie ten jeden punkt, ktory bedzie ogniskiem zapalnym i nie moze byc zdublowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
ehh i po co im te tony Akumulatorow, generatory, redundandne lacza skoro i tak potrafia pasc... ;) zawsze jest gdzie ten jeden punkt, ktory bedzie ogniskiem zapalnym i nie moze byc zdublowany...

 

Po to zeby takie 20 minutowe awarie wystepowaly raz w roku, a nie raz na miesiac, czy tydzien ? ;-)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, akurat dzisiejszy pad na Pięknej doskonale wpisuje się w tendencję spadkową GTSu w ostatnim czasie, no ale coż - przecież przerzucają się na SOHO i już niebawem każdy z nas będzie mógł mieć GTSowego ADSLa w swoim domostwie ;-)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Cóż, akurat dzisiejszy pad na Pięknej doskonale wpisuje się w tendencję spadkową GTSu w ostatnim czasie, no ale coż - przecież przerzucają się na SOHO i już niebawem każdy z nas będzie mógł mieć GTSowego ADSLa w swoim domostwie ;-)).

 

Nie sadze zeby chcieli konkurowac z neostrada jezeli chodzi o SOHO, wogole nie sadze zeby ich interesowal ten rejon.. Mysle ze oferta bedzie typowo dla biznesu ;)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, akurat dzisiejszy pad na Pięknej doskonale wpisuje się w tendencję spadkową GTSu w ostatnim czasie

Czyli? Ja na przestrzeni 3-4 lat pamietam 2 awarie z ich winy po 10-20 min kazda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mówie tutaj o samym datacenter - od paru miesięcy problemy z łączami i routingiem (szczególnie Wrocław, Częstochowa i te okolice), straty pakietów, kosmiczne trasy, kilkudziesięciominutowe pady, których ich "monitoring" nie zauważa to niestety częsty przypadek, a były takie czasy, że po 3 minutach od położenia sesji był telefon z NOC. Oczywiście w przypadku Częstochowy można wszystko zwalić na TKTelekom, ale to chyba nie o to chodzi - to nie Prosperita gdzie 1 mbps kosztuje 90 zł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy manuale w Progreso zawierają polskie znaki ??

Chodzi mi o te manuale dostępne poleceniem "man" na koncie shellowym.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więcej baz danych w pakietach hostingowych.

W naszej ofercie serwerów wirtualnych zwiększyliśmy liczbę baz danych

MySQL. Od teraz w każdym pakiecie Business Starter oferujemy 5 baz,

w Business Serverze - 50 baz, a w Business Serverze PRO - 100

baz MySQL.

 

Powyższa modyfikacja dostępna jest dla wszystkich naszych Klientów -

zarówno nowych, jak i już korzystających z naszych usług.

 

Szczegółowy opis serwerów WWW znajdą Państwo pod adresem

http://home.pl/serwery - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Wrescie Business Starter ma sens.

Yeah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuck side... a dopiero co sie zaladowalem w progreso :/

chyba nie wiesz co piszesz (mowisz)... ciesz sie... bo ja juz sie nie moge doczekac, kiedy mi sie home skonczy ( koniec wrzesnia ) i bede mogl kupic konto w progreso...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi jak z tym extranetem rzeczywiscie jest... w jakim stopniu muli (nie da sie z niego korzystac?)?

Pytasz o konto biznes? Da się korzystać bez problemu i nie muli, przynajmniej nie w moim pojmowaniu mulenia :)

 

A co do Progreso... klientem jestem od paru lat i nie narzekam. Co więcej - polecam na własną odpowiedzialność i jak do tej pory nikt mi za polecanki nie chce obić gęby, zatem musi być OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×