Skocz do zawartości

shive

WHT Pro
 • Zawartość

  1078
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

5 obserwujących

O shive

 • Ranga
  Weteran WHT

Metody kontaktu

 • GG
  1598585
 • Strona WWW
  http://www.skryptoteka.pl
 1. Tak, dzwoniłem na infolinię i chodzi oczywiście o setkę na wszystkie maszyny. Dzięki za opinie - w takim razie spokojnie sprawdzę ruch na OVH skoro jednak mogę się spodziewać pozytywnych efektów.
 2. Mam do dyspozycji jeden serwer z serii Super Plan, może zapuszczę ruch na jeden dzień testowo. Kobieta na infolinii OVH zarzeka się, że jest 100mbit na serwer, ale i tak wiadomo, że to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.
 3. Witam, Nie wiem jak ma się obecnie sprawa w europejskich serwerowniach, a potrzebny mi dedyk zdolny wypchać stabilnie ok. 40mbit ruchu. Słyszałem, że w OVH są teraz problemy z osiąganiem wysokich transferów natomiast z leaseweb nie miałem doświadczeń i nie chcę kupować w ciemno. Chciałbym uniknąć rozbijania ruchu na wiele maszyn. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat możliwości puszczenia takiego ruchu w znanych serwerowniach (leaseweb, ovh, hosteurope)? Pozdrawiam
 4. Małe konta, IP z różnych klas C

  Same IP to nie problem - mogę kupić dedyka i za friko dostać choćby 60. Chodzi tu wyłącznie o te klasy adresowe. Tak czy inaczej, z allegro bym nie kupił.
 5. Cześć, Mam potrzebę skompletowania około 10-20 kont pod SEO. Wymagania: IP w RÓŻNYCH KLASACH C. Z góry uprzedzam pytania "po co to komu": nie ja będę z tego korzystał. Zależy mi na jak najmniejszym rozdrobnieniu (jak najmniej faktur od różnych firm). Proszę o propozycje - im więcej IP z różnych klas jest w stanie zapewnić jedna firma, tym lepiej. Pozdrawiam
 6. Delikatnie mówiąc, mijasz się z prawdą. Chyba, że piszesz w święto na adres BOK to nie dziw się, że nie ma odpowiedzi. Na stronie (http://www.sisco.com.pl/hosting-da.html) masz podany kontakt techniczny. W żadnej firmie nie ma sensu pisać na BOK jeśli jest podany kontakt bezpośredni. Na BOK zwykle siedzą ludzie, którzy i tak sami nic nie zrobią.
 7. Masz jakieś argumenty na poparcie tej tezy?
 8. Backup przez ssh

  Skąd pomysł, że dane są w latin2?
 9. Reseller

  Jasne, że można. Ale napisał, że nie chce być zależny od jednej firmy.
 10. [opinie] sisco.pl

  Strony erotyczne odpadają (czyt.: nie można).
 11. [opinie] sisco.pl

  Naprawdę bardzo, ale to bardzo dziwią mnie ludzie, którzy nie potrafią zwyczajnie zadzwonić albo napisać konkretnego i rzeczowego maila. Jest jedna prosta zasada: - piszesz konkretnie i kulturalnie: jesteś obsługiwany szybko - piszesz bełkotliwie i rzucasz się: jesteś przesuwany na koniec kolejki Mamy wolny rynek i możesz do woli sprawdzać konta w dowolnych firmach i na koniec wybrać to, które ci odpowiada. Kupiłeś konto bez sprawdzenia i teraz robisz wielkie oczy? Dziecinada. ------- @krk151: mijasz się z prawdą. Nie wysłałeś ani jednego maila, nie wykonałeś ani jednego telefonu. Kontakt techniczny podany jest na stronie przytoczonej przez Magdę. Potrzebne jest tylko czytanie ze zrozumieniem.
 12. [szukam sponsora] serwis z hostingiem zdjec

  Skoro masz taki ruch, że potrzeba VPS, to wlep jakieś byle reklamy google i ci się zwróci.
 13. To Apple prezentuje jeszcze coś takiego, jak "jakość"? Bez jaj, to już zamierzchłe czasy.
 14. @Krystian: muszę przyznać, że jesteś niezmiernie odkrywczy skoro uważasz, że wymaganie takich prostych rzeczy, jak: - zgodność kodu ze standardami - ... i ze zdrowym rozsądkiem ( &nbsp) - podstawowa zgodność z elementarnymi zasadami typografii na stronach (czcionki, czytelność, zestawy kolorów, ułożenie elementów) - wydajność i oszczędność kodu (więcej kodu -> więcej ruchu -> wyższe koszty działania witryny) - przenośność kodu (halo, mamy XXI wiek i ludzie nie wykorzystują jedynie pecetów z jedyną słuszną przeglądarką) - łatwość utrzymania i przejrzystość struktury (słyszałeś chłopie o czymś takim jak semantyka i oddzielenie warstw programu od siebie?) - etc. etc. ... jest dziecinne. Twoje witryny nie mogą się pochwalić ani jedną z powyższych cech. Przykro mi, być może 10 lat temu być zrobił wrażenie.
 15. Na Twoim miejscu bym już nie podawał więcej linków, bo kod tych stron, które podałeś wygląda, jakby pochodził sprzed 15 lat. NĘDZA. Lepsze strony robią wannabe-webmasterzy z gimnazjum...
×