Skocz do zawartości

Polecane posty

Nie ma sztywnych limitów nałożonych na procesor, jeżeli skrypty cały czas nie zajmują jego mocy.

 

Generalnie wychodzimy z założenia, że zawsze da się dogadać, nie blokujemy kont, dzwonimy i rozmawiamy.

Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu klienta i najwyższej jakości, na którą kładziemy bardzo wysoki nacisk (SLA 99,9%).

 

Zapraszamy do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

A czy nie wpływa to negatywnie na działanie innych kont?

Również mam póki co właśnie w Prohoscie i bardzo "agresywna" polityka względem obciążenia daje to, że nie ma praktycznie momentów, gdy serwer działa wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picek

a podnosząc SLA usunęliście mi jedyną przewagę Prohostu

 

Tak to jedyna przewaga... brak słów

 

Ludzie trochę uczciwośc, niedługo hitme bedzie na równi z home o ile już nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jedyna przewaga... brak słów

 

Ludzie trochę uczciwośc, niedługo hitme bedzie na równi z home o ile już nie jest :)

Czy uważasz, że Twoja wypowiedź jest chociaż w najmniejszym stopniu zgodna z tematem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picek

A nie, hitme było dla mnie porażką, ten support, na który nie mołem się doczekać, a teraz co widzę,

porównywanie do najlepszych przez ludzi z reklamą hitme w stopce, porażka

 

Czuje się robiony w balona jako były klient hitme.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Tak to jedyna przewaga... brak słów

 

Ludzie trochę uczciwośc, niedługo hitme bedzie na równi z home o ile już nie jest ;)

 

Używam prohostu już od 2,5 roku, nadal mam tam aktywne konto (Platinium), więc wiem co mówię.

Poza tym napisałem, że usunęli MI, a nie każdemu, bo każdy ma inne priorytety.

 

Jakiś czas temu w prośby zakładałem temat, w którym szukałem hosta pod siebie (SLA 99.9, codzienny backup, cPanel, lokalizacja PL i inne), NIC nie spełniło moich wymagań. HitMe jest firmą, której się to udało.

 

A nie, hitme było dla mnie porażką, ten support, na który nie mołem się doczekać, a teraz co widzę,

porównywanie do najlepszych przez ludzi z reklamą hitme w stopce, porażka

 

Czuje się robiony w balona jako były klient hitme.pl

 

Zabraniasz komuś dawać refa? Jeżeli coś polecam, to to reklamuję, bo sam mogę na tym zyskać.

Kiedyś miałem w sigu link do prohostu, ale ich program partnerski nie działa, więc zrezygnowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

@Picek:

Teraz będziesz miał przykład, że nie jestem jednostronny.

 

 

Chyba ta informacja o SLA 99,9% to jednak była za szybko wrzucona - wczoraj rozłożył się litespeed, nadal mam co jakiś czas internal server error, albo info o przekroczonym limicie pamięci.

Poza tym nie ma eA, czasy generowania i ilość branej przed skrypty pamięci nieźle poszła w górę.

 

Problem oczywiście zgłaszałem, ale jeżeli po 24 h od zaobserwowania objaw nadal nie jest dobrze, to ten zapis SLA nie powinien tak wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LukasAMD zauważ iż nie padł serwer hostingu www tylko litespeed, więc pojedliśmy decyzję o postawieniu apache by strony funkcjonowały.

 

Uważam iż takie rozwiązanie lepsze niż niedziałanie serwera, dodatkowo też poinformowaliśmy klientów hostingu www o problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
LukasAMD zauważ iż nie padł serwer hostingu www tylko litespeed

Sam z siebie nie pada, chyba że jest 4.0.16, wtedy wystarczy jeden głupi wpis w htaccess.

Poza tym nie ma eA, czasy generowania i ilość branej przed skrypty pamięci nieźle poszła w górę.

A na LS był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote name=lolek :D' timestamp='1290723933' post='226177]

Popraw sobie linki do podstron na www bo masz błędy :D

1. Takie rzeczy pisze się na PW

2. Sprecyzuj proszę do kogo jest ta wiadomość, bo odnoszę wrażenie, że do jakiegoś kolegi

 

Proszę o posprzątanie tematu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Takie rzeczy pisze się na PW

2. Sprecyzuj proszę do kogo jest ta wiadomość, bo odnoszę wrażenie, że do jakiegoś kolegi

 

Proszę o posprzątanie tematu..

 

 

 

 

Skoro pisze w temacie dot. HitMe o poprawienie linków na stronie to jak sprawa ta może dotyczyć mojego kolegi :D?

 

EDIT

 

Link do ,, Serwery dedykowane" http://hitme.net.pl/dedyki.php.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Jak dla mnie to jest za mało systemów do wyboru w vpsach.

Mam xena zwykłego bez hvm, wszystko ładnie działa lecz mogli by dodać chociaż 2 systemy ( ubuntu server i freebsd ) do możliwości reinstalacji.

 

Napisałem maila 2 dni temu w tej sprawie i nie otrzymałem odpowiedzi, nie wiem czy tylko ja tak mam czy problem z kontaktem mają też inni użytkownicy :)

 

Po za tym nie można narzekać, vps fajnie śmiga, za tą cenę mogę śmiało polecić.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracujemy nad nowym panelem, praktycznie juz jestemy na etapie testow, bedzie wiecej dystrybucji oraz oferta serwerow vps w chmurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiałem czy wystawić publiczną opinię Tej firmie, ale tak stwierdziłem co mi szkodzi - może to przyśpieszy czas odpowiedź na zgłoszenia, choć nie chce przenosić boku tutaj na forum bo nie temu ta opinia służy.

 

Swego czasu (3 miesiące temu) byłem zadowolonym nowym klientem tejże firmy, fajnie zmiana VPS'a z zagranicznego na nowy - Polski, parametry podobne (różnica transfer), wydawało by się że jakość podobna, no i niższy czas dostępu do stron. Wszystko zaczęło się chrzanić gdy pewnego ranka wchodząc na forum zauważyłem że to zwyczajnie muli i ogólnie rzecz biorąc nie chce się załadować. Po usilnych próbach przywrócenia strony do życia właściwie się udało, szkoda tylko że ta poprawa trwała bagatela 10 czy 15 min i znów wróciło to z czym usilnie walczyłem. Nic nie było by w tym dziwnego, gdyby nie fakt że nie było skoku odwiedzin, a wręcz przeciwnie, było ich 2x mniej, na serwerze pracował apache2, próba instalacji nginx'a jako serwera głównego, a zarazem proxy dla apache skończyła się fiaskiem, ba wstawienie do nginx'a jako głównej strony prostego html'a nic nie dała, bo obciążenie VPS'a sięgało szczytu (CPU 99,9%, wysoki load > 50). Z ciekawości sprawdziłem czy to znów nie dziwny problem - na samym początku, po instalacji VPS'a ten widział zaledwie jeden rdzeń (niestety nie sprawdziłem wtedy dostępnego czasu CPU), wykonałem reinstalacje systemu no i wszystko wróciło do normy (4 rdzenie, niestety czasów znów nie sprawdziłem). Postanowiłem że znów wykonam reinstalacje, ale odezwę się też do boku, z zapytaniem właściwie co to ma być.

 

Jakie było moje zdziwienie, gdy na pytanie co się stało właściwie z 3 rdzeniami, dlaczego zniknęły napłynęła odpowiedź:

 

Witam,

Po reinstalacji ma Pan chwilowo odblokowany dostep do całego CPU, nie ograniczony tylko do wykupionego.

System po jakimś czasie ogranicza CPU do takich wartości jakie Pan wykupił.

 

Sugeruję rozważenie migracji na wyższy plan.

 

 

Dobra, fajnie system po czasie wymusza to co zakupiłem, tyle że to "po czasie" trwało 3 tygodnie... Dobra, niech będzie forum wygenerowało olbrzymie obciążenie i zajechało całą maszynę - pomijam fakt że ani wykres odsłon, ani nawet munin nic takiego nie wskazywał, ale nie będzie, firma ma inne wykresy, okej - niech będzie.

 

Tydzień później znów to samo, VPS widzi jeden rdzeń, tyle że tym razem postanowiłem się temu bliżej przyjrzeć, sam fakt że klient ma dostęp do pełnych parametrów maszyny już mnie zdziwił, bardziej jednak się zdziwiłem wynikiem komendy cat /proc/cpuinfo:

 

processor : 0

vendor_id : GenuineIntel

cpu family : 6

model : 30

model name : Intel® Xeon® CPU X3430 @ 2.40GHz

stepping : 5

cpu MHz : 1197.028

cache size : 8192 KB

 

Fajnie, wedle umowy powinienem dostać czas procesora "do 2GHz", tutaj ledwo 1,2 GHz, gdzie podziało się 800MHz? Rozumiem, gdyby brakowało 100MHz, no niech będzie w końcu "do" u każdego może oznaczać co innego, ale 800MHz? Gdybym chciał kupić VPS'a z czasem procesora "do 1,2GHz" to tak bym zrobił, ale kupiłem tyle to chce tyle. Wiadomość do boku oczywiście wysłałem z podaniem wyniku komendy i w niedługim czasie dotarła do mnie wiadomość:

 

 

Witam,

Poprawiłem Panu wspomniany parametr.

 

Lekko mówiąc poirytowałem się wtedy, bo jak można za przeproszeniem robić klienta w balona? Co nie zobaczy to nasze? Wkurzony wysłałem wiadomość, na którą oczekiwałem jasnej odpowiedzi, skąd taki overselling ?

 

 

Witam,

czyli jeśli dobrze rozumiem system dwa razy wymuszał parametry których nie zakupiłem, bo były one defacto 2x niższe (mówię tylko o CPU), reinstalacje były idiotycznym pomysłem bo system i tak wymusił czas procesora rzędu 1,2GHz (z określonych 2) tylko dlatego że Pan tam w swoim panelu miał coś innego? Dlatego moje strony nie działały praktycznie tydzień gdy czekałem na pomoc i rozwiązanie problemu? Dlatego nawet nginx nie radził sobie z czystym html'em, a mnie jedyna w sumie zaoferowana pomoc to "proszę zastanowić się nad przejściem na wyższy pakiet"? Coś tu jest chyba nie tak.

 

 

Pomijam już fakt że na odpowiedź na te słowa czekałem prawie dwa tygodnie (13 dni), a w niej dotarło do mnie:

 

Witam,

Panie Michale, w ramach rekompensaty przedłużyłem Panu ważność serwera do 22/01/2011.

 

Przepraszam za kłopot.

 

Od razu pojawił mi się "banan" na twarzy, tylko nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać, gdybym nie zauważył tego "błędu" to dalej płacił bym za ofertę z czasem CPU 2GHz, a defacto miał dostęp do 1,2GH.

 

 

Ogólnie rzecz biorąc cała ta sytuacja to jakaś porażka, od boku jedyna otrzymana pomoc to "Sugeruję rozważenie migracji na wyższy plan." - gdyby mi tak owy był potrzebny to od razu bym go zamówił, tylko po co? Pod forum (IPB) z 8-10tys odsłonami dziennie? Kiedy podobny VPS w zagranicznej firmie w zupełności zaspokajał moje potrzeby, obciążenie w godzinach szczytu sięgało poziomu 20-30%, a tutaj? 8 rano, użytkowników online brak, procesor nie wyrabia, pamięci zostało 100MB. Sam fakt że musiałem czekać na ostatnią odpowiedź prawie 2 tyg już daje mi sporo do myślenia, aczkolwiek nikomu nic nie "podpowiadam", niech każdy sam sobie dopisze moją i Swoją opinię. Ja w firmie nie jestem już od miesiąca, znów wróciłem do zagranicznej firmy, parametry te same, jakość zdecydowanie większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie, powyższa sytuacja nie ma obsolutnie nic wspólnego z oversellingiem. To co widzi Pan w /proc/cpuinfo można ustawić z poziomu maszyny, niezależnie od obciążenia. Absolutnie nie jest to żadna miara tego czy firma stosuje overselling czy nie. Proszę nie wypowiadać się na temat kwestii, na których się Pan nie zna.

 

Ponadto pozwolę sobie zacytować naszą stronę, tę samą na której złożył Pan zamówienie:

 

Telefon - 10:30 - 18:00

(poniedziałek - piatek)

 

801 081 247 z telefonów stacjonarnych

56 669 89 70 z telefonów komórkowych' date=' z zagranicy

 

poza godzinami pracy biura

530 630 021

530 630 011

 

 

[/quote']

 

Jeśli chodzi o sprawy pilne jesteśmy dostępni całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Zawsze pod którymś numerem Pan kogoś znajdzie, kto niezwłocznie Panu pomoże.

 

Powyższy błąd wynikał z niezgodności pomiędzy informacjami na stronie, a zawartych w systemie odpowiedzialnym za zakładanie serwerów. Błąd został skorygowany a Pan otrzymał stosowną rekompensatę. Problem był jednostkowy.

 

Pondto odnosząc się do informacji które podał Pan o obciążeniu CPU i pamięci RAM informuję, że wpływ ma na to wiele czynnikow, takich jak chociażby konfiguracja serwisów na Pańskiej wirtualnej maszynie i wartości wspomniane przez Pana mogą znacznie się różnić, chociażby ze względu na to.

 

 

 

Owszem, na początku każdy serwer ma dostęp do pełnego procesora, parametry ustawiane są później przez skrypt, stąd na początku miał Pan dostęp do 100% każdego rdzenia, a później system Pana ograniczył. Zmieni się to wraz z wprowadzeniem nowej wersji panelu.

 

 

Na dzień dzisiejszy ogromna większość zgłoszeń jest przez nas realizowana w ciągu maksymalnie kilku godzin. Dodatkowo poczyniliśmy kroki aby jeszcze zredukować czas odpowiedzi na zgłoszenie. Zmiana wejdzie w życie wraz z wdrożeniem najnowszej wersji systemu Kayako, które planowane jest na pierwszą połowę stycznia 2011. Czas reakcji na zgłoszenie po wprowadzeniu tych zmian w godzinach pracy nie powinien przekraczać jednej godziny.

 

Ponadto na pilne problemy zgłaszane przez użytkowników reagujemy niezwłocznie po informacji telefonicznej nawet w środku nocy, co znaczna ilość osób, również z tego forum z czystym sercem może potwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie wypowiadać się na temat kwestii, na których się Pan nie zna.

Ależ nie mam takiego zamiaru, to nie moja opinia tylko kilku osób z konkurencji, zupełnie postronnych (nie znali nawet nazwy firmy o której im mówiłem), którzy też mają / mieli serwery VPS :-)

 

Ponadto pozwolę sobie zacytować naszą stronę, tę samą na której złożył Pan zamówienie:

Telefon - 10:30 - 18:00

(poniedziałek - piatek)

 

801 081 247 z telefonów stacjonarnych

56 669 89 70 z telefonów komórkowych, z zagranicy

 

poza godzinami pracy biura

530 630 021

530 630 011

Pilna sprawa? Hmm, szczerze mówiąc to od jakiegoś czasu mi na tym nie zależało, kilka dni później (2?) przeniosłem się zupełnie gdzie indziej, a na odpowiedź już nawet nie liczyłem - szczerze mówiąc to nie miałem czasu jej "wyciągnąć", a dziś zobaczyłem w mojej skrzynce takie "coś" :-)

 

Swoją drogą, sprawa pilna czy nie, ale moja chyba przeszła jakby to powiedzieć do epoki kamienia łupanego, 2 tygodnie? Nie ma to jak priorytet "Krytyczna" :)

 

Co do rekompensaty, odpowiedź na zgłoszenie po 2 tyg, gdyby nie fakt że serwer opłaciłem o kolejny miesiąc (nie miałem natchnienia się już wykłócać), to dziś byłby nieaktywny od jakiegoś tygodnia, nie liczyłem nawet ile tej rekompensaty dostałem, aczkolwiek na oko są to te dwa tygodnie, więc defacto tej rekompensaty być nie powinno - albo inaczej, nie ma ona racji bytu.

 

Pondto odnosząc się do informacji które podał Pan o obciążeniu CPU i pamięci RAM informuję, że wpływ ma na to wiele czynnikow, takich jak chociażby konfiguracja serwisów na Pańskiej wirtualnej maszynie i wartości wspomniane przez Pana mogą znacznie się różnić, chociażby ze względu na to.

Czysty HTML na nginxie też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ nie mam takiego zamiaru, to nie moja opinia tylko kilku osób z konkurencji, zupełnie postronnych (nie znali nawet nazwy firmy o której im mówiłem), którzy też mają / mieli serwery VPS :-)

 

Zatem niestety te rzekome "osoby" nie miały wystarczającej wiedzy aby udzielić Panu prawidłowej odpowiedzi.

 

 

 

Pilna sprawa? Hmm, szczerze mówiąc to od jakiegoś czasu mi na tym nie zależało, kilka dni później (2?) przeniosłem się zupełnie gdzie indziej

 

 

 

Pański wybór, jednak absolutnie nie ograniczyło to Panu możliwości kontaktu z nami. Miał Pan szereg możliwości, z których Pan nie skorzystał. Nieuczciwe z Pana strony jest w sytuacji kiedy nie wyczerpał Pan możliwości kontaktu straszyć obecnych i potencjanych klientów brakiem kontaktu z nami, czy długimi czasami reakcji w sprawach krytycznych (o których tutaj Pan pisze).

 

 

 

 

 

 

Czysty HTML na nginxie też?

 

Tego Pan nie zgłaszał i nie było to przedmiotem analizy naszego technika zatem nie będę się na ten temat wypowiadał.

 

 

 

 

Tak jak już wyżej pisałem, kontakt z nami jest. Jesteśmy online całą dobę i służymy pomocą każdemu kto ma problemy z naszą usługą, ale także problemy z konfiguracją aplikacji, których w supporcie standard nie musimy rozwiązywać, a robimy to z czystej dbałości o klienta.

 

 

 

 

Dowód ? Chociażby czas odpowiedzi tutaj na forum. O Pańskiej odpowiedzi w temacie dowiedziałem się z maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pański wybór, jednak absolutnie nie ograniczyło to Panu możliwości kontaktu z nami. Miał Pan szereg możliwości, z których Pan nie skorzystał. Nieuczciwe z Pana strony jest w sytuacji kiedy nie wyczerpał Pan możliwości kontaktu straszyć obecnych i potencjanych klientów brakiem kontaktu z nami, czy długimi czasami reakcji w sprawach krytycznych (o których tutaj Pan pisze).

Ale czy ja kogoś straszę? Napisałem tylko to co rzeczywiście miało miejsce, oraz co mogę poprzeć dowodami. Nie wiem jak jest z kontaktem wobec innych klientów i telefonicznym - faktycznie nie skorzystałem, ale po coś w końcu bok jest, a czas odpowiedzi rzędu 13 dni to troszkę dużo.

 

Tego Pan nie zgłaszał i nie było to przedmiotem analizy naszego technika zatem nie będę się na ten temat wypowiadał.

 

Witam,

czyli jeśli dobrze rozumiem system dwa razy wymuszał parametry których nie zakupiłem, bo były one defacto 2x niższe (mówię tylko o CPU), reinstalacje były idiotycznym pomysłem bo system i tak wymusił czas procesora rzędu 1,2GHz (z określonych 2) tylko dlatego że Pan tam w swoim panelu miał coś innego? Dlatego moje strony nie działały praktycznie tydzień gdy czekałem na pomoc i rozwiązanie problemu? Dlatego nawet nginx nie radził sobie z czystym html'em, a mnie jedyna w sumie zaoferowana pomoc to "proszę zastanowić się nad przejściem na wyższy pakiet"? Coś tu jest chyba nie tak.

Faktycznie, wcale o tym nie pisałem.

 

Dowód ? Chociażby czas odpowiedzi tutaj na forum. O Pańskiej odpowiedzi w temacie dowiedziałem się z maila.

Nie chce tutaj robić offtopu i kłócić się z Panem, ale czy "Napisany dnia: 07 Dec 2010 7:26 PM", a "Napisany dnia: 20 Dec 2010 9:56 PM" to nie przypadkiem 13 dni?

 

 

Tak jak już wyżej pisałem, kontakt z nami jest. Jesteśmy online całą dobę i służymy pomocą każdemu kto ma problemy z naszą usługą, ale także problemy z konfiguracją aplikacji, których w supporcie standard nie musimy rozwiązywać, a robimy to z czystej dbałości o klienta.

Więc ja chyba byłem ewenementem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Michale, ostatnią wiadomością otrzymaną przez nas od Pana była:

 

 

Witam,

postanowiłem nie czekać i rachunek opłaciłem, liczę jednak że dostanę odpowiedź na pytanie wcześniej.

 

 

 

Odbieram ją jako prośbę o odpowiedź na pytanie, a nie zgłoszenie o problemie, wiadomość była zatem o niskim priorytecie. Oczywiście była by potraktowana inaczej gdyby napisał Pan w niej, że nadal ma Pan problem z serwerem i prosi o jego rozwiązanie. Wystarczyło w tym wypadku po prostu odpisać na zgłoszenie lub zadzwonić. Problem został by rozwiązany błyskawicznie.

 

Dlugi czas odpowiedzi na sprawy o niskim priorytecie, takie jak chociażby zwykłe pytania, wynikał z dużej ilości zgłoszeń związanych z promocją nowej oferty i świętami. Najwyższym priorytetem byly dla nas zgłoszenia o występujących problemach, dlatego realizowaliśmy je w pierwszej kolejności, własnie dlatego że jakość usługi jest dla nas najważniejsza. 

 

Sam może Pan potwierdzić, że proces rozwiązywania problemu od samego początku przebiegał prawidłowo. Kiedy zgłosił Pan problem z CPU po raz pierwszy kolega poprawił to ustawienie i odpisał Panu w zgłoszeniu. Dopiero kiedy problem wystąpił po raz drugi, a ostatnia Pańska wiadomość była raczej formą prośby o przeanalizowanie sprawy niż o rozwiązanie problemu czas odpowiedzi uległ wydłużeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, niech będzie, święta za pasem klientów przybywa.

 

Sam może Pan potwierdzić, że proces rozwiązywania problemu od samego początku przebiegał prawidłowo. Kiedy zgłosił Pan problem z CPU po raz pierwszy kolega poprawił to ustawienie i odpisał Panu w zgłoszeniu. Dopiero kiedy problem wystąpił po raz drugi, a ostatnia Pańska wiadomość była raczej formą prośby o przeanalizowanie sprawy niż o rozwiązanie problemu czas odpowiedzi uległ wydłużeniu.

Fakt, gdyby nie to że najpierw poirytowało mnie zdanie "Proszę zastanowić się nad migracją na wyższy pakiet", a gdy dopiero później podesłałem defacto jak na tacy problem ten został rozwiązany, co do tego nie mam w sumie zastrzeżeń, gdyby nie fakt że ktoś próbował mnie tutaj naciągnąć, a problemu nie przeanalizował - przeczytał zgłoszenie, odpowiedział i na tym koniec.

 

No ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zweryfikowałem i widzę, że udzielił Pan odpowiedzi w utworzonym wcześniej zgłoszeniu, miało to oczywiście wpływ na czas reakcji, bo to zgłoszenie było już uznane za rozwiązane.

 

Fakt, gdyby nie to że najpierw poirytowało mnie zdanie "Proszę zastanowić się nad migracją na wyższy pakiet", a gdy dopiero później podesłałem defacto jak na tacy problem ten został rozwiązany

Zapewniam, że kolega zweryfikował Pański serwer. Nie mieliśmy informacji o błednym ustawieniu procesora, zatem skupiliśmy się na analizie obciążenia i wszystko na pierwszy rzut oka się zgadzało - były procesy, brały x procent procesora, zatem wyglądało to na wykorzystanie limitu procesora. Stąd odpowiedź kolegi z sugestią migracji na wyższy pakiet.

 

Nie wzięliśmy pod uwagę, że parametr mógł być błędnie ustawiony, w końcu jest on ustawiany automatycznie i gdyby nie błąd ludzki w trakcie ustawiania pakietu problem by nie wystąpił.

 

Z naszej strony przepraszamy za ten błąd. Z miłą chęcią zaproponujemy Panu bezpłatny 30 dniowy okres próbny podczas którego będzie miał Pan możliwość zweryfikowania swojej opinii na temat naszej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta z ciekawości sprawdziłem i mały zonk:

 

 

jarek@dc-1:~$ cat /proc/cpuinfo

processor : 0

vendor_id : GenuineIntel

cpu family : 6

model : 23

model name : Intel® Xeon® CPU X3360 @ 2.83GHz

stepping : 7

cpu MHz : 209.552

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×