Skocz do zawartości

Polecane posty

Istnieje również support telefoniczny jeżeli potrzebuje się czegoś pilnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... szanujmy się. Zapłaciłem za pół roku z góry za serwer VPS, jednak okazało się, że wirtualizacja XEN nie spełnia do końca moich oczekiwań, więc chciałbym zamienić mój serwer na XEN HVM, który jest w identycznej cenie. Nie widzę tu jakoś specjalnej potrzeby załatwiania takiej sprawy telefonicznie. Dla Pana to zapewne tylko kliknięcie kilku przycisków w panelu zarządzania klientami czyli robota na kilka minut.

Edytowano przez Guitar Guy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hitme ostatnio straszenie OSŁABIŁO wręcz kontakt przez HelpDesk. Nie wiem z jakiego powodu. Firma na prawdę sympatyczna,ale ten Support pobija wszelkie rekordy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... Ja przez nie całe 1.5 tygodnia co chwile pisałem na suport i odpowiedź była w przeciągu 1 godziny, nawet w niedziele Pan Dominik odpowiedział na email i naprawił błąd w panelu. Ja do suportu nic nie mam, odpisują zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba też przerzucę się na emalie :) A korzystasz z strony gdzie jest możliwości pisania ticket'ów ? Bo ja jak mam pisać tam posta to już nawet nie dodaje do zakładek tej strony(napisanej prośby/problemu). Po prostu zapominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki odpowiadają nawet na SMSy, ostatnio w niedziele pisałem do Dominika z błahym pytaniem - odpowiedź w ciągu kliku minut, grzecznie ładnie i z pozdrowieniami.

 

To, że nie zawsze czytają co w biletach napisane to fakt, prawda prawdą przydała by im się osoba tylko do odpowiadania na tickety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie. Na sms dostaje odpowiedzi i na mail. Oczywiscie SMS jest bez odpowiedzi kilka minut. Polecam ta firme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tej opcji zawsze korzystam

 

 

 Live Help (Leave Message)

(szkoda tylko że jeszcze nigdy nie natknąłem się aby ktoś był na tym Online ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tej opcji zawsze korzystam

 

 

 Live Help (Leave Message)

(szkoda tylko że jeszcze nigdy nie natknąłem się aby ktoś był na tym Online ;P)

 

Z tym to daj sobie spokój, powinni to dawno wywalić...

https://ssl.hitme.net.pl/billing/clientarea.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już trzecie dzień jestem bez serwera. Dalej nie mogę się doprosić, żeby zamienili mi go na HVM. Sprawa nie jest aż tak pilna, żeby załatwić ją przez telefon ale też ile można czekać, tym bardziej, że serwer jest już opłacony. Jak dziś nie uda mi się tego załatwić to chyba będę musiał tam dzwonić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już trzecie dzień jestem bez serwera. Dalej nie mogę się doprosić, żeby zamienili mi go na HVM. Sprawa nie jest aż tak pilna, żeby załatwić ją przez telefon ale też ile można czekać, tym bardziej, że serwer jest już opłacony. Jak dziś nie uda mi się tego załatwić to chyba będę musiał tam dzwonić...

 

szczerze ?

weź do nich chłopie zadzwoń bo kolejne posty, że Ci nie odpisali to marnowanie bazy sql forum wht, podobnie z tym, że hitmi zaraz napisze że od tego jest telefon i tak w kółko

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już trzecie dzień jestem bez serwera. Dalej nie mogę się doprosić, żeby zamienili mi go na HVM. Sprawa nie jest aż tak pilna, żeby załatwić ją przez telefon ale też ile można czekać, tym bardziej, że serwer jest już opłacony. Jak dziś nie uda mi się tego załatwić to chyba będę musiał tam dzwonić...

 

Sprostowując Pańską wypowiedź odnoszącą się do naszego supportu.

 

Przesłał Pan zgłoszenie zarejestrowane w naszym systemie pod identyfikatorem #QXL-837-82735.

Zgłoszenie zostało zarejestrowane "20 marzec 2011 02:38". Odpowiedź technika miała miejsce tego samego dnia, 13 minut później, tj. "20 marzec 2011 02:51".

 

Kolega przedstawił Panu w tym zgłoszeniu możliwości, z których może Pan skorzystać. Nasza wiadomość była ostatnią wiadomością w tej sprawie. Nie ma zarejestrowanej żadnej odpowiedzi z Pańskiej strony na to zgłoszenie.

 

Nie widzę możliwości udzielenia odpowiedzi na zapytanie/prośbę, kiedy najzwyczajniej w świecie nie ma zarejestrowanej w naszym systemie supportowym...

Dodatkowo nie było żadnego kontaktu telefonicznego z Pańskiej strony, zatem nie przedstawił Pan nam w żaden sposób, skutecznie swojej odpowiedzi na to zgłoszenie.

 

szczerze ?

weź do nich chłopie zadzwoń bo kolejne posty, że Ci nie odpisali to marnowanie bazy sql forum wht, podobnie z tym, że hitmi zaraz napisze że od tego jest telefon i tak w kółko

 

Problem w tym, że "hitmi" odpisało, a klient nie odpisał, anyway kończmy dyskusję na ten temat.

Edytowano przez marekxbx (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissi

ja się dziwie, że jeszcze Ci pozwalają się tam bawić....

 

Trzeba mieć cierpliwość do klientów, którzy mają vpski do zabawy

nie prościej zainstalować sobie na komputerze lokalnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aimer - piszesz do nas mnóstwo zgłoszeń z różnymi pytaniami na każdego w swoim czasie dostajesz odpowiedzi, piszesz również na prywatnego maila, otrzymujesz odpowiedz zgodnie z przysługującym Ci rodzajem supportu...

SMS nie jest forma kontaktu, śmiało można dzwonić na jeden z numerów alarmowych jeżeli jest taka potrzeba.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że mnie bardzo rozczarowali.

Wykupiłem sobie do testów najtańsze konto i dobrze że od razu nie kupiłem droższego.

 

Nie mogłem zaimportować bazy danych z widokami bo mój user do bazy danych nie ma 'SUPER PRIVILAGE', no to napisałem do supportu i czekałem od 2011-04-05 12:08 do 2011-14-09 01:22 na informacje:

"Nie zezwalamy na import takich plików do naszego systemu SQL."

A później:

"Potrzebuje Pan do załadowanie tego pliku "SUPER privilage", a więc nie jest to ograniczenie nakładane przez nas, a raczej przez oprogramowanie, na którym jest świadczona usługa, o czym Pan wiedział (lista aplikacji znajduje się w ofercie http://hitme.net.pl/hosting_www.php)"

 

Ale jakoś u innego usługodawcy z tą samą bazą danych poradziłem sobie bez zająknięcia.

 

No i tak straciłem 2 sześciopaki. Na czymś co mi się nie przydało.

Edytowano przez ArturMaly (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pana baza zawiera niestandardowe polecenia w swojej strukturze które są sprzeczne z polityką bezpieczeństwa mysql dlatego "prawidłowo" skonfigurowany hosting z aktualną wersją mysql w której poprawione są luki bezpieczeństwa nie przepuści Panu tego bez specjalnych uprawnień, ponieważ odpowiednio sformułowane zapytania mogłyby doprowadzić do obejścia zabezpieczeń, jeżeli jakieś hostingi to przepuszczają to oznacza, że nie maja aktualnej wersji i są podatni na...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam usługi firmy HitMe, na których serwerach hostuje jedną z moich stron. Od dłuższego czasu nie zauważyłem żadnej większej awarii. Wszystko chodzi szybko i sprawnie. Co do supportu nie mam żadnych zastrzeżeń - być może spowodowane jest to tym, że rzadko potrzebuje pomocy firmy. Ogólnie polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie Polecam firmy miałem swoje przeżycia już w niej:

-trudny kontakt e-mail odpisują raz na jakiś czas

-kontakt jedynie telefoniczny

-serwer siadał bez uprzedzenia

 

Ponoć bardzo obciążałem procesor miałem na nim stronę i 4 serwery counter strike wyłączyłem cale serwery potem odpaliłem tylko 1 ale dalej było obciążenie procka wiec nie wiem w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy macie z tym kontaktem e-mail ale ja nie mogłem nigdy od nich się doczekać odpowiedzi tylko gdy na telefon się kontaktowałem to coś z tego było.

Najlepiej było wtedy gdy złożyłem wymówienie usługi odpisali w ciągu 10 min...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten dział nie służy do pisania o opiniach na temat firm...

 

 

 

 

Ale to forum jest min. od tego aby ktos nie wtopil kasy w jakiegos krzaka a z opini powinienes sie cieszyc i dbac o to aby byly najlepsze i byc lepszym od konurencji ktorej sie mnozy a nie jechac po ludziach.

 

 

To jakas parodia.. 128ramu ? ledwo na okrojony system wystarczy a gdzie reszta ? :D Cos takiego moge oddac za 15zl/mc a i tak mialbym wyzuty sumienia :P Jedyna sensowna oferta to z DA pod warunkiem ze nie ma ukrytych kosztow :)

 

 

 

 

sorka ze tak wtracilem sie do tematu ale az w oczy to szczypalo i prosilo sie o komenta ale przynajmniej przez takie wypowiedzi mozna wyciagnac "wnioski" i pomyslec nad nowa oferta. Ogolnie nie mozna w tym przypadku stwierdzac ze drogo tylko big shit i nie ma sensu czyms takim smiecic serva bo procek i ramy uciagna taki smietknik jak maszyna dobra tylko pozostaje sprawa dysku.

 

 

 

 

Pozdro.

 

 

 

 

* przepraszam za stylistyke ale to tak w nocy na szybkiego przed ululaniem maszynki :)

 

 

 

Edytowano przez CyberDNA (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×