Skocz do zawartości

marekxbx

Firma
 • Zawartość

  856
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

marekxbx wygrał w ostatnim dniu 25 Sierpień 2017

marekxbx ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

109 Lider

O marekxbx

 • Ranga
  www.HitMe.pl

Informacje osobiste

 • Firma
  HitMe.pl
 • Imię
  Marek
 • Nazwisko
  Bajerski

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  https://www.hitme.pl
 • ICQ
  KLVzPdp5q/Vj8KGZeATdIxCIE+0tHbruQNDrAmh665tRCxd1z0lAcwZoAd3TLjb5
 • Skype
  marekxbx

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Gdańsk

Ostatnio na profilu byli

22782 wyświetleń profilu
 1. [dyskusje] Hitme.pl

  Nie mamy formy kontaktu sms... Tak jak powiedziałem w razie potrzeby proszę wysłać zgłoszenia w PW lub proszę o kontakt telefoniczny.
 2. [dyskusje] Hitme.pl

  Przemku skorzystaj z kontaktu telefonicznego to postaramy się zawsze przyspieszyć, na FB jeszcze nie prowadzimy wsparcia Zależy od tematu zgłoszenia i do kogo je kierowałeś zalecam kontakt telefoniczny, w razie potrzeby proszę w pw numery zgłoszeń.
 3. [dyskusje] Hitme.pl

  Nurgiel, masz pilny temat, możesz również dzwonić.
 4. Odpowiedź otrzymałeś 20min po zgłoszeniu. Dalsze informacje w zgłoszeniu. W razie dodatkowych pytań pisz w pw.
 5. VPS Windows 2017

  Tak mamy w ofercie VPSy z Windows 2008/2012/2016. Test jest możliwy na specjalnych warunkach.
 6. Migracja na tańszy serwer czy warto.

  Oczywiście, że może to mieć sens. Możemy spokojnie przygotować Ci duży serwer vps gdzie w razie potrzeby będziesz mógł szybko i elastycznie skalować jego możliwości a dzięki dużemu sprzętowego raidowi 10 z cachecade SSD uzyskasz dobry kompromis między pojemnością a wydajnością.
 7. Oferta na KVM SSD i Cloud VPS w oparciu o panel OnAPP i świetne możliwości wysłana w pw.
 8. Wiadomość wysłana na pw.w oparciu o filtracje SpamExpert.
 9. Tak, zgadza się. Tak samo będziesz miał z GoodRam Iridium PRO, niektórymi modelami Kingston do DC. Bezproblemowo działa z dyskami do DC Samsunga (SV, SM), Intela, Toshiby.
 10. [dyskusje] Hitme.pl

  Graczu, dzisiaj nie prowadzimy żadnych prac, jeżeli masz z czymś kłopot zapraszamy do kontaktu z supportem.
 11. Pomoc w wyborze.

  Weryfikowałeś ustawienia serwera vps czy też PostgreSQL? Warto również sprawdzić co powoduje takie ładowanie, jaki element odpowiada najdłużej, wówczas ocenić i zoptymalizować dodatkowe ustawienia.
 12. Dobry shared pod Prestę

  Dejwid zapraszam do kontaktu z nami, bywają dni, że ciężko się do nas dodzwonić bo telefony są oblegane. Na telefonach nie odpowiadają u nas marketingowcy tylko osoby z doświadczeniem dlatego te rozmowy czasem trwają. Pamiętaj, że nasz support działa niezależnie i nie jest obarczony telefonami dlatego działa bardzo sprawnie i odpowiada niezależnie od możliwości dodzwonienia się. Zapraszam do ponownego kontaktu jeżeli potrzebujesz porozmawiać a w pw wysłałem więcej informacji.
 13. [dyskusje] Hitme.pl

  Panowie nie ma się co martwić, rzecz jasna, że obsługa administracyjna serwerów jest dłuższa bo aktualizacje, konfiguracje trwają i nie zawsze jest to kilka minut, wszelkie sprawy pilne, gdy klient zgłosi oczywiście staramy się poza kolejnością realizować. W przypadku 1shot2kill sprawa została wyjaśniona, sprawa nie do końca była po naszej stronie bo zgłoszenie wisiało u resellera licencji cPanela, sama licencja odnowiła się automatycznie ale nie w terminie, wówczas na samym serwerze jest konieczność przeładowania klucza po stronie serwera, jeżeli w terminie wygasania licencji, sprawdzania nie była ona aktywna. Wszelkie informacje sam zainteresowany otrzymał.
×