Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość Matmaxalez

CyberDNA, kazdy potrzebuje vpsa z 8 Gb ramu i 12 GHz procka?

 

Taki maly vpsik moze sluzyc pod malutka strone w np. htmlu lub lekkim cmsie lub poprostu do testow/nauki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakas parodia.. 128ramu ? ledwo na okrojony system wystarczy a gdzie reszta ?

Na drogach masz Maluchy, Samochody Kombi, czy nawet wywrotki, są też betoniarki i autobusy. Każdy używa tego co potrzebuje, jak widzisz faceta w Maluchu to się śmiejesz, że nie jedzie betoniarką?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jeśli brałbyś VPS do nauki to ten z droższych za minimum 100zł/m-c z parametrami, które będą leżały odłogiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissi

jak widzisz faceta w Maluchu to się śmiejesz

 

99% ludzi to robi ;)

 

Można się uczyć na małej skali, można od razu na dużej

 

Wydaje mi się że wygodniej jest się uczyć jeździć merolem niż maluchem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale po co tracić pieniądze. Nie lepiej w razie potrzeby mifrować do wyższego pakietu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wydaje mi się że wygodniej jest się uczyć jeździć merolem niż maluchem ;)

 

1. merola szkoda

2. mając serwer "malucha" uczysz się gospodarować zasoby tak żeby dla wszystkiego było dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można się uczyć na małej skali, można od razu na dużej

 

A najlepiej zaczynać od VirtualBoxa. Wtedy unika się sytuacji, że coś nie działa, bo firma hostingowa popsuła.

A w dodatku VB mamy za darmo. Na początek idealny.

 

 

Wydaje mi się że wygodniej jest się uczyć jeździć merolem niż maluchem ;)

Trzeba zaczynać od mniejszych rzeczy żeby potem doceniać inne.

Będziesz jeździć merolem z automatem, a potem po przesiadce do malucha okaże się, że nie umiesz ruszyć z miejsca i biegów zmieniać.

 

99% ludzi to robi ;)

Bo nigdy nie jeździli tym samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissi

A najlepiej zaczynać od VirtualBoxa. Wtedy unika się sytuacji, że coś nie działa, bo firma hostingowa popsuła.

A w dodatku VB mamy za darmo. Na początek idealny.

 

 

 

Trzeba zaczynać od mniejszych rzeczy żeby potem doceniać inne.

Będziesz jeździć merolem z automatem, a potem po przesiadce do malucha okaże się, że nie umiesz ruszyć z miejsca i biegów zmieniać.

 

 

Bo nigdy nie jeździli tym samochodem.

 

Ale się napociłeś

Zacznij od kalkulatora, potem komórkę, jak się dobrze nauczysz to dostaniesz komputer... Przecież to chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznij od kalkulatora, potem komórkę, jak się dobrze nauczysz to dostaniesz komputer... Przecież to chore

Jeszcze bardziej chore jest liczenie w matlabie działania 2+2, gdzie spokojnie średnio rozwinięty szympans policzy to w pamięci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej opinię ale została wydzielona do nowego tematu, a więc ponawiam:

 

Od jakiegoś czasu korzystam z VPSa w firmie Hitme. Trzeba przyznać, że serwer śmiga aż miło, dotychczas był tylko jeden reboot spowodowany przez prace konserwacyjne. Bywały problemy z dostępem do serwera (całkiem niedawno, tłumaczone DDoSem na jednego klienta) ale ogólnie długie nie były, choć trzeba przyznać, że zbyt często się powtarzające.

 

Tematem nie do przejścia jest oczywiście support, odpowiedzi średnio po 1 dniu tłumaczone nawałem pracy, nie mi sprawdzać czy oni są naprawdę aż tak przepracowani, ale w tej kwestii totalnie przeginają, tak ciężko zatrudnić dodatkową osobę aby ten support reprezentował coś sobą zamiast się tłumaczyć zbyt dużą ilością zajęć?

 

W tej cenie można mieć VPSa z o wiele lepszym, szybkim supportem tak więc postanowiłem się od nich wynieść jak tylko wygaśnie mi wykupiony okres (zapłaciłem na 3 miesiące).

 

Więcej w temacie supportu w osobnym temacie: http://www.webhostin...ort-hitmenetpl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam VPS'a z oferty wraz z DA.

Serwer działa bardzo szybko , nie wystąpiły jeszcze żadne problemy z supportem a sporo się pytam.

Cena do jakości jest świetna 49zł za taki serwer to bardzo ciekawa propozycja.

Zawsze się znajdzie ktoś komu nie podpasuje oferta więc mija się z celem czytanie powyższych postów niestety.

Mogę firmę z czystym sumieniem polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam VPS'a z oferty wraz z DA.

Serwer działa bardzo szybko , nie wystąpiły jeszcze żadne problemy z supportem a sporo się pytam.

Cena do jakości jest świetna 49zł za taki serwer to bardzo ciekawa propozycja.

Zawsze się znajdzie ktoś komu nie podpasuje oferta więc mija się z celem czytanie powyższych postów niestety.

Mogę firmę z czystym sumieniem polecic.

 

również mam usługę "VPS pod Hosting" z DA i administracją i muszę na chwilę obecną pochwalić firmę.

serwer zainstalowali szybko, DA skonfigurowali tak jak chciałem plus zasugerowali swoje poprawki i jest super. serwer jest stabilny nie miałem z nim problemów a obsługa dostępna dla Klienta z e-mailami ticketami czy rozmowami przez telefon nie miałem problemów z nimi, wszystkim polecam!

 

Damian A. C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×